Keystone logo
Bastyr University

Bastyr University

Bastyr University

مقدمه

از زمان آغاز آن در سال 1978، دانشگاه Bastyr یکی از پیشگامان در طب طبیعی مبتنی بر علم است. بنیانگذاران لس گریفیث، ND؛ ویلیام میچل، جونیور، ND؛ و جوزف ای Pizzorno، جونیور، ND؛ همراه با شیلا کوین، مدرسه پس معلم محبوب خود را به نام و اشاره کرد سیاتل پزشک درمان طبیعی دکتر جان Bastyr. تنها با 200 $ در هزینه های راه اندازی در طول آغاز فروتن خود، از بنیانگذاران یک چشم انداز برای یک مدرسه بهداشتی طبیعی معتبر که در حال حاضر به عنوان پیشرو هنر بهداشت و علوم دانشگاهی در جهان به رسمیت شناخته شده ایجاد شده است.

بازنشسته دکتر رییس و مؤسس Pizzorno دانشگاه از طریق برخی از رشد قابل توجهی در طول 22 سال خدمت دیدم، از جمله حرکت به جریان دانشگاه 51 هکتاری در کنمور، واشنگتن، به جای بدن دانش آموز در حال رشد. (در خط تاریخ را مشاهده کنید.) اگر چه مدرسه آغاز شده به عنوان یک کالج طب، دانشگاه Bastyr حال حاضر ارائه می بیش از 20 برنامه درجه و گواهی. ساخت و ساز در بنیاد مبتنی بر علم آن، دانشگاه دریافت کننده تعدادی از کمک های مالی پژوهش چند میلیون دلاری از موسسه ملی بهداشت بوده است.

در سپتامبر 2012، دانشگاه دوباره باز و گسترده، باز کردن دانشگاه Bastyr کالیفرنیا در سن دیگو، استقبال بیش از 50 دانش آموزان به دکتر مراسم تحلیف خود از کلاس درمان طبیعی پزشکی. اولین و تنها معتبر مدرسه کالیفرنیا طب نیز ارائه می دهد کارشناسی ارشد در تغذیه برای سلامتی و قصد دارد به اضافه کردن برنامه های بهداشت طبیعی تر در آینده است.

چشم انداز ما

به عنوان مرکز دانشگاهی پیشرو در جهان برای پیشبرد و یکپارچه سازی دانش در هنر سلامت طبیعی و علوم، دانشگاه Bastyr سلامت و رفاه جامعه بشری تبدیل شده است.

ماموریت ما

ما رهبران آینده در هنر سلامت طبیعی و علوم آموزش. احترام به قدرت شفا از طبیعت و اذعان دارند که بدن، ذهن و روح و روان ذاتا جدا نشدنی هستند، ما یک رویکرد یکپارچه برای آموزش، پژوهش و خدمات بالینی مدل.

تم اصلی

پیشرفت تحصیلی پژوهش در هنر بهداشت و درمان و علوم آموزش بالینی و بهداشت جامعه ادغام میان رشته ای

مکان ها

  • Kenmore

    14500 Juanita Drive N.E. Kenmore, WA 98028-4966, , Kenmore

سوالات