Keystone logo
Bard College Berlin

Bard College Berlin

Bard College Berlin

مقدمه

در باره Bard College Berlin

Bard College Berlin یک دانشگاه معتبر آمریکایی-آلمانی است که آموزش های فرا رشته ای در علوم انسانی و اجتماعی ارائه می دهد. گروه دانشجویی از نظر جغرافیا ، فرهنگ ، کلاس و زمینه اقتصادی بسیار بین المللی و متنوع است و در سمینارهای کوچکی که به زبان انگلیسی تدریس می شود با اعضای هیئت علمی ملاقات می کند. تأکید بر تفکر انتقادی ، بلندپروازی فکری ، خلاقیت و ارتباط بین زندگی در و خارج از کلاس درس یک ویژگی اساسی است. دانش آموزان واجد شرایط می توانند مدرک کارشناسی آمریکایی و آلمانی دریافت کنند.

119436_GermanClass_IrinaStelea.jpg

با طرح "س questionsالات بزرگ" که در طول زمان طنین انداز شده اند و با دادن مهارت های لازم به افراد جوان برای درک و پاسخ به آنها در گفتگو و با اشاره به چالش های معاصر ، Bard College Berlin باعث شکوفایی شخصی می شود و دانش آموزان خود را برای مشارکت آماده می کند. به آینده جهانی مشترک

واقع در مرکز سیاسی ، اقتصادی و هنری اروپا که در آن سیاست ها و اقدامات اقتصادی جهانی در زمینه مهاجرت و امنیت مورد بحث و آزمایش قرار می گیرد و هنرها متنوع ترین و تجربی ترین تجلی خود را پیدا می کنند ، Bard College Berlin در موقعیت منحصر به فردی قرار دارد دانش آموزان از طریق سمینارها و فعالیتهای ریشه دار در شهر در معرض تحولات سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی جاری قرار می گیرند. یک برنامه کارآموزی فرصت هایی را برای کسب تجربه کاری در زمینه های مختلف مانند هنر ، حقوق بشر ، نشر ، برنامه ریزی شهری ، راه اندازی فناوری و آموزش فراهم می کند.

این تمرکز دوگانه برد در مورد مطالعه تخصصی میراث فکری با ارتباط مداوم و استفاده از ایده ها در "زندگی واقعی" از طریق اکتشافات محلی ، تمرینات هنری ، بحث عمومی و برنامه های مشارکت مدنی ، Bard College Berlin فارغ التحصیلان/هواداران را برای خلاقیت آماده کرده است. حل مشکلات و همکاری های موفق در بخش های دولتی و خصوصی در سطوح محلی ، ملی و بین المللی. در نتیجه ، آنها توانسته اند مشاغلی را در حوزه هایی مانند روابط بین الملل ، سیاست عمومی ، آموزش ، روزنامه نگاری و هنر و همچنین تحصیلات تکمیلی در مشهورترین دانشگاه های جهان دنبال کنند.

مأموریت آموزشی

Bard College Berlin با هدف بازگرداندن تدریس سمینارهای گروهی کوچک و آموزش بین رشته ای در مقطع کارشناسی در هنرهای لیبرال به بالاترین سطوح در زمینه دانشگاه های اروپایی که در آن ابتدا ایجاد شد ، تأسیس شد. برنامه های دو درجه ای که Bard College Berlin ارائه می دهد بر این اصل استوار است که مطالعه تخصصی در رشته های فردی باید بر اساس دانش وسیع و کامل سنت های فکری و مباحث ، آثار و تحولات عمده ای باشد که آنها را تحریک کرده است. نسب دانشگاهی "اندیشه اجتماعی" ، که ریشه در آلمان پس از جنگ و در ایالات متحده دارد ، متعهد به بررسی نوآوری های کلیدی زندگی و فرهنگ بشری در چارچوب تصمیمات اجتماعی و سیاسی آنها است. Bard College Berlin در تاریخ فکری مستقیماً نشان دهنده این تعهد است ، اما همچنین ایده آل راهنمای برنامه ها به عنوان یک کل است.

119438_Screenshot_1.png

علوم انسانی ، هنر و اندیشه اجتماعی

Bard College Berlin در علوم انسانی ، هنر و اندیشه اجتماعی ، زمینه های اصلی علوم انسانی (فلسفه ، ادبیات ، مطالعات فیلم ، نظریه سیاسی ، تاریخ هنر) را با توجه به توسعه بین رشته ای آنها مورد بررسی قرار می دهد. این درجه فرصتی را برای اتصال هنرهای تمرین (هنرهای تئاتر و استودیو) با نظریه پردازی فلسفی هنر و در نظر گرفتن ارتباط کلی تاریخی بین دانش ، مهارت و رشته تخصصی در بر می گیرد.

اقتصاد ، سیاست و اندیشه اجتماعی

Bard College Berlinلیسانس در اقتصاد ، سیاست و اندیشه اجتماعی آموزش هایی را در علوم اجتماعی ارائه می دهد که در تاریخ تغییرات و تأملات فرهنگی بشر پایه گذاری شده است. روشها و مدلهای اساسی اقتصاد معاصر در گفتگو با جنبش تاریخ فکری و در ارتباط با نظریههای سیاست و مدلهای عملکرد اجتماعی مورد مطالعه قرار می گیرد.

مشارکت مدنی

مطابق با اعتقاد کالج در ارائه آموزش آگاهانه ، خلاق و درگیر ، مطالعه علوم اجتماعی شامل فرصت کار در هنرهای عملی ، پیگیری پروژه های زیباشناختی و همچنین سازنده اجتماعی است. دانش آموزان در همه برنامه های Bard College Berlin در انجام کارآموزی و مشارکت مدنی تشویق و حمایت می شوند. هدف این کالج این است که آموزش هنرهای لیبرال شهروندی فعال و مولد را پرورش دهد.

119437_Campus_InasaBibic.jpg

تاریخ اعتباربخشی

Bard College Berlin: یک دانشگاه هنرهای لیبرال از 20 ژانویه 2017 توسط آلمان در سطح ملی توسط Wissenschaftsrat معتبر است.

این دانشکده ابتدا از طرف وزارت آموزش و پرورش ، جوانان و علوم مجلس سنای برلین (Senatsverwaltung für Bildung، Jugend und Wissenschaft) مطابق با بخش دوم ، از ایالت به رسمیت شناخته شد. 123 ، پاراگراف 1 قانون آموزش عالی ایالت فدرال برلین (Berliner Hochschulgesetz - BerlHG) در سال 2011.

اعتبارنامه برنامه برای کارشناسی علوم انسانی ، هنر و اندیشه اجتماعی توسط آژانس معتبر ACQUIN در پاییز 2013 اعطا شد. در سال 2015 ، کارشناسی اقتصاد ، سیاست و اندیشه اجتماعی از ACQUIN اعتبار دریافت کرد.

کالج برد از طریق کمیسیون آموزش عالی ایالات متحده (ایالات متحده) معتبر است و به دانشجویانی که مدرک کارشناسی Bard College Berlin خود را در رشته علوم انسانی ، هنر و اندیشه اجتماعی و یا کارشناسی اقتصاد ، سیاست و اندیشه اجتماعی تحت اختیار اعطاء کرده اند اعطا می کند. توسط هیئت آموزشی ایالت نیویورک

مکان ها

  • Berlin

    Platanenstrasse 24, 13156, Berlin

سوالات