Keystone logo
© BIMM University
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

مقدمه

مدرسه بازرگانی اتحاد منچستر یکی از اولین مدرسه های تجاری انگلستان بود که در سال 1965 تأسیس شد و هم اکنون بزرگترین مدرسه تجاری و مدیریت دانشگاهی در انگلستان است.

منچستر برای متفکران اصلی خود شناخته شده است - تاریخ طولانی و پر افتخار ما از تعالی تحقیقات ، روح نوآوری و پیشرفتی را که در آن شهر مشهور است ، ادامه می دهد.

ما برای قدرت تحقیقات تجاری (REF 2014) در بریتانیا در رتبه دوم قرار داریم و در آخرین نظرسنجی Financial Times رتبه هفتم در انگلیس و 15 در اروپا را کسب کردیم.

ما می دانیم که تحقیقات در سطح جهانی به اندازه کافی کافی نیست و ما می بینیم که تفکر اصلی ما برای تاثیر در کسب و کار و مدیریت، دولت و جوامع مورد استفاده قرار می گیرد.

ما متعهد هستیم که این یکی از بهترین مکانهای جهان را به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد تبدیل کنیم. تعهدی که با سرمایه گذاری 85 میلیون پوندی در تسهیلات ما تأمین می شود.

تمام دوره های کارشناسی ارشد ما شامل یک محل کار یا یک سال مبادله بین المللی است. کار ، مطالعه ، مسافرت - این بستگی به شما دارد.

ما طیف وسیعی از مدارک تجاری 3 و 4 ساله را متناسب با جاه طلبی های شغلی شما ارائه می دهیم. مدارک تحصیلات کارشناسی ما موضوعاتی از جمله حسابداری ، اقتصاد ، کارآفرینی ، مالی ، منابع انسانی ، IT ، بازاریابی و مدیریت را در بر می گیرد.

از فرصتی برای به دست آوردن مقدار قابل توجهی از تجربه کاری یا فرصتی برای زندگی و تحصیل در خارج از کشور برای یک سال تحصیلی کامل - یا این که با تکمیل یک محل کار در یک مکان بین المللی ، این دو را ترکیب کنید.

128301_Campusandcitymontage2016.jpg

اعتباربخشی

Alliance MBS بخشی از یک گروه کوچک و منتخب از مدارس "تاج سه گانه" در سراسر جهان است که توسط هر سه نهاد اصلی - AACSB International ، AMBA و EQUIS - معتبر شناخته شده اند.

یک مدرسه بین المللی

  • ما شبکه جهانی گسترده ای داریم، با حضور در زمین در برزیل، چین، هنگ کنگ، سنگاپور و امارات متحده عربی.
  • پیوستن به جامعه دانشجویی ما و بیش از 400 نفر از کارمندان علمی و پژوهشی متخصص ، به آماده سازی فارغ التحصیلان برای محیط جهانی تجارت و بازار کار امروز کمک می کند.

مکان ها

  • Manchester

    Alliance Manchester Business School Booth Street West, , Manchester

سوالات