Keystone logo
Anglo-American University

Anglo-American University

Anglo-American University

مقدمه

Anglo-American University یک دانشگاه مدرن است که بر اساس سنت های غنی و بیش از 30 سال تجربه ساخته شده است. کلاس های ما به طور متوسط 15 دانش آموز دارند و اطمینان می دهند که شما تعامل نزدیکی با همسالان و اساتید خود ایجاد می کنید. این روابط را در کاخ تورن تاکسی ایجاد خواهید کرد، مکانی با تاریخ غنی که قدمت آن به قرن هفدهم بازمی‌گردد و فضایی الهام‌بخش در قلب شهر شگفت‌انگیز پراگ فراهم می‌کند.

ما در AAU تجارب معنادار و غنی کننده زندگی را برای جامعه باز و فراگیر خود فراهم می کنیم. اکثر مدارک تحصیلی ما در ایالات متحده و اتحادیه اروپا معتبر هستند و فرصت هایی را برای فارغ التحصیلان ما فراهم می کنند تا به دنبال مشاغل و زندگی موفق در سراسر جهان باشند. با حضور دانشجویان از بیش از 80 کشور در محوطه دانشگاه و مشارکت با بیش از 40 دانشگاه در سراسر جهان، یادگیری به کلاس درس محدود نمی شود، در واقع تجربه AAU واقعاً جامع است.

Anglo-American University طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در پنج دانشکده تحصیلی ارائه می دهد. ما دوره هایی را در طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی ارائه می دهیم که توسط دانشکده های متنوع و بین المللی تدریس می شود. هدف مربیان ما نه تنها آموزش، بلکه الهام بخشیدن به دانش آموزان برای به چالش کشیدن درک فعلی خود از جهان است.

پیشنهاد دانشگاهی

دانشگاه ما به 5 مدرسه مجزا تقسیم می شود:

دانشکده مدیریت بازرگانی (SBA)

دانشکده روابط بین الملل و دیپلماسی (IRD)

دانشکده علوم انسانی و اجتماعی (SHSS)

دانشکده روزنامه نگاری، رسانه و هنرهای تجسمی (SJMVA)

دانشکده حقوق جان اچ کری دوم (JHCSL)

مدارس ما بیش از 20 غلظت را در 13 برنامه ارائه می دهند. شما می توانید برنامه ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه با علایق شما مطابقت دارد و معنای مطالعه با همسالان از بیش از 80 کشور مختلف در قلب اروپا را تجربه کنید. اکثر برنامه های ما دارای اعتبار دوگانه هستند و مدرک معتبر آمریکایی و اروپایی را برای شما به ارمغان می آورند.

اعتبار نامه WSCUC

AAU توسط کالج ارشد و کمیته دانشگاه WASC (WSCUC)، یکی از شش انجمن رسمی اعتبار منطقه ای در ایالات متحده توسط وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده، مورد تایید است. WSCUC به حدود 200 دانشگاه، از جمله دانشگاه های معتبر مانند دانشگاه کالیفرنیا برکلی، دانشگاه استنفورد، موسسه فناوری کالیفرنیا، دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس، دانشگاه جنوبی کالیفرنیا و دانشگاه چپمن، اعتبار می بخشد. علاوه بر این، WSCUC دوازده دانشگاه خارجی را انتخاب کرده است، از جمله AAU - تنها دانشگاه در اروپا برای دریافت این اعتبار معتبر معتبر. این به این معنی است که فارغ التحصیلان ما یک مدرک دانشگاهی دریافت می کنند که در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است و به همان اندازه استانداردهای تحصیلی که دانشگاه های ایالات متحده آمریکا را تحت پیگرد قرار می دهند، پذیرفته شده است.

اعتبارات دیگر

علاوه بر مجوز رسمی ما، اکثر برنامه های AAU توسط وزارت آموزش، جوانان و ورزش جمهور چک تأیید شده یا در کنار همکاری با شرکای بین المللی ما ارائه می شود. برنامه MBA اوا، که در همکاری با دانشگاه چپمن در کالیفرنیا ارائه می شود، در سطح جهانی توسط انجمن پیشرو دانشکده های انسانی پیشرفته (AACSB)، استاندارد طلای اعتباربخشی مدارس کسب و کار تأیید شده است. گواهی AAU در مورد تحصیلات عالی در قانون مشترک (قانون مشترک CertHE) و همچنین برنامه های LLB و LLM ما در همکاری با دانشگاه لندن ارائه شده است که همچنین وضعیت مرکز ثبت نام در School of John H. Carey II AAU قانون، در نتیجه، تشخیص رسمی کیفیت آموزش های حقوقی ارائه شده در AAU را ارائه می دهد.

الزامات ویزا

برای اطلاعات ویزا لطفا لینک را دنبال کنید.

ما را ملاقات کن!

به یکی از خانه های باز مجازی ما بپیوندید.

اعتیار سنجی ها

AACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

  • Prague

    Anglo-American University, Letenská 5, 118 00 , Prague

    برنامه ها

    سوالات