Keystone logo
Amity University: Dubai

Amity University: Dubai

Amity University: Dubai

مقدمه

درباره دوستی

امروزه بیش از بیست و پنج سال پیش تاسیس گروه آموزش و پرورش آمیتیت یک گروه آموزشی پیشرو در زمینه آموزش و پرورش در سطح جهانی است که از دوره های پیش دبستانی تا Ph.D. سطح. با بیش از 150،000 دانش آموز در سراسر جهان، شبکه سریع در حال گسترش Amity از موسسات معروف جهان، در دبی، لندن، سنگاپور، نیویورک، موریس، چین و رومانی به پرداخته شدن دانشگاه های دانشگاهی در 25 کشور منجر شده است. تمرکز دوست بر روی نوآوری های مسیریابی در علم است

محوطه دانشگاه

گروه آموزشی آمیتیتس امروزه یکی از پیشروترین گروه های آموزش غیر انتفاعی هند در هند است که ارائه آموزش در سطح جهانی را از دوره های پیش دبستانی تا Ph.D. سطح.

امروزه Amity در محوطه دانشگاهی در هند، در سراسر جهان در سراسر جهان به فعالیت پرداخته و قصد دارد در چند سال آینده در 25 کشور جهان به تحصیل پرداخته باشد. DIAC خانه دانشگاه دوستی در دبی است. تمرکز دوست بر روی نوآوری های مسیریابی در علم و فناوری، یک زیرساخت معیار جهانی و پیشنهادات شغلی رانندگی به طور مستقیم منجر به ایجاد موسسات دوستیابی در بین اهداف مورد نظر پس از تحصیل شده است.

موسسات عالی رتبه

دانشگاه امیتی و موسسات آن، از جمله دانشکده ادیان دوستی، دانشکده دوستی مهندسی

این رتبه بندی بر روی پارامترهای مختلف از جمله زیرساخت ها، برتری تحصیلی، برنامه درسی و تحقیق داده شده است.

تمرکز تحقیق

ابتکارات مورد مطالعه

دانشگاه آمیتی در دوبی مرکز همکاری مرکز بین المللی شرق میانه است که به عنوان بخشی از همپوشانی دانشگاه با منطقه، که به طور گسترده ای در درک عمیق از کسب و کار در منطقه کمک می کند. پرونده ها در بزرگترین مخزن جهانی پرونده های مدیریت، مقالات و کتاب های شناخته شده به عنوان «مرکز مورد» میزبانی می شوند. دانشگاه علاوه بر کار مطالعه موردی، مجموعه مقالاتی از مطالعات موردی متمرکز در خاورمیانه را که توسط استادان داخلی تهیه شده است منتشر کرده است.

علاقه به مطالعات موردی جهانی است و نه تنها از دانشگاهها بلکه از دنیای کسب و کار نیز می آید. به عنوان مثال، آنها در برنامه های مدیریت در شهوات مانند دانشگاه کرانفیلد، دانشگاه مریلند و دانشگاه ویتواتزرند استفاده می شود. علاوه بر این، سازمان های کالیبر McKinsey

این محبوبیت بخشی از تفکر مطالعات را توضیح می دهد، زیرا مناطق مختلفی مانند مناطق آزاد امارات متحده عربی را پوشش می دهد؛ کنگلومراها به شکل Landmark و Emaar و شرکت های چند ملیتی مانند نوکیا و یام! (در خاورمیانه)؛ برنامه های دولتی مانند Takamul و Nitaqat؛ یا تاثیر نمایشگاه 2020 در بخش های مختلف اقتصاد امارات متحده عربی. در نتيجه، آنها تجربه دانشجويي را براي دانشجويان فراهم مي كنند، زيرا آنها تحريک شده اند تا به راه حل هاي بالقوة قابل قبولي براي موقعيت هاي واقعي توجه کنند. این به نوبه خود تضمین می کند که ماموریت دوستی برای غنی سازی تجربه یادگیری دانش آموزان در سراسر جهان تضمین شده است.

مکانهای برتر

دانشگاه امیتی، دبی، در مدت کوتاهی از وجود آن در امارات متحده عربی حضور خود را در دنیای شرکت های بزرگ امارات متحده عربی احساس کرد.

این منبع محبوب تر جذب تازه ترین شرکت های پیشرو در بخش های مختلف شده است که از طریق فعالیت های پایدار مرکز منابع سازمان (CRC) در محوطه دانشگاهی ایجاد شده است. هفته نشست سالانه دانشگاه، که در طول ماه های مارس / آوریل برگزار می شود، یک تظاهرات بزرگ در میان دنیای شرکت های بزرگ است. بیش از 35 شرکت برتر در سال جاری در طی هفته جاری، از جمله شرکت های برتر در لیست بزرگ کارکنان مورد نظر در خاورمیانه مانند Danzas، Apparel امارات متحده عربی، شرکت کردند.

به غیر از این CRC نیز به طور فعال از تمام دانش آموزان در انتقال بدون درز و موثر از اتاق کلاس به محل کار پشتیبانی می کند. این کار توسط جلسات در مورد نوشتن رزومه، مهارت های مهارت در مصاحبه، مهارت های تفکر انتقادی، جلسات مصاحبه ای، قرار گرفتن در معرض مدل های مدل صنعت از طریق مجموعه سخنرانی مهمان، تعاملات فارغ التحصیلان و بازدیدکنندگان صنعت به موقع به دست می آید. دو ماه برنامه کارآموزی در ماه جولای

شبکه فارغ التحصیلان

پرورش و پرورش روابط ما با فارغ التحصیلی از میلاد، هسته ای از وجود ما به عنوان یک مرکز عالی تحصیلی است. شبکه های فارغ التحصیل یک پلت فرم مهم برای شبکه، اجتماعی و حرفه ای در سراسر جهان است.

به عنوان بخشی از تلاش های ما برای مشارکت بیشتر فارغ التحصیلان در فعالیت های نهادی، مرکز منابع انسانی انجمن معارف فارغ التحصیلان را در اختیار دارد.

این انجمن پلاتفرمی است برای نشان دادن فارغ التحصیلان به عنوان یک الگو و سفیر در دانش آموزان ما و سپس آنها را در برنامه BUDDY / MENTOR در محوطه دانشگاه قرار داد. از طریق این انجمن، مدل های المنی، اسرار موفقیت را با دانش آموزان در محوطه دانشگاه به عنوان "فارغ التحصیلان" به اشتراک می گذارند. دانش آموزان فرصت حضور در جلسه ای با مدیر عامل شرکت یک میلیارد دلاری یا درک مسیرها برای ورود به بخش مورد علاقه خود را از یک مدیر موفق از شرکت برتر این بخش می بینند.

چنین تجربیاتی می تواند آینده را برای دانش آموزان هدایت کند و تالار گفتگوی فارغ التحصیلان آمیتیس آنها را در اختیار دانش آموزان امیتی دبی قرار می دهد. همانطور که آنها زندگی و شغل خود را ایجاد می کنند، آنها به عنوان مربیان و الگوهای نقش برای دانش آموزان فعلی خدمت می کنند.

ارائه دانش آموزان با فرصتی برای تعامل با برخی از فارغ التحصیلان با نفوذ دانشگاه آمیت، دانش آموزان را به دیدگاه های مختلف در مورد موفقیت می دهد. دانش آموزانی که فقط یک بیوگرافی را در مورد شخصی می خوانند، ممکن است درمورد مشکلات و ناکامی هایی که در مسیر موفقیت خود قرار می گیرند را درک نکنند.

این برنامه از تجربه و عقل در بدن دانش آموختگان آمیتیس استفاده می کند و فارغ التحصیلان موفق را به محوطه دانشگاه می برد تا با دانش آموزان و دانش آموزان ارتباط برقرار کنند. از طریق رویدادهای مختلف و جلسات، دانش آموزان در مورد "زندگی استاد" فراتر از رزومه، زمان های بد و همچنین خوب است.

تقریبا هیچ کس آن را درست در اولین تلاش و با کشف دانش آموزان به این ایده که ناسازگاری و شکست می تواند در نهایت منجر به چیزی مثبت، و در نتیجه آنها بسیار آماده تر هستند زمانی که آنها وارد حرفه خود را.

کارشناسی ارشد فارغ التحصیلان، مردان و زنان از حرفه های مختلف است که استانداردهای جدیدی را برای موفقیت تعیین کرده اند که دیگران آنها را اندازه گیری می کنند. و برای هر یک از آنها، آموزش و پرورش دانشگاه همدلی آنها آغاز موفقیت آنها بود.

این برنامه همچنین تلاش می کند تا به حمایت از فارغ التحصیلان (در هر یک از برنامه های اجرایی ما، اگر آنها بخواهند مجموعه مهارت های خود را ارتقاء دهند) به عنوان یک گام به سوی موفقیت کلی برنامه و اضافه کردن فارغ التحصیلان برجسته آمیتس با شرایط منحصر به فرد به رول ما کارشناسی ارشد فارغ التحصیلان .

مکان ها

  • Dubai

    Amity University Dubai, , Dubai

سوالات