Keystone logo
Beloit College

Beloit College

Beloit College

مقدمه

بیش از 50 سال است که Beloiters از دنیای اطراف ما به عنوان کلاس استفاده می کنند. Beloit College هوش ، تخیل و کنجکاوی دانشجویان خود را درگیر می کند ، و آنها را قادر می سازد تا زندگی های مطلوبی را تجربه کنند که دارای موفقیت های بالا ، مسئولیت شخصی و سهم عمومی در یک جامعه متنوع است. تأکید ما بر دیدگاه های بین المللی و میان رشته ای ، ادغام دانش با تجربه و همکاری نزدیک بین همسالان ، اساتید و کارکنان ، دانشجویان ما را برای رویکرد اخلاقی و اندیشمندانه به مشکلات پیچیده جهان مجهز می کند.

ما معتقدیم که مردم با انجام کارها بهترین چیز را می آموزند. در سراسر 50+ رشته ما ، برنامه های ابتکاری و منابع دانشگاه ، Beloit اطمینان حاصل می کند که دانش آموزان از هر فرصتی برای ایجاد رزومه های قوی و کمک به جامعه گسترده ما برخوردار هستند.

در هر تجربه در Beloit این فرصت برای دانش آموزان فراهم شده است که می توانند از طریق ارتباطات موثر ، حل کنندگان مسئله خلاق ، همکاران سازنده و از نظر فکری و حرفه ای چابک باشند.

جامعه نزدیک بلویت به معنای سیاست های درهای باز ، مربیان بیشتر از طلسم ها ، حمایت از افراد با پیشینه های مختلف ، سنت هایی است که ارتباط عمیق دارند و ارتباطات غیر منتظره ای با افراد و مکان های خارج از دانشگاه دارند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Beloit

    College Street,700, 53511, Beloit

    سوالات