Keystone logo
© Domus Academy
ALCHIMIA Contemporary Jewellery School

ALCHIMIA Contemporary Jewellery School

ALCHIMIA Contemporary Jewellery School

مقدمه

مدرسه جواهرات معاصر Alchimia توسط Lucia Massei کارگردانی شده است. برنامه های گسترده BFA و MFA دو ساله در بیش از یک دهه تجربه در همکاری نزدیک با یک تیم از معلمان و مشاوران بین المللی، همه رهبران در زمینه های خلاقانه خود را توسعه یافته است.

هدف Alchimia به آموزش دانش آموزان برای بیان خلاقیت خود را از طریق جواهرات معاصر، توسعه مهارت های فنی و نظری با کیفیت بالا. Alchimia با اتخاذ پیشرفت های تکنولوژیکی زمان ما و تجربیات تجربی تجربی، دانش آموزان را تشویق می کند تا استعدادهای خود را افزایش دهند. تمرکز آن بر تجدید نظر و پذیرش تکنیک های سنتی و مواد با دقت انتخاب شده همراه با روش های تجربی و پیشگامانه برای طراحی، آموزش دانش آموزان به نحوه تبدیل ایده ها و مسیرهای تحقیق در جواهرات و اشیای طراحی و نحوه دسترسی به زمینه کاری است.

دانش آموزان Alchimia توسط یک تیم از کارشناسان در جواهرات، طراحی، و هنرهای تجسمی mentored و آموزش. در حین استفاده از تجربیات خود به عنوان مرجع، معلمان تکنیک ها، گرایش ها و تحولات در زمینه طلا و جواهر معاصر را اعتراف می کنند و با ارائه هدایت و ارزیابی مناسب در طول دوره های تحصیلی دانش آموزان، در زمینه های خلاقیت شخصی به کار می روند.

نمایش Alchimia

دالوگ Alchimia:

ادغام سنت و نوآوری

هدف اول و یا بهتر شدن مأموریت ما این است که تکنیک های سنتی، مخصوصا آنهایی را که مربوط به میراث فرهنگی ایتالیا هستند، تسلط، حفظ و گسترش دهیم تا آنها را توسعه، تبدیل و ادغام آنها در تفکر و فرهنگ معاصر کنیم. ما فکر می کنیم که بدون شناخت پیش از آن، هیچ نوآوری واقعی نمی تواند وجود داشته باشد. سنت و نوآوری، مانند ذهن و دست، نیاز به حرکت با هم دارند.

توجه دائمی به آموزش و پرورش

این جنبه خاص برای کار ما بسیار مهم است و ما با افتخار می توانیم بگوییم که ما یک روش «Alchimia» ویژه بر مبنای سازمان کارآمد، محیطی که کار سخت و فضای آشنا و برنامه های درسی را که دانش تئوری و دست و بال دارند، در تجربه آنچه که ما ارائه می دهیم و جستجو می کنیم، مجموعه ای از دیدگاه ها و غنی سازی در حال حاضر با توجه به محتوای و روش های آموزشی است.

کیفیت کارکنان آموزش

معلمان ما بهترین ها را در بین مدارس مختلف، ایتالیایی و بین المللی نشان می دهند، و آنها نه تنها مهارت های فنی، بلکه اشتیاق و تعهد خود را به دانش آموزان خود می رسانند، که ضروری است تا اطمینان حاصل شود که سطح عالی تدریس و منحصر به فرد در هر کدام دوره. این را می توان از طریق درون مدرسه و از خارج از طریق نتایج خلاقانه آن احساس کرد و دیده شد.

مراقبت دانشجویی

ارتباط ما با کسانی که در مدرسه شرکت می کنند، صرف نظر از نوع و مدت دوره هایی که آنها برای شرکت در آن برگزیدند، همیشه با توجه به ویژگی های فردی که ما به شدت تشویق می کنیم بیان می کنیم، مشخص می شود. ما معتقدیم که دانش آموزان ما (که از سراسر جهان آمده اند) تنها با توسعه پتانسیل فرد فرد و همچنین فرهنگ خود می توانند به طور موثری یک حرفه اصلی را در آینده ایجاد کنند.

تحقیق و آزمایش

از آنجایی که رویکرد ما با تنش دائمی در جهت خود تجدید مشخص می شود، تحقیق بخشی از هر جنبه و فعالیت مدرسه است، از تجربیات با مواد به بازاندیشی مداوم در مورد «اشکال مختلف»، از فرایندهای تولیدی تا بهبود آموزش ما روش ها و، به معنای وسیع تر، از مربیگری ما. نتایج بسیار مهم است - همانگونه که بسیاری از جوایز بین المللی تایید شده است - ما در حال بررسی مجدد یک مجلس اختصاصی به تحقیق و نوآوری در آینده هستیم.

دامنه بین المللی

ریشه های استعاری و ریشه های فیزیکی ما عمیق در قلب فلورانس، پایتخت رنسانس ایتالیایی و وارث میراث چالش برانگیز خود در جواهرات هستند، اما آنها نیز به سمت جلو حرکت می کنند و ما را به تقویت همکاری های ما با موسسات گسترش در سراسر قاره ها. این به این دلیل است که ما معتقدیم که تنها از طریق دانش متقابل و از طریق تبادل فرهنگ های مختلف، که نباید محدود به حوزه هنر باشد، ما می توانیم درک کنیم که چه کسی هستیم و به نوآوری در مواردی که انتخاب می کنیم انجام می دهیم. معلمان و کارکنان ما، و همچنین دانش آموزان ما، از سراسر جهان آمده است و همچنین به این دلیل است که "زبان" ما چنین هویت متمایز و قوی را به دست آورده است.

آلودگی

در یک زمان مانند ما، مشخص شده توسط یک تخصص خاص بخش و همچنین بسیاری از مرزهای مصنوعی (مانند یک دوره مجدد از هنر و صنایع دستی)، که در آن تعدادی (اغلب فریبنده) زیربناهای در داخل هر یک از رشته وجود دارد، برنامه درسی دوره های ما به طور سیستماتیک عناصر مفهوم سازی را از بین می برد تا از این موانع در هر دو بخش از کاربرد فنی و همچنین در توسعه ساختاری خلاص شوند.

استقلال

استقلال و آزادی از هر تهویه، حتی تهیه بوروکراتیک، بخشی از DNA مدرسه است. با گذشت زمان، ما با گزینه هایی درباره چندین گزینه که تغییر اندازه و ساختار مدرسه را به طور قابل ملاحظه ای مواجه شده اند، اما به ما این موضوع صرفا یک مورد تایید (و بنابراین در آینده) انتخاب دقیق خواهد بود. این یک انتخاب است که در نظر ما مهم است تا اطمینان حاصل شود که مخلوطی از تنش نظري و پراگماتیسم، حرفه ای بودن و خلاقیت، که ما به عنوان بزرگترین قدرت ما اعتقاد داریم.

چشم انداز

چشم انداز ما ایده ساختن Alchimia بیشتر و بیشتر به عنوان یک مکان است که ترویج و انتشار روش های خلاق تولید و یادگیری، با یک پا در هنر (در گسترده ترین معنای) و یکی در تحقیقات فنی و فن آوری (از جمله برنامه های کاربردی صنعتی)؛ به طور خلاصه، یک پیوند دائمی میان دنیاهای که اغلب به نظر می رسد دوردست (از یک منظر جغرافیایی، بخش، حرفه ای و هنری) است که به طور بالقوه مکمل یکدیگر است.

شور

این کلمه کلیدی، سنتز یک کلمه ای، فلسفه مدرسه و ابزار ضروری برای دستیابی به هر یک از اهداف آن است. ما به شدت بر این باوریم که یکی از چندین پاسخ ممکن برای یک بحران که تمامیت یک مدل اجتماعی-اقتصادی را در بر دارد، روش متفاوتی برای درک کار است، که در آن زمان باستان و مدرن است، ترکیبی از همدلی برای افرادی که با ما کار می کنند، دارای عشق هستند برای انجام کارها به طور صحیح و آرزوی بهبود مداوم است. این چیزی است که ما از طریق علاقه، عنصر نامحسوس اما ملموسی که موفقیت Alchimia را تعیین می کند، در نظر گرفته شده است، که شامل ابعاد طراحی و اخلاق است. اولویت ما این است که به دانش آموزانمان برسیم.

مکان ها

  • Florence

    Piazza Piattellina 3/r, 50124, Florence

سوالات