Keystone logo
bbw Italy | Venice

bbw Italy | Venice

bbw Italy | Venice

مقدمه

آینده شما حال ماست.

به عنوان بخشی از گسترش بین المللی خود، bbw Hochschule با شعبه هایی در هند و چین، شعبه ایتالیایی خود را در ونیز با نام bbw Italy افتتاح می کند.

bbw Hochschule یک دانشگاه خصوصی شناخته شده قانونی است و توسط وزارت آموزش و پرورش آلمان دارای لیسانس و فوق لیسانس معتبر در سراسر اروپا تایید شده است. شرکت های بزرگ چند ملیتی هم در هیئت مدیره و هم به عنوان بخشی از کمیته علمی برای هدایت محتوای دوره در جهت خواسته های فعلی و آینده بازار کار و همچنین به عنوان یک شبکه استقرار برای دوره های کارآموزی که بخشی از برنامه مطالعه هستند ، حضور دارند.

bbw Hochschule در سال 2007 فعالیت خود را در برلین آغاز کرد و هدف آن این بود که یک شریک علمی قوی برای اقتصاد برلین و براندنبورگ باشد. bbw با طراحی دوره هایی برای پاسخگویی به نیازهای مشاغل محلی به سرعت رشد کرده است. تنها در ده سال این دانشگاه به بزرگترین دانشگاه خصوصی در منطقه تبدیل شده است. این رشد با تعهد تزلزل ناپذیر به پیشرفت تحصیلی دانش آموزان ما تقویت شده است.

برخی از شرکای هیئت مدیره: زیمنس ، حمل و نقل بمباردیر ، دایملر ، مسافرخانه مسافرتی ، توی کروز اوتیس ، هتل بزرگ شرایتون برلین اسپلاناد ، آلیانز ، مشاور مهندسی DB ، تدارکات تحرک DB.

ترکیبی از آموزش های عملی و نظری bbw بیش از 10،000 دانشجو را دیده است که کار خود را با یک مجموعه مهارت آغاز می کنند که آنها را قادر می سازد بلافاصله به عنوان متخصصان علمی و مدیران شروع به کار کنند. ما به هر یک از فارغ التحصیلان افتخار می کنیم و به طور مداوم تلاش می کنیم تا آنها را به گونه ای آموزش دهیم که به بهترین شکل آنها را برای مسائل و چالش هایی که در بازار کار بین المللی به طور فزاینده ای بین المللی در انتظار آنها است ، آماده کند. یک راه اصلی برای انجام این کار اتصال و همکاری در پروژه های تحقیقاتی و تبادل دانشگاهی با دانشگاه های برجسته جهان است. این تمرکز باعث شده است که bbw حضور خود را فراتر از منطقه برلین و براندنبورگ از طریق همکاری های استراتژیک بین المللی و اتحاد با موسسات در ایتالیا ، آسیا ، آفریقا و روسیه گسترش دهد - در حالی که روابط نزدیکتر با شرکای تجاری در اتحادیه اروپا ایجاد می کند.

bbw ایتالیا با توجه ویژه به جنبه های عملی فرایندهای تجاری و کارآموزی در شرکت هایی که بخشی از شبکه بین المللی bbw Hochschule هستند ، طیف وسیعی از دوره های تحصیلی را بر اساس خواسته های فعلی و آینده بازار کار ارائه می دهد.

این مدرک که در برلین صادر می شود، طبق کنوانسیون بولونیا در سال 1999 که توسط اعلامیه مشترک وزرای آموزش عالی اروپا امضا شده است، به طور قانونی در سطح اروپا به رسمیت شناخته شده است.

دوره تحصیل به طور خاص برای آموزش یک ذهنیت بین المللی و ایجاد فرصت هایی برای کار در خارج از کشور در شبکه تجاری bbw Hochschule طراحی شده است.

دوره ها به زبان انگلیسی تدریس می شود.

دروس آلمانی بخشی از برخی از برنامه های آموزشی به منظور بهبود رقابت دانشجویان آینده و ایجاد یکپارچگی بهتر آنها در طول اقامت خود در آلمان در مرحله نهایی لیسانس و کارآموزی بین المللی خواهد بود.

علاوه بر واحدهای تحصیلی ، یک یا دو کارآموزی اجباری ، بسته به دوره تحصیلی انتخاب شده ، حداقل دوازده هفته به طول می انجامد و حداقل 450 ساعت کار نخواهد داشت.

همه ماژول های آموزشی شامل 25 درصد آموزش الکترونیکی است. این درصد بسته به شرایط فعلی مربوط به کووید -19 ممکن است به طور موقت به 100 درصد برسد.

آمار

نظرسنجی فارغ التحصیلان 2019: 70 درصد از فارغ التحصیلان قبلاً تا زمانی که فارغ التحصیل می شوند شغلی پیدا کرده اند یا در حال انجام آن هستند. 97 درصد ظرف یک سال پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار هستند.

  بورسیه و بودجه

  مکان ها

  • Venice

   Fondamenta Zattere Ai Saloni 18/M 30123, , Venice

   سوالات