Keystone logo
Apollon Hochschule

Apollon Hochschule

Apollon Hochschule

مقدمه

از زمان تأسیس آن در پاییز سال 2005، Apollon Hochschule علوم پزشکی Apollon Hochschule شناخته شده ای در برنامه های آموزش از راه دور ( دوره های کارشناسی ، کارشناسی و دوره های گواهی ) برای بخش مراقبت های بهداشتی تخصصی شده است. دانشگاه برنده جایزه در برمن، بخشی از گروه Klett با کارایی بالا است که شامل یورو FH نیز می شود . دانشگاه جوان از جوایز متعدد مانند "محبوب ترین Fernhochschule" و "Distance Course of the Year 2014" خوشحال است.

بیش از 400 فارغ التحصیل مدرک لیسانس و استاد تا کنون تصویب شده و تعداد آن افزایش یافته است. در حال حاضر حدود 2500 دانش آموز در Fernhochschule ثبت نام کرده اند. آموزش بزرگسالان برای ما اهمیت دارد! Apollon Hochschule نه تنها برنامه های تحصیلی کامل، بلکه همچنین دوره های آموزش عالی فردی را در قالب دوره های گواهینامه ما ارائه می دهد . انتخاب کنید از نه کارشناسی - و برنامه های درجه و 31 برنامه های گواهینامه، که توسط سه دانشکده های مختلف اداره کارشناسی ارشد. ما با افتخار شما را با اطلاعات دقیق درباره پیشنهادات ما و روند درخواست ارائه می دهیم.

در Apollon Hochschule ، شما می توانید در یک روش معاصر و آکادمیک واجد شرایط باشید: یک ترکیب اثبات شده از مواد آموزشی مستقل از زمان و مکان، به شما امکان می دهد تا آموزش های انعطاف پذیر در کنار کار را شروع کنید و حتی بدون دیپلم دبیرستان مطالعه کنید. بنابراین، همانند سایر دانشگاه ها، لازم نیست که در هر سخنرانی حضور داشته باشیم، زیرا ما فقط چند سخنرانی رو در رو داریم. نقطه شروع برای بنیاد، نیاز فوری صنعت به مدیران بهداشتی دانشگاه بود.

FIBAA معتبر

با دانشگاه، شما به یک مرکز صحی برای صنعت سلامت دسترسی پیدا می کنید که مشخصا انتقال مداوم دانش از تحقیقات به صنعت است. FIBAA کیفیت برنامه های تحصیلی را بررسی و تایید کرده است: تقریبا تمام برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در Apollon Hochschule FIBAA معتبر هستند. یک روش اعتباربخشی موفق، اثبات کیفیت است و قطعا نشان می دهد که سطح آکادمیک، ارتباط حرفه ای و پذیرش بازار در دوره های آموزشی ارائه شده است.

کالج شما به عنوان یک انتخاب عالی برای آموزش بزرگسالان

این واقعیت که شما با تحصیل در Apollon Hochschule اشتباه نکنید، نه تنها به رسمیت شناختن دولت از برنامه های تحصیلی و پذیرش توسط اداره مرکزی امور خارجه دولتی برای آموزش از راه دور (ZFU)، بلکه همچنین جایزه های متعدد را نشان می دهد:

به گفته FernstudiumCheck.de، این دانشگاه در حال حاضر محبوب ترین دانشگاه در آلمان برای سومین بار به صورت متوالی است. برای این منظور، برنامه مدرک کارشناسی پرستاری مدیریت در رای گیری عمومی توسط Forum DistancE-Learning به عنوان "دوره فاصله سال 2014" انتخاب شد. در سال های اخیر، دانشگاه خود، دانش آموزان و معلمان خود را برای موفقیت های خود چندین بار به افتخار افتاده است. در میان آنها کاترین Scherer است، که در سال 2010 با عنوان "Distance Student of the Year" توسط انجمن صنفی DistancE-Learning برای موفقیت هایش احترام گذاشته شد.

در اوایل سال 2013، Fernhochschule خوشحال شد که سه جایزه دریافت کند. در ابتدا، جایزه مطالعه DistancE-Learning را در رده "سال انتشار" برای کتاب "Fernstudium multimedia and mobile" از Andrea Feddersen به دست آورد که توسط APOLLON Press University منتشر شد. از سوی دیگر، پروفسور دکتر متخصص. ویویان Scherenberg، رئیس Apollon Hochschule ، "Tutor of the Year" را انتخاب کرد. علاوه بر این، دانشجویان Apollon Hochschule جایزه بازاریابی Unikosmos را دریافت کرده اند.

بنابراین ما بارها تأیید می کنیم که مفهوم مطالعه ما با دانشجویان ما بیشتر کار می کند و ما به عنوان Apollon Hochschule در زمینه آموزش بزرگسالان قرار داریم. انتخاب ما از رویدادها بسیار عظیم است و ما منتظر شما هستیم تا مسیر درست را برای شما یا دوره آموزشی مناسب تر پیدا کنید!

مکان ها

  • Germany Online

    Germany Online, آلمان

سوالات