Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

مقدمه

درباره APIIT

موسسه فناوری اطلاعات آسیا پاسیفیک مجموعه ای از برنامه هایی را ارائه می دهد که برای تولید فارغ التحصیلان بسیار کارآموز طراحی شده اند، با ارائه دانش آموزان ما به یک تجربه علمی بین المللی معادل که با شرایط صنعت منطبق است. به عنوان یک عضو جدایی ناپذیر از گروه آموزشی APIIT - که شامل دانشگاه آسیا و اقیانوسیه است

برنامه های APIIT همراه با شرکای قدیمی ما، دانشگاه استافوردشایر، انگلستان ارائه می شود. تحت این موافقت نامه همکاری تایید، APIIT ارائه مدارس دانشگاه استافوردشایر با استفاده از برنامه درسی مشابه و مطابق با همان آموزش، فرآیند یادگیری و ارزیابی کیفیت مانند UK، با هدف اطمینان از مقایسه تجربه دانشجویی و استانداردهای علمی است.

صنایع خلاق در مالزی و منطقه راه را با دوره های دانشگاه Staffordshire در آینده پیش می رود @ APIIT در زمینه نوآوری های طراحی

در واقع سیستم آموزش APIIT، فارغ التحصیلان را تشکیل می دهد که تعهد Staffordshire را برای تولید فارغ التحصیلان Staffordshire - فارغ التحصیلان که دارای مهارت های کلیدی قابلیت های اشتغال، سرمایه گذاری و کارآفرینی - و توانایی ایستادگی در بازار کار هستند، تجسم می دهد. به عنوان دانشجویان APIIT که در رشته های دانشگاه استافوردشایر تحصیل می کنند، دانش آموزان ما خیلی بیشتر از درک مطلب خود را دریافت می کنند، اما با مجموعه ای از ویژگی هایی که کارفرمایان آینده نگر نه تنها به دنبال آن هستند، بلکه به ارزش و احترام می پردازند. در عین حال، برنامه های بنیاد و دیپلم خود APIIT نیز از سوی دانشگاه استافوردشایر کیفیت بالایی را تضمین می کنند، که این اطمینان را می دهد که دانش آموزان از شرایط معیارهای بین المللی برخوردار شوند، در حالی که پیشرفت موفقیت را به درجه انتخاب خود می رسانند.

این رویکرد در ارائه آموزش بین المللی معیار نیز فراتر از مرزهای مالزی است و در خانواده ما از محوطه های شعبه APIIT که در سریلانکا و هند فعالیت می کنند، تکرار می شود. APIIT در میان اولین موسسات MSC در مالزی، در زمینه تحقیق، توسعه و تجاری سازی، موفق به کسب بیش از 50 جایزه مالزی و بین المللی برای نوآوری ها، محصولات و پروژه های دانشجویی شده است. گروه آموزشی APIIT در شناخت تمرکز خود بر کیفیت آموزش و پرورش، جایزه برتر نخست وزیر را در سال 2011 و همچنین جایزه کیفیت صادرات از وزارت تجارت و صنعت بین المللی مالزی دریافت کرد.

برنامه های آکادمیک APIIT توسط وزارت آموزش مالزی تایید شده است و مدارک تحصیلی توسط سازمان ملل متحد (MQA) به طور کامل یا به طور موقت تایید شده است.

چرا تحصیل در کوالالامپور، مالزی

چیزی برای همه وجود دارد

کوالالامپور (KL) برای انتخاب دانش آموزان از اندونزی، چین، هند، پاکستان، آسیای مرکزی، اروپا، خاورمیانه، مالدیو، آفریقا و کشورهای منطقه آسیای جنوب شرقی انتخاب شده است. علاوه بر کشور زیبای مالزی، جمعیت متنوع آن و شرایط پایدار، انواع مختلفی که ما ارائه می دهیم - از فناوری اطلاعات و فن آوری به بیوتکنولوژی و رسانه ها - فرصت های یادگیری مادام العمر برای همه دانش آموزان فراهم می آورد.

استانداردهای علمی بالا و شناخت بین المللی

آموزش و پرورش سرمایه گذاری است، بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که یک معیار خوب و یک استاندارد عالی از یادگیری را دریافت کنید. در طول سالها، ما با روش های تدریس و امکانات مدرن سازگار شده ایم، بدون اینکه ارزش های روش های یادگیری سنتی را کنار بگذاریم. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که شما مدارک تحصیلی دریافت می کنید که از استانداردهای بین المللی و شناختی برخوردار است. این مدارک تحصیلی قابل انتقال هستند و توسط دانشگاه های دیگر از جمله انگلستان و استرالیا به رسمیت شناخته شده است. البته هدف نهایی ما این است که مدارک و تحصیلات شما قابل انتقال و ارزش در نیروی کار است.

شما انگلیسی خود را بهبود میبخشید

مالزی فرصتی عظیم برای یادگیری و تسلط بر زبان های جدید فراهم می کند. تنوع و جمعیت چند فرهنگی ما شامل سخنرانان انگلیسی، بهااسا ملایو، ماندارین، گویش های چینی، تامیل و تعدادی دیگر است. شما با دانشجویان سراسر منطقه آشنا خواهید شد و به شما فرصت صحبت کردن و تمرین زبانهای جدید را می دهد. اکثر دانش آموزان انگلیسی صحبت می کنند و کلاس های ما به زبان انگلیسی انجام می شود. شما همچنین می توانید کلاس های اضافی انگلیسی را قبل از تحصیل در رشته خود شروع کنید.

یک گزینه مقرون به صرفه

هزینه کل تحصیل و زندگی در مالزی به طور کلی پایین تر از اکثر کشورها است که برنامه های تحصیلی قابل اطمینان بین المللی را تأیید می کنند.

مرکز فناوری و چندرسانه ای

سوپر کورلیدور چند رسانه ای دولت مالزی (MSC) در سال 1996 راه اندازی شد تا کشور را به عصر اطلاعات تبدیل کند و از طریق مجموعه ای از برنامه ها یا برنامه های پیشرو که شامل دولت الکترونیکی، مدارس هوشمند، Telemedicine، Research مالزی همچنین ثابت می کند که در تاریخ معماری از قدیمی تا جدید است. بیا و ببینید یکی از بلندترین برج های بتنی در جهان! ایستاده در 421 متر، برج کوالالامپور توسط یک شرکت محلی ساخته شده است که به عنوان یک مخابرات و پخش برج عمل می کند. به غیر از معماری پیچیده، شما همچنین می توانید در یکی از چهار آسانسور بیان به سمت بالا و تحسین نمای از عرشه مشاهدات. برج های دوچرخه پتروناس 452 متری در ارتفاع بالای خط کوالالامپور، یک بنای یادبود ملی و نماد غرور کشور است. ساختمان 88 طبقه از جنس شیشه و فولاد جذاب، یکپارچه سازی با تجاری، خرده فروشی، هتل، کنوانسیون، امکانات تفریحی و خواص مسکونی است.

به راحتی در دسترس است

مالزی به راحتی با پرواز از سراسر جهان رسیده است. این دریا همچنین از کشورهای همسایه مثل اندونزی، سنگاپور و تایلند قابل دسترسی است. فرودگاه بین المللی KL، KLIA، محیط زیستی فرودگاهی با جاذبه های فن آوری بالا است. این یک فرودگاه مشغول میزبانی وب و حمل و نقل پرواز است که ترک و فرود زمین از سراسر جهان است. اگر شما علاقه مندان به مسابقات اتومبیل رانی هستید، خوشحال خواهید شد که بدانید که مسابقه فرمول یک در نزدیکی فرودگاه واقع است که فرمول یک مسابقه در هر ماه مارس برگزار می شود. این مسیر همچنین برای فعالیت های موتور سیکلت و مسابقات رالی در طول سال خدمت می کند.

تنوع فرهنگی را تجربه کنید

شما یک همجوشی لذت بخش از قدیمی ترین تمدن های آسیایی - مالایی، چینی، هند را با جشن های فراوان جشنواره ها، آداب و رسوم و سنت ها و مجموعه ای از غذاهای چند فرهنگی خواهید کشید. غذا خوردن در مالزی یک ماجراجویی برای دوستداران غذا است. انواع مختلفی از غذای تایلندی مالایی، انواع غذاهای چینی بی نظیر، غذاهای عجیب و غریب از هند، غذاهای غربی، نیونیا و غذای پرتقال وجود دارد. از غذاهای محبوب مالزیایی مانند ساتای، ناسای لامک، رندانگ، روتی کانای، مارتاباک، لاکسا و برنج مرغ لذت ببرید. زنجیره های فست فود بین المللی نیز در شهرها به طور گسترده ای در دسترس هستند. مالزیایی ها یک سری از تعطیلات و جشنواره ها را جشن می گیرند - Deepavali یا جشنواره نور، هاری رایی، سال نو چینی، کریسمس، روز ملی یا روز مردها، فانوس و جشنواره کیک ماه، فقط چند نفر را معرفی می کنند.

آب و هوای معتدل و آب و هوا

مالزی دارای آب و هوای گرمسیری و مرطوب است و درجه حرارت آن به طور متوسط ​​29 درجه سانتی گراد در طول سال و کولر در مناطق کوهستانی است. از لحاظ جغرافیایی، در خورشید گرمسیر گرم گرم، با 3000 کیلومتر از خط ساحلی، یک رشته از استراحتگاه های تپه سرد، قدیمی ترین جنگل های بارانی در جهان و بالاترین کوه آسیای جنوبی واقع شده است. آب و هوای روشن و گرمسیری تضمین می کند که اکثر ورزش ها و فعالیت ها در طول سال می توانند لذت ببرند.

فعالیت های ورزشی و ماجراجویی

بسیاری از ورزش ها در مالزی انجام می شود. از جمله آنهایی که محبوب هستند، فوتبال، بدمینتون، هاکی، تنیس و اسکواش هستند. دیگر موارد مورد علاقه ی شما دوچرخه سواری، کریکت، بولینگ، گلف، راگبی، تنیس روی میز، اسباب بازی و مسابقه ی بزرگ است. اگر شما عاشق ماجراجویی طبیعی هستید، بسیار سرگرم کننده خواهد بود! با خط ساحلی طولانی و جزایر دریای خزر، میتوانید در کنار سیستم رودخانه بزرگ، اسکی روی آب، بادبادک، اسکیپ و غواصی در جزایر و پارکهای دریایی، همچنین قایقرانی، قایقرانی سفارشی، سافاری رودخانه و کروز را انجام دهید. این همه نیست غارهای کاوش، کوهنوردی، رانندگی جاده ای، دوچرخه سواری در کوهستان، پیاده روی جنگل، پیاده روی، غواصی، ماهیگیری، تماشای پرندگان و پاراگلایدر نیز در میان فعالیت های محبوب در مالزی هستند.

مکان ها

  • Kuala Lumpur

    Jalan Teknologi 5, Taman Teknologi Malaysia, 57000 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia, , Kuala Lumpur

سوالات