Keystone logo
Duna International College Budapest

Duna International College Budapest

Duna International College Budapest

مقدمه

Duna یک کالج بین المللی در بوداپست-مجارستان در قلب اروپا است که در سال 2010 تاسیس شده است. این کالج در همکاری با اساتید برجسته دانشگاه از دانشگاه های دولتی مجارستان تاسیس و فعالیت می کند. کالج دونا برنامه های مقدماتی را برای متقاضیانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های همکار ما در مجارستان ، اسلواکی ، جمهوری چک ، ایتالیا ، انگلستان ، ایالات متحده و کانادا در 2 مسیر مختلف به نام DRC و TRC هستند ، اجرا می کند.

دانشگاه ما در بوداپست واقع شده است. یکی از زیباترین پایتخت ها اروپا است. این کالج از دانشجویان سراسر جهان استقبال می کند. این پردیس بین المللی برای ایجاد تفاوت و جامعیت در آموزش و پرورش ایجاد شده است. سالانه صدها دانشجو برای تحصیل در رشته های مختلف به مجارستان می آیند. این دانشجویان دارای سوابق تحصیلی مختلف هستند و کالج ما دوره های مقدماتی را برای آماده سازی این متقاضیان برای تحصیلات آینده و تجهیز آنها به رشته های تحصیلی جدید ارائه می دهد. متقاضیانی که به برنامه های آموزشی ما می پیوندند ، فرصت پذیرش در دانشگاه های مختلف را خواهند داشت.

ما فقط برای آماده سازی متقاضیان برای پذیرش در دانشگاه ها و گذراندن امتحانات ورودی آنها آموزش نمی دهیم. ما آرزو داریم یک مسیر دقیق موفقیت و پیشرفت در زندگی ایجاد کنیم. ما در آموزش عالی طیف گسترده ای از امکانات را همراه با گرایش های جدید در آموزش و یادگیری فراهم می کنیم که ساختار و اصول برنامه آموزشی ما را تشکیل می دهد.

مکان ها

  • Budapest

    Szilágyi Dezső tér,2, 1011, Budapest

    سوالات