Keystone logo
BHDI Beverly Hills Design Institute

BHDI Beverly Hills Design Institute

BHDI Beverly Hills Design Institute

مقدمه

م Instituteسسه طراحی بورلی هیلز مأموریت خود را تعیین کرده است تا با آماده سازی یک جمعیت متنوع و واجد شرایط دانشجویی ، به کارفرمایان و جوامع آنها خدمت کند تا به متخصصانی متعهد و متعهد به یادگیری مادام العمر و مجهز به بنیاد علمی محکم و شایستگی های خاص شغلی تبدیل شوند.

موسسه طراحی بورلی هیلز برنامه های آموزش مد نوآورانه ، چالش برانگیز و انعطاف پذیری را برای غنی سازی جامعه از طریق خلاقیت هایی فراهم می کند که سطح اصالت ، زیبایی شناسی ، کیفیت ، هوش و ظرافت را بالا می برد.

برای دستیابی به این هدف ، موسسه طراحی بورلی هیلز ماهیت ، اصول و مفهوم Haute Couture ترجمه شده توسط پژوهش زیبایی ، هارمونی ، ظرافت ، کمال و منحصر به فرد را دنبال ، انتقال و ترویج می کند.

این بازار متنوع تر ، خاص تر ، شخصی تر شده و بازارهای خرد را تقویت می کند که مشتریانی را که نیاز فزاینده ای به محصولات متناسب با شخصیت منحصر به فرد آنها دارند ، هدف قرار می دهند.

موسسه طراحی بورلی هیلز با آماده سازی افراد با استعداد فوق العاده برای تبدیل شدن به متخصصان بسیار متخصص و حرفه ای مادام العمر ، که قادر به تفکر انتقادی ، حل مسئله ، تجزیه و تحلیل بازار و تیزهوشان تجاری هستند و نه تنها به شرکت ها خدمت می کنند ، در پاسخ به این تقاضا پاسخ می دهد. در هر سطح از صنعت خود ، بلکه برای ایجاد نام تجاری خود ، و توسعه بازار متناسب با خلاقیت منحصر به فرد آنها کاملا مناسب است.

موسسه طراحی بورلی هیلز با برنامه های عملی ، دانشجویی محور و تکنیک های نوین آموزشی با تمرکز بر نتایج یادگیری دانش آموزان ، باعث ایجاد حرفه ای در ایجاد اعتماد به نفس ، احساس تعلق و هدف می شود.

در نتیجه ، م Instituteسسه طراحی بورلی هیلز خانواده ای از هنرمندان ، طراحان ، خالقان و رهبران را تشکیل می دهد که یکدیگر را توانمند می کنند و وقف کیفیت ، ارزش ها و شکوفایی جامعه می کنند.

مکان ها

  • Beverly Hills

    Wilshire Boulevard,8484, 90211, Beverly Hills

    سوالات