Keystone logo
bib International College

bib International College

bib International College

مقدمه

همنشین، Chanceneröffner، توسعه دهنده قدرت

با شروع به موفقیت: bib International College فراهم می کند دست در فرصت های آموزش و مطالعه در صنایع آینده علوم کامپیوتر، کسب و کار، طراحی رسانه ها و بازی. با آموزش های مورد تایید دولت ما همراه ما شما را در راه خود را: از مرکز آموزش که دانشکده فنی و یا دبیرستان با درجه کارشناسی بین المللی است.

40 سال آموزش موفق

ریشه های ما به عقب برویم به 1972 - که در آن زمان کامپیوتر پیشگام هاینز NIXDORF مرکز آموزشی برای حرفه پردازش اطلاعات تاسیس کرده بود. از امروز bib International College پدید آمده است. در همکاری نزدیک با شرکت های مشهور و دانشگاه ها شکل دوره مدرن سینه بند از آغاز کمک کرده است. در مکان های ما برگیش گلادباخ، بیلفلد، هانوفر و پادربورن، ما به مراتب بیشتر از 30000 فارغ التحصیلان در مسیر به ارمغان آورد.

تجربه ما، شبکه و نزدیکی ما را به بازار، ما دقیقا می دانند چه مهارت در تقاضا در میان کسب و کار و آموزش و پرورش ما دیدن همه موارد به طور مداوم بر روی آن. کارفرمایان بالقوه آن را درک. آموزش با ما از شهرت بسیار خوبی - و درها را به بسیاری از فرصت های باز می شود.

پشتیبانی منحصر به فرد

آموزش خود را در bib International College نه تنها به شما در راه رسیدن به موفقیت است، اما سرگرم کننده را به صورت حرفه ای. برای این که ما ارائه ایجاد انگیزه، افزایش دهنده عملکرد Lernumgebungund پشتیبانی منحصر به فرد هدف قرار دادند.

معلمان ما فقط به عنوان واجد شرایط به عنوان متعهد هستند و موفقیت خود را همیشه در نظر. با روش آموزشی خلاقانه و روش آنها در عمق دانش فنی. علاوه بر این، به شما کمک مربیان مطالعات ما به طور موثر و موفقیت یادگیری و همراه شما در توسعه شخصی خود را.

نه تنها موفقیت از فارغ التحصیلان ما صحبت می کند برای کیفیت آموزش است. به عنوان یکی از ارائه دهندگان آموزش برای اولین بار در آلمان، ما باید 1998 گواهی بر اساس استاندارد DIN EN ISO 9001 FF. از جامعه صنعت آلمان برای ارتقاء و صدور گواهینامه سیستم های تضمین کیفیت در آموزش و پرورش فنی و حرفه ای (CERTQUA) به دست آمد. صدور گواهینامه است تمدید در هر سه سال. سالانه به یک بازرسی معرفی شده اند. برای اطمینان از سطح بالایی از آموزش ما پایدار، مدیریت کیفیت برای انطباق با استانداردهای آموزشی مرکزی و تمرکز پایدار بر نیازهای دانش آموزان و بازار فراهم می کند.

هر گونه سوال: در اینجا شما می توانید اطلاعات اضافی در پیدا bib International College .

مکان ها

 • Bergisch Gladbach

  Hauptstraße 2,, 51465, Bergisch Gladbach

 • Paderborn

  Fürstenallee 5,, 33102, Paderborn

 • Bielefeld

  Meisenstraße 92,, 33607, Bielefeld

 • Hanover

  Freundallee 15, 30173, Hanover

سوالات