Keystone logo
BFSU Solbridge International School of Business

BFSU Solbridge International School of Business

BFSU Solbridge International School of Business

مقدمه

BFSU-SolBridge

BFSU-SolBridge مدرسه بین المللی کسب و کار در راستای یک چشم انداز برای ایجاد یک برنامه آموزشی کسب و کار واقعا مترقی و بسیار یکپارچه است که ترکیبی از یک مدل آموزش کسب و کار بین المللی با درک عمیق از اقتصاد چین است. محوطه دانشگاهی که در پایتخت چین (University of Foreign Studies Studies) در پایتخت چین واقع شده است، محیط مناسب برای چنین برنامه ای دینامیکی را فراهم می کند و تمرکز بر کسب و کارهای چینی و روابط در حال توسعه با کشورهای غربی و دیگر کشورها است. این مدرسه توسط مدرسه بازرگانی بین المللی (IBS) BFSU اداره می شود.

مدرسه بین المللی BFSU-SolBridge دانش آموزان را به ترتیب مناسب ترین و منحصر به فرد از موضوعات، با توجه به نگرانی های معاصر چینی کسب و کار، فرهنگ چینی، ارزش های آسیایی و پیشرفته کسب و کار و مدیریت مدرن غرب و آمریکا است. دانش آموزان تشویق می شوند که خود را به رهبران تجاری حرفه ای اخلاقی تبدیل کنند که مسائل مربوط به مشاغل مشکوک را با زمینه سازی عملی و نظری قوی و حساسیت فرهنگی حل می کنند.

تمام آموزه های کلاس و بحث های مربوط به مسائل تجاری معاصر به زبان انگلیسی انجام می شود، که براساس دانش و تجربه گسترده ای از دانشکده بین المللی ما است. علاوه بر این، یک مدل یادگیری تعاملی و کاربردی به منظور ارائه دانش آموزان تجربه عملی ارزشمند در دنیای شرکت ها دنبال می شود.

زبان چینی بخشی از برنامه درسی است که برای کمک به آماده شدن دانش آموزان برای درک فرهنگ و اقتصاد محلی و استفاده از فرصت های کارآموزی و فرصت های شغلی در سطح محلی و خارج از کشور کمک می کند.

پیام دین

با توجه به چشم انداز بین المللی دانشگاه پکن در خارج از کشور که تاکنون حدود 70 سال پیش از آن به وقوع پیوسته است، ما با افتخار نیروهای مدرسه ای بین المللی Solbridge بین المللی در دانشگاه Woosong کره را برای ایجاد مدرسه بین المللی BFSU-SolBridge کسب و کار، یک ارائه آموزشی منحصر به فرد برای دانش آموزانی که مایل به بازی نقش برجسته در تسلط قریب الوقوع جهانی اقتصاد چین است.

BFSU-SolBridge از لحاظ جغرافیایی و تاریخی ایده آل است، تا دانش آموزان فرصت نهایی خود را در اقتصاد امیدوار کننده ترین جهان غوطه ور کنند، در حالی که در عین حال کسب مدرک کسب و کار در سطح جهانی از رهبران جامعه تجاری بین المللی است.

چین در سال های اخیر با ذخایر ارزی گسترده، ثبت معاملات و مازاد بودجه، و سرمایه گذاری مستقیم خارجی که آن را حسادت به جهان است، رشد چشمگیری داشته است. چین به منظور حفظ این رشد شدید رشد، جوانترین درخشانترین جوانان برای پیوستن به موفقیت خود و فراتر رفتن از مرزها برای ایجاد فرصتهای شغلی با امکانات بی حد و حصر بینالمللی است.

در BFSU-SolBridge دانش آموزان از سراسر جهان جمع می شوند تا فرهنگ، زبان و آداب و رسوم خود را در یک محیط انگلیسی زبان به اشتراک بگذارند و خود را به عنوان شهروندان جهانی و رهبران کسب و کار بین المللی پیش ببرند.

من افتخار می کنم که فرصتی برای هدایت مدرسه بین المللی BFSU-SolBridge در این دوره های هیجان انگیز داشته باشم و تلاش می کنم تا تلاش هایمان را برای ایجاد یک محیط آموزشی ابتکاری، پیشرفته و یکپارچه برای رهبران مسئول مسئول آینده ادامه دهیم.

به BFSU-SolBridge خوش آمدید!

PENG Long، Ph.D.، استاد

رئیس دانشگاه پکن در خارج از کشور

تماس

BFSU SolBridge- مدرسه بین المللی کسب و کار

دانشگاه پکن Foreign Studies

اتاق 905، ساختمان بین المللی، دانشگاه پکن خارجی

خیابان Xisanhuan شمالی، ناحیه Haidian، پکن، 100089، چین

تلفن: 86 (0) 10 8881 6563/8881 6763

ایمیل: [email protected]

مکان ها

  • Beijing

    Haidian District, Beijing, , Beijing

سوالات