Keystone logo
AUB – Mediterraneo

AUB – Mediterraneo

AUB – Mediterraneo

مقدمه

دانشگاه آمریکایی بیروت – مدیترانه در پافوس، قبرس، یک پردیس دوقلو از دانشگاه آمریکایی بیروت (AUB) در بیروت، لبنان. AUB فلسفه آموزشی، استانداردها و شیوه های خود را بر اساس مدل هنرهای لیبرال آمریکا در آموزش عالی استوار می کند. این دانشگاه آزادی اندیشه و بیان را تشویق می کند و به دنبال فارغ التحصیلی مردان و زنان متعهد به تفکر خلاق و انتقادی، یادگیری مادام العمر، صداقت شخصی، مسئولیت مدنی و رهبری است.​

AUB تحت یک منشور اعطا شده توسط اداره آموزش ایالت نیویورک (NYSED) که برنامه های تحصیلی دانشگاه را ثبت می کند، فعالیت می کند. تمام بخش ها و برنامه های AUB Mediterraneo توسط آژانس تضمین کیفیت و اعتباربخشی آموزش عالی قبرس (CYQAA) معتبر هستند.

برای خدمت بهتر به مردم لبنان، منطقه و جنوب جهانی، دانشگاه آمریکایی بیروت (AUB) در حال تبدیل شدن به دانشگاهی جهانی تر، متنوع تر و فراگیرتر است. چشم انداز جهانی AUB، که طی سه سال با ذینفعان در سراسر مؤسسه توسعه یافت و توسط هیئت امناء در ژوئن 2020 تصویب شد، موفقیت، ارتباط و پایداری آینده AUB را برای نسل های آینده تضمین می کند. این یک چشم انداز گسترده، جاه طلبانه و بسیار هیجان انگیز از یک دانشگاه جهانی آمریکایی است:

لنگر انداخته در بیروت، لبنان با:

 • دفاتر در آمریکای شمالی ​
 • پردیس های خارج از لبنان
 • حضور گسترده AUB Online و
 • هاب ها در آفریقا​

در 8 آوریل 2022، دانشگاه آمریکایی بیروت رویداد مهمی را در تحقق چشم انداز جهانی AUB جشن گرفت: امضای توافقنامه با شهرداری پافوس در قبرس برای تأسیس دانشگاه آمریکایی بیروت - مدیترانه، اولین پردیس AUB در خارج. لبنان.

AUB Mediterraneo توسط کمیسیون آموزش عالی ایالات میانه (MSCHE) به عنوان پردیس شعبه دانشگاه آمریکایی بیروت تایید شده است. تمام بخش‌ها و برنامه‌های AUB Mediterraneo توسط آژانس تضمین کیفیت و اعتباربخشی آموزش عالی قبرس (CYQAA) معتبر هستند.​​ ما در سال تحصیلی 2023-24 از دانش آموزان به AUB Mediterraneo استقبال خواهیم کرد و برنامه ریزی می کنیم که بدنه دانشجویی را به 2000 دانش آموز طی 10 سال افزایش دهیم. در سال 2023-24، دانشکده هنر و علوم AUB، دانشکده بازرگانی سلیمان اس. اولیان، و دانشکده مهندسی و معماری مارون سمعان برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در زمینه فلسفه، سیاست، و اقتصاد (BA) ارائه خواهند کرد. روانشناسی (BS)؛ علوم کامپیوتر (BS)؛ مهندسی صنایع (BS)؛ مدیریت مهندسی (MS)؛ مدیریت کسب و کار - مدیریت (BBA)؛ و تجزیه و تحلیل کسب و کار (MS). ما در سال های آینده برنامه های آکادمیک بیشتری ارائه خواهیم کرد​​

ماموریت و چشم انداز

​​​​چشم انداز

دانشگاه آمریکایی بیروت - مدیترانه می‌خواهد مرکز تبادل و ایجاد دانش باشد که از طریق ارائه‌های آموزشی پیشرفته و پیشگام، تحقیقات پیشرفته و ایجاد دانش و جامعه تأثیرگذار، منجر به پیشرفت اجتماعی، زیست‌محیطی و فناوری شود. سرویس.

ماموریت

دانشگاه آمریکایی بیروت – مدیترانه یک پردیس دوقلو از دانشگاه آمریکایی بیروت است و به این ترتیب، بیش از 150 سال تجربه در آموزش عالی و تحقیقات را به اروپا می آورد.

با الگوی هنرهای لیبرال آموزش عالی و فرصت‌های یادگیری تجربی، پشتیبانی از تحقیقات پیشرفته و جهت‌گیری خدمات اجتماعی، هدف آن آماده‌سازی متفکران انتقادی، رهبران جهانی، نوآوران و شهروندان جهانی مسئول است.

این دانشگاه با ارائه یک محیط یادگیری نوآورانه، حمایتی و فراگیر که آزادی اندیشه را تشویق می کند، شکیبایی را تقویت می کند و به تنوع احترام می گذارد، یادگیری در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را پرورش می دهد. AUB Mediterraneo یک مرکز منحصر به فرد برای تحقیقات مشترک متمایز، ارتباطات و تبادلات بین فرهنگی آینده نگر، و همچنین سایتی برای رشد فکری، حرفه ای، اجتماعی و شخصی است.​

ویژگی های پردیس

  بورسیه و بودجه

  بورسیه AUB در اروپا 10٪ یا 20٪ شهریه

  بورسیه تحصیلی AUB در اروپا، تأسیس دانشگاه آمریکایی بیروت - مدیترانه را به عنوان اولین پردیس دوقلو AUB در اروپا جشن می گیرد.

  • دانش‌آموزانی که در دبیرستان‌ها یا دانشگاه‌ها و همچنین اتباع کشورهای اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا، یا سوئیس (فهرست شده در زیر) اقامت دارند و/یا فارغ‌التحصیل می‌شوند، بورسیه تحصیلی دریافت می‌کنند که 20 درصد هزینه شهریه را پوشش می‌دهد.
  • دانش‌آموزانی که در دبیرستان‌ها یا دانشگاه‌های کشورهای اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس (فهرست شده در بالا) اقامت دارند و/یا از آنها فارغ‌التحصیل می‌شوند، بورسیه تحصیلی AUB در اروپا را دریافت می‌کنند که 10 درصد از هزینه شهریه را پوشش می‌دهد:

  مکان ها

  • Paphos

   Νεοφύτου Νικολαίδη,65, , Paphos

   سوالات