Keystone logo
Berlin International University of Applied Sciences

Berlin International University of Applied Sciences

Berlin International University of Applied Sciences

مقدمه

دانشگاهی در قلب برلین - بین المللی و جهانی ارتباط دارد

برلین بین المللی - دانشگاه علوم کاربردی یک دانشگاه علمی کاربردی و غیرانتفاعی آلمان از علوم کاربردی آلمان است که در مرکز برلین واقع شده است. ما مصمم هستیم که یک آموزش چالش برانگیز ، خلاقانه و مبتنی بر عمل را ارائه دهیم که پتانسیل های علمی ، فرهنگی و زبانی دانش آموزان ما را پیشرفت کرده و آنها را برای مشاغل بین المللی در دنیای جهانی آماده کند.

دانشگاه ما با داشتن تنوع دانشجویی و کارمندان دانشگاهی از بیش از 48 کشور و 5 قاره ، بین المللی را تجسم می کند و فضای مطالعه ای روشن ، بین فرهنگی و الهام بخش را ارائه می دهد.

دانشگاه بین المللی علوم کاربردی برلین همچنین بخشی از شبکه بین المللی در حال رشد است که شامل دانشگاه ها ، دانشگاه ها و مراکز دانشگاهی در هنگ کنگ ، استانبول ، واشنگتن دی سی ، رم ، سیلیکون ولی ، تورنتو و باتومی می شود ، بنابراین فرصت های کافی برای تحصیل و تبادل کارآموزی را ارائه می دهد. دانش آموزان ما همچنین ممکن است در برنامه های مختلف Erasmus شرکت کنند.

برنامه های کارشناسی انگلیسی - طراحی و مدیریت تجارت

زبان آموزش در کلیه برنامه های مطالعه انگلیسی است. برای دانشجویانی که هنوز نیاز به تأیید زبان انگلیسی خود دارند ، ما یک برنامه آمادگی انگلیسی ارائه می دهیم. علاوه بر این ، به منظور پیشرفت بیشتر فرصت های شغلی بین المللی ، دوره های زبان به عنوان دوره های انتخابی ارائه می شود.

کیفیت کلیه برنامه های ما توسط آژانس معتبر دولتی ACQUIN مورد ارزیابی و اعتبار قرار گرفته است.

چرا در بین المللی برلین تحصیل می کنید؟

 • کلیه برنامه ها به زبان انگلیسی
 • اجرای عملی
 • یادگیری در گروه های کوچک
 • بخشی از یک جامعه جهانی

دیدگاه ما

چشم انداز دانشگاه علمی کاربردی برلین این است که یک محیط آموزشی بین المللی و بین فرهنگی متمرکز دانشجویی را برای تحریک و توسعه رشد فکری ، خرد و خلاقیت در اختیار دانشجویان قرار دهد. کارکنان دانشگاهی و اداری متعهد هستند که دانش آموزان را راهنمایی کرده و آنها را برای مشاغل تولیدی و شهروندی مسئول در یک جامعه جهانی آماده کنند. BI آرزو دارد از نظر آموزش بین فرهنگی و بین رشته ای و تحقیقات کاربردی یکی از دانشگاه های برتر پیشرو در آلمان باشد. اهداف دانشگاهی ما شامل تعهد به راه حل های دانش بنیان و مشکلات اجتماعی و همچنین کمک به نوآوری و توسعه در جامعه است. علاوه بر این ، BI از طریق همکاری های علمی بین المللی و پروژه های مشترک ، درک متقابل فرهنگی و بین المللی را ارتقا می بخشد. از این نظر ، از روابط نزدیک خود با شبکه جهانی آموزش BAU ، متشکل از پنج دانشگاه سود می برد. تمام دانشگاه های این شبکه با ارزش های اصلی صداقت ، احترام ، تعالی ، نوآوری و مسئولیت اجتماعی مشترک هستند. به عنوان یک نهاد مستقل در این شبکه ، برلین بین المللی - دانشگاه علوم کاربردی بیانیه رسالت شخصی و مشخصات دانشگاهی خود را دارد که توسط مجلس سنا پذیرفته شده است.

بخشی از یک جامعه جهانی باشید

دانشجویان 48 کشور در دانشگاه بین المللی علوم کاربردی برلین تحصیل می کنند. برلین بین المللی بخشی از شبکه جهانی است که به دانشجویان اجازه می دهد تا در مکانهای مختلف به سفر و ادامه تحصیل بپردازند. علاوه بر این ، این دانشگاه از تعداد زیادی از همکاری با دانشگاه های سراسر جهان بهره می برد. تحصیل در برلین بین المللی فرصت های منحصر به فردی را برای تحصیل در خارج از کشور و یک تجربه مطالعه بین المللی فراهم می کند که آنها را برای حرفه خود در یک محیط کاری جهانی آماده می کند.

آمار

حقایق بین المللی برلین

 • 70 ملیت مختلف در برلین بین المللی مشغول به تحصیل و تدریس هستند
 • 66% از دانشجویان ما بین المللی و از چهار قاره هستند
 • 84 درصد از کادر آموزشی ما در دانشگاه های بین المللی تحصیل کرده یا کار کرده اند
 • تماس 100% شخصی با اساتید و اساتید

  مکان ها

  • Berlin

   Salzufer,6, 10587, Berlin

  سوالات