Keystone logo
Abilene Christian University College of Arts and Sciences

Abilene Christian University College of Arts and Sciences

Abilene Christian University College of Arts and Sciences

مقدمه

دانشگاه کریستین ابیلن (ACU) یک جامعه پر جنب و جوش ، مبتکر و مسیح محور است که دانشجویان را در رشد معنوی و فکری معتبر مشغول می کند ، آنها را تجهیز می کند تا یک تغییر واقعی در جهان ایجاد کنند.

Abilene Christian University College of Arts and Sciences دانش آموزان را با بزرگترین ایده های بشریت درگیر ایجاد درک ، استفاده از بینش و خدمت به جهان به عنوان متفکران مسیحی و حل مشکلات می کند.

دانشکده هنر و علوم تلاش می کند تا از طریق برنامه های تحصیلی و سایر تجارب یادگیری که آموزش هنرهای لیبرال را با آموزش حرفه ای و شغلی ترکیب می کند ، به دانشجویان و خدمات مسیحی در سراسر جهان آموزش دهد. این کالج طیف گسترده ای از برنامه ها را در هنرها ، علوم انسانی ، علوم اجتماعی ، علوم رفتاری ، علوم طبیعی ، ریاضیات و برنامه های حرفه ای و پیش حرفه ای ارائه می دهد. بسیاری از دوره های کالج برای ارائه آموزش بی نظیر هنرهای آزاد از دیدگاه مسیحی به دانشجویان از تمام رشته های سراسر دانشگاه طراحی شده اند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Abilene

    Campus Court,1600, 79601, Abilene

    سوالات