Keystone logo
Bilkent University

Bilkent University

Bilkent University

مقدمه

Bilkent University

Bilkent University در سراسر جهان به عنوان نهاد برتر آموزش عالی در ترکیه شناخته شده است. Bilkent University - اولین Bilkent University خصوصی و غیر انتفاعی در ترکیه - در 20 اکتبر 1984 توسط پروفسور ایهسن دوغرمقی، MD، با هدف پایه ای ایجاد مرکز عالی در آموزش عالی و تحقیق تاسیس شد. نام "Bilkent" این هدف را به تصویر می کشد، زیرا این واژه مخفف "bilim kenti" است: ترکی برای "شهر یادگیری و علم". این دانشگاه واقع در شهر پایتخت کشور آنکارا، شهری پر جنب و جوش از 5 میلیون نفر، این دانشگاه مرکز فعالیت های علمی، اجتماعی و فرهنگی است.

Bilkent University در سال 1984 به عنوان اولین موسسه خصوصی و غیرانتفاعی تربیتی عالی تركیه تاسیس شد. بیلکتن با دانشمندان مشهور جهان در میان دانشآموختگان و امکانات پیشرفته در سراسر محوطه دانشگاه خود، بسیاری از برجسته ترین فارغ التحصیلان دبیرستان ترکیه را جذب می کند. دانشگاه میزبان حدود 13،000 دانش آموز در رشته های تحصیل در 34 دوره کارشناسی و 58 برنامه فارغ التحصیلی است.

Bilkent University بیلکتک از منظر بین المللی خود استقبال می کند. متوسط ​​آموزش در بلکند انگلیسی است و جامعه بین المللی دانشمندان و دانش آموزان آن را جزء ضروری از زندگی دانشگاهی و اجتماعی دانشگاه می داند. هیات علمی بین المللی و مدرسان بیش از یک چهارم از تمام کارکنان دانشگاهی را تشکیل می دهند که 34 کشور مختلف را تشکیل می دهند. تعداد دانشجویان بین المللی تمام وقت در حال افزایش است و دانشجویان مبادله ای از 67 کشور هستند.

Bilkent ارائه می دهد فضای فرهنگی و اجتماعی پر جنب و جوش است. محوطه 500 هکتار تنها 12 کیلومتر از مرکز آنکارا است، با دسترسی آسان به پارک های شهر، اماکن خرید، فعالیت های فرهنگی، موزه ها و محل های تفریحی. علاوه بر این، محل Bilkent در منطقه قرون وسطایی آناتولی غنی از دسترسی به دسترسی آسان به دیگر شهرهای، روستاهای سنتی، مناظر خیره کننده، اماکن تاریخی و مکان های فرهنگی جالب در سراسر کشور است.

یکی از عوامل اصلی که سطح بالایی از آموزش در Bilkent را تضمین می کند، یکی از اعضای هیات علمی است که به طور جدی در تحقیقات شرکت می کنند. به عنوان مربیان و مدرسان، آنها با دانش آموزان در کلاس های مدرن و آزمایشگاه های پیشرفته، با یک زیرساخت گسترده کامپیوتر و اینترنت ارتباط برقرار می کنند. Bilkent به طور فعال در فن آوری های آموزشی و تحقیقاتی جدید سرمایه گذاری می کند. کارآموزان می توانند در پروژه های انجام شده در مراکز پیشرفته، از مراکز فناورانه نانو تا تولید محتوای دیجیتالی و آزمایشگاه های ویرایش، شرکت کنند. برای حمایت از موفقیت های علمی دانشجویان، Bilkent دسترسی نامحدود به آزمایشگاه های کامپیوتری را در طول روز فراهم می کند. کتابخانه Bilkent University کتابخانه دانشگاهی گسترده ترین کشور است. کتابخانه علاوه بر مجموعه وسیعی از کتابها، دسترسی به پایگاه داده و دسترسی به مجلات و پایگاههای داده را برای برآورده ساختن نیازهای دانش آموزان و اعضای هیات علمی فراهم می کند. Bilkent University فراهم می کند محیط غنی و متنوع برای یادگیری و رشد فکری است.

بیا بیلکتن برو و جهان را کشف کن!

مکان ها

  • Ankara

    Bilkent University

    سوالات