Keystone logo
Ho Chi Minh City University of Technology

Ho Chi Minh City University of Technology

Ho Chi Minh City University of Technology

مقدمه

Ho Chi Minh City University of Technology – دانشگاه ملی ویتنام هوشی مین سیتی ( HCMUT-VNUHCM )، که در سال 1957 تأسیس شد، یک دانشگاه دولتی و جامع در ویتنام است.

این دانشگاه به عنوان مرکز پیشرو در آکادمی، تحقیقات علمی و انتقال فناوری در ویتنام شناخته شده است.

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT) اولین و تنها دانشگاه در ویتنام است که به طور همزمان از HCERES (اروپا) و AUN-QA (ASEAN) مجوز کسب کرده است.

برای اعتباربخشی برنامه، HCMUT اولین دانشگاه در ویتنام است که به ABET (هیئت اعتباربخشی برای گواهینامه مهندسی و فناوری، ایالات متحده آمریکا) در دو گرایش: علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر دست یافته است. ما همچنین AUN – QA (تضمین کیفیت در گواهینامه شبکه دانشگاه ASEAN) را در 9 گرایش به دست آوردیم: مهندسی مخابرات، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی ساخت، مدیریت بازرگانی، مهندسی سیستم صنعتی، مهندسی کنترل خودکار و مهندسی برق-الکترونیک.

محدوده برنامه های تحصیلی

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT) برنامه های تحصیلی از مقطع کارشناسی تا دکترا را ارائه می دهد. سطح در گرایش های مختلف: مهندسی نفت، مهندسی شیمی، مدیریت صنایع، فناوری اطلاعات، مهندسی مکانیک و مکاترونیک، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی عمران، مهندسی حمل و نقل، فناوری و مدیریت محیط زیست و غیره.

برای دانشجویان بین المللی، HCMUT برنامه های تحصیلی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد که رسانه آموزشی آن انگلیسی است.

ارتباطات در سراسر جهان

HCMUT با دانشگاه های معتبر در سراسر جهان مانند دانشگاه موناش (استرالیا)، دانشگاه کوئینزلند (استرالیا)، دانشگاه آدلاید (استرالیا)، دانشگاه فناوری سیدنی (استرالیا)، دانشگاه مک کواری (استرالیا)، دانشگاه گریفیث (استرالیا) همکاری می کند. دانشگاه استرالیای جنوبی (استرالیا)، دانشگاه دیکین (استرالیا)، دانشگاه ولونگونگ (استرالیا)، دانشگاه اوتاگو (نیوزیلند)، دانشگاه اوکلند (نیوزیلند)، دانشگاه صنعتی ناگائوکا (ژاپن).

بنابراین، دانشجویان فرصت‌هایی برای انتقال به دانشگاه‌های همکار ما برای مدرک لیسانس اعطا شده توسط دانشگاه‌های همکار و تبادل برنامه‌های دانشگاهی یا فرهنگی در حداکثر 02 ترم دارند.

به داخل هواپیما در HCMUT خوش آمدید!

مشخصات تماس:
ایمیل: [email protected]شماره واتساپ: 84 8 9916 9961فیس بوک: fb.com/bachkhoa.hcmut

رتبه بندی

در آخرین رتبه بندی 400 دانشگاه در آسیا توسط رتبه بندی QS، ما در رتبه 167 قرار داریم که 5 رتبه بالاتر از سال قبل است، به این معنی که HCMUT در بین 170 دانشگاه برتر آسیا قرار دارد .

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Ho Chi Minh City

    Ho Chi Minh City University of Technology 268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10, , Ho Chi Minh City

سوالات