Keystone logo
Alfred University

Alfred University

Alfred University

مقدمه

دربارهی ما

روشن کردن راه برای دانش آموزان از سال 1836

ما همیشه پیشگام بوده ایم تعهد بی وقفه ما به تفکر مستقل، دشواری تحصیلی، خلاقیت و جامعه، ما را از سال 1836 رهبر آموزشی ایفا کرده است.

جادوی Alfred University

 • 97٪ دریافت کمک مالی

تقریبا تمام دانش آموزان ما، نوعی کمک مالی را دریافت می کنند - بیشتر کمک های مالی و بورس تحصیلی.

 • نرخ موفقیت 98٪

در طی یک سال از فارغ التحصیلی، 98 درصد از دانش آموزان ما مشغول به تحصیل هستند یا در رشته های تحصیلات تکمیلی ثبت نام می کنند.

 • 13: 1 درجه دانشجویی / دانشکده

اندازه های کوچک کلاس به معنای توجه فردی و فرصت های بیشتری برای رشد است.

مزیت آلفرد

در Alfred University ، شما تمام وقت خود را پشت میز نزنید. برنامه درسی ما در اطراف یادگیری تجربی طراحی شده است، که به این معنی است که شما به عنوان یادگیری به همان اندازه که ممکن است. بسته به نوع اصلی شما، فرصت هایی را در زمینه، استودیو، آزمایشگاه، کلاس درس و یا درگیر شدن در سناریوهای شبیه سازی شده ای که در هنگام ورود به نیروی کار یا سرپرستی مدرسه بدست می آورید، به شما می دهد. شما مفاهیم را یاد خواهید گرفت و سپس به طور فعال آنها را از طریق پروژه ها، سفرهای زمینی، بازدید از سایت ها، کارآموزی و تعامل با حرفه ای ها در این زمینه اعمال کنید.

مراقبت از جامعه

اعضای هیات علمی و کارکنان ما نه تنها به خاطر دانش و مهارت آنها احترام دارند، بلکه به این دلیل که آنها به عنوان فردی به شما اهمیت می دهند. آنها به عنوان مربیان واقعی خدمت می کنند، با توجه به اندازه های کوچک کلاس، نسبت دانش آموزان 13: 1 و با همکاری شما به عنوان مشاوران، توجه خاصی را به همراه می آورند. آنها زمان را برای پذیرفتن شما به جامعه آفريقا، تماشای شما را به عنوان رهبر و محقق رشد می کنند و به شما در برقراری ارتباط با فارغ التحصیلان و دیگر کارشناسان کمک می کند.

تجربه جهانی

جهان واقعا یک مکان کوچک است و در Alfred University ما تنوع زیادی داریم. دانشجویان ما تجربیات غنی را ارائه می دهند که قاره ها، کشورها و ایالت ها را در بر می گیرد. ما ارزش تنوع را به ارمغان می آوریم، زیرا نه تنها به شما کمک می کند تا جهان را بهتر درک کنید، بلکه به شما کمک می کند تا خودتان را درک کنید و چگونه در جامعه جهانی متناسب باشید. در برنامه های چند فرهنگی و بین المللی در محوطه دانشگاه شرکت کنید و ببینید که آسان ساختن دوستان از سراسر جهان چگونه است.

ماموریت ما

چشم انداز

Alfred University رهبر نوآورانه در تحویل برتری تحصیلی و ارزش آموزشی پایدار خواهد بود و همه دانش آموزان را برای موفقیت در تحصیل و زندگی خود آماده می کند.

مأموریت

مأموریت Alfred University فراهم آوردن کیفیت عالی و ارزش پایدار از طریق برنامه های آموزشی دانشگاهی و برنامه درسی است که هم به لحاظ فکری چالش برانگیز و هم عملی است. ما از لحاظ فرهنگی متنوع و دانش آموزی متمرکز هستیم و هدف آن خدمت به یک دانش آموز همیشه در حال تغییر است. ما به دنبال دانش آموزان با آرزو و عزت نفس هستیم که برای خود و جوامع بزرگتر خود انجام دهیم. بنابراین، دانش آموزان را با دانش، مهارت ها و عادت های زندگی آماده می کنیم که آنها را قادر می سازد تا موفق شوند و زندگی خود را از رشد شخصی مستمر و خدمات دیگران حفظ کنند. این نتایج از طریق یک تعهد توسط کل جامعه Alfred University ، به آموزش و تحقیق، پیگیری دانش علمی و فنی، خلاقیت هنری و یادگیری انسان دوستانه به دست می آید.

ارزش های

در Alfred University ما ارزش داریم:

 • یک محیط یادگیری که مبادله باز ایده ها، تفکر انتقادی، آگاهی جهانی، سواد فناوری، صداقت فکری و مشارکت اجتماعی را ترویج می کند؛

 • محیط کار که ارتباطات باز، تشخیص موفقیت و توسعه پتانسیل شخصی را ترویج می کند؛

 • تحقیق و بورس تحصیلی که مرزهای دانش را ارتقاء می بخشد، به تدریس فارغ التحصیلان و کارشناسی کمک می کند و خلاقیت را در تمامی زمینه های تلاش نشان می دهد؛

 • تنوع در مردم و فرهنگ ها، ایده ها و بورس تحصیلی؛

 • یک محوطه دانشگاهی که امن و جذاب است و سلامت و سلامتی را ترویج می دهد.

 • جامعه مراقبتی که به هر فرد احترام می گذارد، کنجکاوی و رشد فکری را تقویت می کند، شهروندی خوب را ترویج و مدل می کند و رهبران روشنگر را تشویق می کند.

کارشناسان می گویند

فراتر از بروشورهای براق بروید و آنچه که کارشناسان خارجی می گویند را بخوانید. شما می بینید که متخصصین موافقند: Alfred University محل خوبی برای شماست!

بهترین آکادمی کالج ها در Alfred University " Alfred University 50" بهترین کالج های کوچک سال 2017-2018 را رتبه بندی کرده اند و با اشاره به "فارغ التحصیلان با موفقیت 98 درصد از نتایج شغلی باور نکردنی، آلفرد مدرسه ای کوچک است".

AU در حدود 4000 مدرسه در سراسر کشور به دست آمده با ارزش یا بهتر از ارزیابی ارزش افزوده مؤسسه بروکینگز در NYU، SUNY ESF، NC State، State Buff، SUNY Geneseo، Auburn، Loyola و Saint John Fisher در رتبه بندی بروکینگز قرار گرفته است.

بر طبق اخبار ایالات متحده آمریکا، برنامه کارشناسی ارشد هنرهای زیبا در دانشگاه هنر Alfred University در هنر سرامیک (# 1) و شیشه / مجسمه سازی (# 9) دوباره رتبه بندی رتبه بندی در برنامه های مشابه را بالا می برد.

فوربس و بررسی پرینستون شامل Alfred University در لیست آنها از مدارس عالی در کشور است.

آلفرد در Top by Niche 2018 Best Colleges در رده هایی مانند "بهترین کالج های کوچک در آمریکا"، "دانشگاه های خصوصی برتر در آمریکا" و "بهترین کالج های آمریکا" رتبه بندی شده است.

کالج ارزش دانشگاه Alfred University # 16 در "Top 50 Best Pre-College Summer Program" در سال 2018 از جمله Yale، UCLA، Georgetown و ویرجینیا فناوری، براساس کیفیت، قیمت گذاری و برنامه های تابستانی ما ارائه شده است. جوانان

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • Alfred

  Saxon Drive,1, 14802, Alfred

سوالات