Keystone logo
AUM American University of Malta

AUM American University of Malta

AUM American University of Malta

مقدمه

137230_16x4.5UniImage1-WithText.jpg

چرا AUM؟

دانشگاه آمریکایی مالت (AUM) یک دانشگاه به سبک آمریکایی است که به آموزش عالی و تحقیق برای جامعه بین المللی با بالاترین استاندارد اختصاص دارد. برنامه‌های مدرک، فعالیت‌های تحقیقاتی و خدمات به جامعه، زندگی‌ها را متحول می‌کند و با آموزش شهروندان آگاه از نظر اخلاقی، ایجاد دانش، و به کار انداختن دانش در یک محیط جهانی، به جامعه خدمت می‌کند.

AUM یک بدنه دانشجویی متنوع را آموزش می دهد تا در یک محیط یادگیری چالش برانگیز آکادمیک، شهروندان جهانی، متفکران انتقادی و رهبران آینده از نظر اخلاقی مسئولیت پذیر شوند. به طور مداوم در تلاش است تا در آموزش، تحقیق، خدمات عمومی و توسعه اقتصادی نوآوری و کیفیت را افزایش دهد.

روشی که AUM برنامه های تحصیلی را ارائه می دهد، یک بلوک ساختمانی مهم در پایه هویت آن است. هر برنامه دانش آموزان را راهنمایی می کند تا دانش خود را از پایه بسازند و دانش را به روشی منسجم و متقاعد ساختار دهند. دانش‌آموزان را از اصول اولیه تا تمرین عملی با آخرین فن‌آوری‌های صنعت مرتبط با رشته‌هایشان، طی می‌کند.

چرا تحصیل در مالتا؟

مالت که در مرکز مدیترانه، بین اروپا و شمال آفریقا واقع شده است، کوچکترین کشور عضو اتحادیه اروپا است. مالت که به خاطر تاریخ ۷۰۰۰ ساله و ۳۰۰ روز آفتابی خود مشهور است، به عنوان یکی از برجسته‌ترین داستان‌های موفقیت در منطقه یورو ظاهر شده است. این کشور که به دلیل نگرش طرفدار کسب و کار، زیرساخت های پیشرفته و هزینه های اندک انجام کسب و کار شناخته شده است، به کشوری برای کارآفرینان و شرکت های چندملیتی با تفکر رشد تبدیل شده است.

137231_16x4.5StudentsImage3.jpg

اعتبارسنجی

دانشگاه آمریکایی مالت (AUM) بهترین های هر دو جهان را از نظر استانداردهای آکادمیک و اعتبار ادغام می کند. همه برنامه ها توسط هیئت علمی حرفه ای طراحی شده اند تا با استانداردهای آموزش آمریکایی در سطح عالی مطابقت داشته باشند. هر مدرکی پس از بررسی دقیق توسط کمیسیون ملی آموزش بیشتر و عالی (NCFHE) مالت، اعتبار دریافت کرده است. به نوبه خود، این بدان معنی است که تمام مدارک ارائه شده در AUM نیز به طور کامل در سراسر اروپا و فراتر از آن شناخته شده است. روشی که ما برنامه های تحصیلی خود را ارائه می دهیم، پایه و اساس مهم هویت ما در AUM را تشکیل می دهد. آموزش به سبک آمریکایی همراه با یک محیط اروپایی و یک بدنه دانشجویی چندفرهنگی، محیط مناسب و ارزش افزوده ای را برای یادگیری شما فراهم می کند.

برنامه های ما

برنامه های کارشناسی

چه بخواهید یک استارتاپ نوآورانه و موفق از نظر مالی تأسیس کنید، نسل بعدی بازی های ویدیویی را طراحی کنید یا طرح یک شهر آینده نگر را برنامه ریزی کنید، به جای درستی آمده اید.

ما 10 برنامه کارشناسی را ارائه می دهیم:

 • لیسانس مدیریت بازرگانی
 • لیسانس بازرگانی و امور مالی
 • لیسانس حسابداری
 • کارشناسی در توسعه بازی
 • لیسانس مهندسی الکترونیک و ارتباطات
 • لیسانس مهندسی صنایع
 • لیسانس مهندسی مکانیک
 • لیسانس مهندسی عمران
 • لیسانس طراحی گرافیک و انیمیشن
 • لیسانس زبان و فرهنگ چینی

برنامه های تحصیلات تکمیلی

از بین سه برنامه تحصیلات تکمیلی ما در زمینه های بازرگانی و مهندسی انتخاب کنید. برنامه درسی به انبوهی از مسائل معاصر و مبرم می پردازد که تئوری و عمل مستحق توجه یکسان هستند. این برنامه با نظارت اساتید مجرب از دانشگاه های پیشرو در سراسر جهان، با بالاترین استانداردهای بین المللی مطابقت دارد.

ما سه برنامه تحصیلات تکمیلی ارائه می دهیم:

 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
 • کارشناسی ارشد مدیریت مهندسی
 • MS در امنیت سایبری

برنامه انگلیسی برای مقاصد آکادمیک

برنامه EAP در دانشگاه آمریکایی مالت برای کمک به دانشجویانی طراحی شده است که تمام شرایط لازم برای پذیرش به جز مهارت زبان را دارند و برای شروع برنامه تحصیلی خود نیاز به بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود دارند. این برنامه به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت های خود را در گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن بهبود بخشند تا به آنها کمک کند پس از شروع مدرک خود موفق شوند.

137232_16x4.5StudentsImage2.jpg

بورسیه ها

بورسیه تحصیلی مالت و اتحادیه اروپا

AUM بورسیه های تحصیلی کامل را به متقاضیان مقطع کارشناسی ارائه می دهد که شهروندان مالتی یا اتحادیه اروپا در 5 سال گذشته در مالتا اقامت داشته اند. متقاضیان باید درخواست پذیرش خود را تکمیل کنند تا مورد بررسی قرار گیرند.

زندگی دانشجویی در AUM

فقط به دانشگاه نروید - بیشترین بهره را از آن ببرید. در AUM، ما دانشجویان خود را تشویق می‌کنیم که در فهرست طولانی از فعالیت‌های تحت حمایت دانشگاه شرکت کنند. از گردش‌های ساحلی گرفته تا اکتشاف‌های فرهنگی سراسر جزیره، ما به این فکر می‌کنیم که دانش‌آموزانمان فرصت‌های زیادی برای تفریح داشته باشند. هدف ما این است که نه تنها تجربه مثبت کلاس درس داشته باشیم، بلکه فرصت های زیادی برای ایجاد دوستی های طولانی مدت داشته باشیم.

پردیس ما

AUM در بورملا، همچنین به عنوان Cospicua، یکی از سه شهر نمادین مالت، واقع شده است. این منطقه سرشار از فرهنگ، تاریخ متنوع و رستوران‌ها و کافه‌های کنار ساحل زیبا است. محوطه دانشگاه ما، که در اصل توسط ویلیام اسکامپ طراحی شده بود، در طول جنگ جهانی دوم به عنوان پایگاه نیروی دریایی بریتانیا مورد استفاده قرار گرفت. در این دوره به شدت بمباران شد، این ساختمان برای سال‌ها ویران شد. روند مرمت شامل تلاش هایی برای حفظ آثار تاریخی در داخل ساختمان بود.

137233_16x4.5StudentsImage1.jpg

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Cospicua

  Cospicua, مالت

سوالات