Keystone logo
Agnes Scott College

Agnes Scott College

Agnes Scott College

مقدمه

از سال 1889 ، Agnes Scott College دانش آموزان را قادر می سازد تا از طریق آموزش ابتکاری هنرهای لیبرال ، پتانسیل خود را برآورده کنند. ما به سوالات بزرگ ، چشم اندازهای جهانی و تغییرات پیشرو اعتقاد داریم. این جامعه ای است که رویاپردازان ، کنجکاوهای فکری و افراد درگیر اجتماعی توانایی های بالقوه خود را انجام می دهند.

کشف کنید که چرا اگنس اسکات یکی از برترین کالج های هنرهای لیبرال در کشور است. این خانه برای کسانی است که فکر می کنند دانشگاه باید تحول آفرین باشد. هدف ما این است که درهای دانش آموزان با استعداد را باز کنیم و به آنها کمک کنیم تا به عنوان افراد ، دانشمندان ، متخصصان و شهروندان جهان رشد کنند.

نوآوری دانشگاهی

تجربه کارشناسی ما توسط SUMMIT ، رویکرد ما در ایجاد مجدد آموزش هنرهای لیبرال تعریف شده است. هر دانش آموز یک برنامه درسی اصلی متمرکز بر یادگیری جهانی ، توسعه رهبری ، موفقیت حرفه ای و سواد دیجیتال را با راهنمایی هیئت مشاوران خود به پایان می رساند. پیشنهادات دانشگاهی ما شامل برنامه هایی در زمینه پیش پزشکی و پیش پزشکی و برنامه های درجه دو در علوم کامپیوتر ، مهندسی و پرستاری است.

تعداد فزاینده برنامه های تحصیلات تکمیلی و فوق لیسانس ما بین رشته ای ، پیشرفته و برای موفقیت حرفه ای و علمی طراحی شده است. دانشجویان فارغ التحصیل و کارشناسی ارشد اگنس اسکات توسط کنجکاوی و هدف هدایت می شوند و توسط دانشکده برنده جایزه کالج حمایت می شوند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Decatur

    East College Avenue,141, 30030, Decatur

    سوالات