Keystone logo
Beulah Heights University

Beulah Heights University

Beulah Heights University

مقدمه

ارتفاعات Beulah Heights در سال 1918 تاسیس شد و به عنوان یکی از قدیمی ترین و سریعترین رشد م institutionsسسات کتاب مقدس شناخته شده است. Beulah Heights University در شهر زیبای آتلانتا ، جورجیا Beulah Heights University هدف آن ارائه آموزش عالی است که در سنت مسیحیان پروتستان پایه گذاری شده است.

ارتفاعات Beulah افتخار دارد که به دلیل فعالیت های دانشگاهی و فداکاری خود در مأموریت مسیحیان مورد تقدیر قرار گرفته است. Beulah Heights University به عنوان یک م trainingسسه آموزشی برای دانشجویان علاقه مند به یادگیری رهبری اخلاقی برای وزارت و بازار ، به میراث خود افتخار می کند. Beulah Heights University بلوتس های بلاس (BHU) برنامه درسی را به دانشجویان ارائه می دهد که در ارزشهای اصلی آن ، عدم تحمل کتاب مقدس ، یکپارچگی ، مأموریت های جهانی ، بنده اختصاصی و تنوع مناسب برای رهبری مسیحی در میزبان عرصه ها باشد.

گرچه در منطقه تاریخی گرانت پارک واقع در کلان شهر آتلانتا واقع شده است ، اما ارتفاعات بلا تا چهار گوشه زمین گسترش می یابد. ارتفاعات Beulah با قرار دادن آنها در معرض فرصت های وزارت بین المللی از طریق برنامه های مأموریت و سفرهای کوتاه مدت به خارج ، مهارت های رهبری دانش آموزان را پرورش می دهد. Beulah Heights برنامه درسی رهبری خود را برای ارائه آموزش در سراسر جهان تنظیم کرده است ، بنابراین در بین المللی در کلیساها ، نهادهای دولتی و مشاغل تفاوت ایجاد می کند. علاوه بر این ، برنامه درسی متناسب با دانش آموزان در معرض علوم انسانی ، علوم ، مهارت های ارتباطی م ،ثر و سایر مطالعات حرفه ای است.

مکان ها

  • Atlanta

    Berne Street Southeast,892, 30316, Atlanta

    سوالات