Keystone logo
Beacon College

Beacon College

Beacon College

مقدمه

Beacon College یک موسسه آموزش عالی معتبر و لیبرال است که به صورت منحصر به فرد نیازهای آموزشی دانشجویان دارای اختلالات یادگیری ، اختلال بیش فعالی با کمبود توجه و سایر تفاوتهای یادگیری را تأمین می کند.

Beacon College یک موسسه رقابتی آموزش عالی در هنرها ، علوم ، تجارت و فناوری است که به طور خاص به آمادگی در مقطع کارشناسی و موفقیت دانشجویان با اختلالات یادگیری ، بیش فعالی و سایر تفاوت های یادگیری اختصاص داده شده است. Beacon به عنوان یکی از برجسته ترین موسسات آمریکایی در این رشته کارشناسی در زمینه ماموریت و تمرکز ما شناخته شده است.

Beacon College اولین کشوری است که دارای اعتبار مجاز به دریافت مدرک کارشناسی منحصراً به دانشجویان دارای اختلالات یادگیری و بیش فعالی است. دانشکده متعهد به موفقیت دانشجویی ، ارائه خدمات پشتیبانی تحصیلی و شخصی است که به هر دانش آموز در رسیدن به اهداف خود کمک می کند. Beacon College واقعاً یک جامعه است ، از هر یک از اعضای آن استقبال ، پذیرش و حمایت می کند.

چیزهای زیادی در مورد Beacon College وجود دارد که غیر معمول بینایی است و بسیار موفق است. دانشجویان و فارغ التحصیلان ما شهادت زنده ای درباره تأثیر ، ارزش و تأثیر ماموریت آموزشی ما ارائه می دهند. در طول دهه گذشته ، آنها موفقیت های بی نظیری در آموزش عالی آمریکا کسب کرده اند.

مکان ها

  • Leesburg

    East Main Street,105, 34748, Leesburg

    سوالات