Keystone logo
© BIMM University
BIMM University

BIMM University

BIMM University

مقدمه

در دانشگاه BIMM، ما طیف گسترده‌ای از دوره‌های موسیقی مدرن، هنرهای نمایشی، فیلم‌سازی و فناوری خلاقانه را برای بیش از 8000 دانش‌آموز در 14 مدرسه در بریتانیا، ایرلند و آلمان ارائه می‌کنیم. ما تعهدی دیرینه به ارائه بالاترین کیفیت در آموزش صنایع خلاق داریم که به دانش آموزان اجازه می دهد پتانسیل شغلی خود را به حداکثر برسانند.

برای 40 سال، ما دانش‌آموزان خود را با دانش و مهارت‌هایی که برای برآورده کردن خواسته‌های صنایع خلاق نیاز دارند، مجهز کرده‌ایم - و فارغ‌التحصیلان احساس آمادگی برای صنعت دارند. فراتر از زندگی آکادمیک، دانشگاه BIMM جامعه ای را ارائه می دهد که بر اساس یک شور، خلاقیت و سیستم اعتقاد مشترک ساخته شده است. فرهنگ فراگیر ما هسته اصلی هر کاری است که انجام می دهیم، ما را به هم پیوند می دهد و ما را به جلو می برد.

درباره دانشگاه BIMM

دانشگاهی برای صنایع خلاق

برای 40 سال، دانشگاه BIMM دانشجویان ما را به دانش و مهارت های مورد نیاز برای پاسخگویی به خواسته های صنایع خلاق مجهز کرده است.

به عنوان یک دانشجوی BIMM، شما بخشی از یک جامعه خلاق منحصر به فرد با دسترسی به ارتباطات بی نظیر و تجربیات صنعت دنیای واقعی خواهید بود. شما این فرصت را خواهید داشت که خودتان باشید و در محیطی مطالعه کنید که با صنایعی که در آن جایگاه خود را پیدا خواهید کرد، همکاری نزدیک دارد.

ما آموزش خود را طوری طراحی می کنیم که به طور واقعی و آشکار نیازهای صنایع خلاق امروز و فردا را برآورده کند. ما دوره های موسیقی، فیلم، رسانه و هنرهای نمایشی را ارائه می دهیم. برنامه های ما به دلیل کیفیت بالای تدریس مورد تحسین قرار می گیرند و توسط کارفرمایان در صنعت بسیار مورد احترام هستند.

بازتعریف آموزش صنایع خلاق به نفع همگان

دانشگاه BIMM میزبان بیش از 8000 دانشجو از 100 کشور مختلف است. ما به جامعه متنوع کارکنان و دانشجویان خود افتخار می کنیم، جایی که همکاری و شبکه در قلب اخلاق ما قرار دارد.

BIMM از طریق ایجاد محیط های یادگیری فراگیر و خلاق که موانع را از بین می برد و فرصت هایی برای مشارکت برابر در صنایع خلاق ایجاد می کند، الهام بخش نسل بعدی متخصصان صنعت است.

مکان ها

 • Brighton

  Brunswick Street West, 38-42, BN3 1EL, Brighton

 • Dublin

  62 – 64 Francis St, The Liberties, Dublin 8, D08 X209, Dublin

 • Birmingham

  93-96 Floodgate St, Deritend, B5 5SR, Birmingham

 • Manchester

  Bank House, Faulkner St, Manchester, M1 4EH, Manchester

 • London

  Barclay House, Effie Rd, SW6 1EN, London

 • Bristol

  25 King Square, BS2 8JN, Bristol

 • Berlin

  Bouchéstraße, 12, 12435, Berlin

 • Essex

  Southend Road, Essex, SS17 8JT, Essex

سوالات