Keystone logo
Bishop Grosseteste University

Bishop Grosseteste University

Bishop Grosseteste University

مقدمه

درباره BGU

در اینجا در Bishop Grosseteste University (BGU) بیش از 150 سال است که در قلب تاریخی شهر لینکلن به دانش آموزان آموزش می دهیم که در یک محوطه زیبا و دلپذیر سبز واقع شده و تنها چند دقیقه پیاده روی از کلیسای جامع لینکلن ، قلعه و شهر قدیمی روم. ما در یک محوطه دانشگاهی تک سایت قرار داریم ، بنابراین تقریباً به هر آنچه شما نیاز دارید نزدیک است ، خواه مربیان ، دوستان ، سخنرانی های شما باشند یا مکانهایی که دوست دارید او را برای استراحت استفاده کنید.

ما زندگی را در سال 1862 به عنوان دانشکده آموزش معلمان آنگلیکا برای زنان شروع کردیم. برای نشان دادن صدمین سالگرد ما در سال 1962 ، نام ما تغییر کرد تا در عنوان "اسقف گروستست" نامگذاری شود ، به افتخار رابرت گروستست ، دانشمند قرن سیزدهم ، فیلسوف ، آموزگار ، و اسقف لینکلن (بنابراین او کسی است که باید از او تشکر کنید برای نام طولانی!). در سال 2012 ما به وضعیت کامل دانشگاه رسیدیم و از آن زمان به بعد نگاه نکرده ایم. ما از سال 1862 چیزهای زیادی را دیدیم که می آیند و می روند ، اما ما هرگز متوقف نشده ایم که کلاس های درجه یک را بگذرانیم و فارغ التحصیلان با کالیبر بالا را که به جهان می روند و زندگی مردم را بهتر می کنند ، تغییر ندهیم.

در سالهای اخیر ، ما در بسیاری از مناطق دچار انفجار رشد شده ایم ، در حالی که یک دانشگاه کوچک و دوستانه باقی مانده است و در عین حال گسترش و توسعه نمونه کارها از دوره ها در مناطق جدید و هیجان انگیز تر از گذشته است. ما هنوز خودمان را متخصص آموزش می دانیم - بیش از 150 سال است که ما این کار را انجام داده ایم - اما دوره های تدریس ما اکنون در کنار طیف مهیج رشته های دیگر قرار دارد. ما در حال حاضر بیش از 2،000 دانش آموز را در طیف گسترده ای از موضوعات آموزش می دهیم - در پرتفوی مدرک دانشگاهی که همیشه در حال گسترش هستیم ، مسیرهای سنتی آموزش معلمان PGCE ، مسیرهای بنیاد مبتنی بر کار ، دوره های کارشناسی ارشد و حتی تحصیلات دکتری (و موارد بسیار بیشتری بین آنها). ما به داشتن یک جامعه پشتیبان افتخار می کنیم و همواره در تلاش برای بهبود زندگی دانش آموزان هستیم.

ما به استثنایی افتخار می کنیم که طی 150 سال گذشته ، تعهد ما به آموزش کلاس اول پایدار مانده است. دانشجویان ما برخی از خوشبخت ترین افراد در انگلستان هستند که برای ما فوق العاده مهم است. ما واقعاً به دانش آموزان خود اهمیت می دهیم و هدف آنها این است که از طریق تحصیل ، از برنامه تا فارغ التحصیلی ، از همه آنها پشتیبانی کنیم. زندگی پس از BGU بسیار مهم است و ما در این راه روشهای مختلفی برای پشتیبانی از آینده حرفه ای شما ارائه می دهیم.

پردیس زیبای ما

ما به دانشگاه خود افتخار می کنیم. ما مدت هاست که در اینجا هستیم و با شهر اطراف خود در حال توسعه و رشد هستیم. ما به طور مستمر به دنبال پیشرفت هستیم تا اطمینان حاصل شود که BGU مکانی عالی برای مطالعه ، زندگی ، کار و آرامش است. در سالهای اخیر ، ما بسیاری از عناصر دانشگاه خود را بنا کرده ایم و مجددا تصحیح کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که ساعت دانش آموزان ما با ما به همان اندازه محرک ، جالب ، آرامش بخش و پاداش خواهد بود.

برخی از ساختمانهای ما مربوط به دهه 1840 است و هنوز هم در حال استفاده است. ما این ساختمانهای خوب ویکتوریایی را با فضاهای آموزش و یادگیری کاملاً جدید تکمیل می کنیم ، ترکیبی جذاب از قدیمی و جدید ، صمیمی و گسترده. کتابخانه مدرن و اتاق های جدید آموزش مدرن و مدرن ما اطمینان حاصل خواهد کرد که دانش آموزان ما بهترین امکانات ممکن را برای زمان خود در اینجا داشته باشند.

اما ، قطعاً ، جنبه دانشگاهی امور فقط یک بخش از تحصیل برای یک مدرک است. دانشجویان ما همچنین باید اطمینان حاصل کنند که دانشگاه آنها می تواند نیازهای گرسنگی ، تشنگی و سرگرمی خود را برآورده سازد - خوشبختانه ، ما این مسئله را تحت پوشش خود قرار داده ایم! با مکان هایی در محوطه دانشگاه برای غذا خوردن ، نوشیدن ، استراحت ، ملاقات با دوستان ، معاشرت ، تماشای جدیدترین فیلم ها و ورزش ، مطمئناً ما می توانیم چیزهای زیادی را در محیط دانشگاه خود بسته بندی کنیم تا شما را شلوغ نگه دارد!

آموزش طلای ما

در اولین ارزیابی چارچوب تعالی تدریس تحت نظارت دولت (TEF) ، تدریس ما بالاترین امتیاز ممکن را کسب کرده است ، رتبه ای که فقط به 26٪ برتر دانشگاه های انگلستان اعطا شده است. این نشان می دهد که دانش آموزان ما همان سطح بالایی از آموزش را در BGU دریافت می کنند که در سایر دانشگاه های برجسته مانند کمبریج و آکسفورد نیز انجام می شود.

ما همیشه سعی کرده ایم آموزش و یادگیری فوق العاده را در اینجا در BGU ارائه دهیم و اکنون این جایزه را برای اثبات آن داریم. این بدان معنی است که دانش آموز ورودی می تواند اطمینان داشته باشد که آمدن به تحصیل در BGU با بالاترین کیفیت ممکن به آنها آموزش می دهد.

هیئت داوری نقاط قوت BGU را در هر سه عنصر TEF - یعنی کیفیت تدریس ، محیط یادگیری و پیامدهای دانش آموزان - شناخت و برجسته کرد. بیانیه کتبی آنها از "رویکرد شخصی شده BGU با پشتیبانی باکیفیت" ستایش کرده و درباره پشتیبانی برجسته موجود در BGU که تضمین می کند "دانش آموزان از همه پیش زمینه به نتایج عالی می پردازند اظهار داشتند.

ما فوق العاده از این شناخت از تعالی آموزش خود افتخار می کنیم و همچنان به آموزش کلاس اول به همه دانش آموزان خود می پردازیم.

128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

فارغ التحصیلان بسیار شاغل ما

نرخ اشتغال فارغ التحصیلان ما به طور مداوم بالا است. در 8 سال از 10 سال گذشته ، ما در سطح ملی در زمینه اشتغال و تحصیل بیشتر یک سال پس از فارغ التحصیلی بوده ایم - هیچ دانشگاه دیگری در کشور نمی تواند به این موضوع ببالد! البته ، ما فکر می کنیم که دانش آموزان ما از دقایقی که به محوطه دانشگاه می رسند خارق العاده هستند ، اما هدف ما این است که در تمام مدت زمان خود در اینجا بتوانیم تا آنجا که می توانیم پشتیبانی بیشتری ارائه دهیم تا بتوانیم از آنها در حد امکان استفاده کنیم.

دوره های ما برای کمک به آماده سازی دانشجویان برای زندگی پس از فارغ التحصیلی طراحی شده است. این امر می تواند از طریق قرارگیری در تنظیمات مربوط به رشته آنها یا از طریق زمان پشتیبانی یک به یک ارائه شده در دانشگاه باشد. ما همچنین سعی می کنیم اندازه کلاس خود را کوچکتر نگه داریم ، تا تجربه یادگیری شخصی تری داشته باشیم.

ما همچنین به دانشجویان این فرصت را می دهیم که در جوایز اشتغال ما شرکت کنند ، که به منظور کمک به آنها در زمان فارغ التحصیلی برای آمادگی کامل برای محیط کار آماده شده است و در این راه تجربه ارزشمندی را کسب می کنند. آنها با شرکت در تجربه کار اضافی ، داوطلبانه ، کار نیمه وقت و تعطیلات ، شرکت در کارگاه های آموزشی و سخنرانی های مربوط به جایزه اشتغالزایی و شرکت در فعالیت های داخل دانشگاه امتیاز کسب می کنند.

دانشجویان مبارک ما

در اینجا در BGU ، دانشجویان ما جزو خوشبخت ترین افراد در انگلستان هستند ، و آنها عاشق تحصیل در اینجا هستند - این امر به اثبات رسیده است که ما برای رضایت دانش آموزان در کنکور سراسری دانش آموزان ، رتبه های بالایی داریم. ما فکر می کنیم دلایل مختلفی وجود دارد که باعث می شود دانشجویان ما اینقدر خوشحال شوند. این می تواند به امکانات بسیار خوبی که در اینجا در محوطه دانشگاه وجود دارد ، پشتیبانی از آنها قبل از اینکه آنها حتی به تحصیل در اینجا بپردازند ، کمک کند ، یا این واقعیت است که آنها تا زمان فارغ التحصیلی و فراتر از آن ، این پشتیبانی را دریافت می کنند!

همین جا در محوطه دانشگاه ، امکانات وسیعی داریم ، از سینما ، کافه ها و سالن های بدنسازی گرفته تا امکانات مدرن ، مانند آزمایشگاه باستانی جدید باستان شناسی و مرکز تجاری به ذکر تئاتر ، آزمایشگاه عملکرد انسانی و موارد دیگر نیست. دانش آموزان ما در طول تحصیل در اینجا با ما از استفاده کامل از این امکانات لذت می برند و ما همیشه در تلاش هستیم تا دانشگاه و آنچه را که باید ارائه دهیم بهبود بخشیم.

ما واقعاً به دانشجویانمان اهمیت می دهیم ، بنابراین هدف ما این است که از طریق تحصیل ، از برنامه تا فارغ التحصیلی ، از آنها پشتیبانی کنیم. زندگی پس از BGU بسیار مهم است و ما در این راه روشهای مختلفی برای پشتیبانی از آینده حرفه ای شما ارائه می دهیم.

آینده ما

ما جسور هستیم ، افق های خود را گسترش می دهیم و به دنبال این هستیم که زندگی برای همه دانش آموزان بهتر شود. استراتژی جدیدترین دانشگاه ما بیانگر این است که ما چگونه قصد داریم مجموعه ای از دوره ها ارائه دهیم که نه تنها برای دانشجویان جذاب باشد بلکه به طور کامل آنها را برای دنیای کار یا تحصیلات بیشتر مجهز می کند. در سال های اخیر ما در دانشگاه خود افزوده های جدیدی ایجاد کرده ایم (به عنوان مثال ، مکانهای جدید آموزش انعطاف پذیر برتر با نام تجاری جدید ما در سالن کنستانس استوارت) و مجموعه ای از دوره های جدید را تهیه کرده ایم (مشاوره ، جامعه شناسی ، بهداشت و درمان

128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

دیدگاه ما

Bishop Grosseteste University متعهد است که یک رهبر در یادگیری باشد ، به الهام از تعالی ، و غنی سازی زندگی دانشجویان و کارکنان و جوامع مورد نظر خود را ارائه دهد.

ماموریت ما

مأموریت ما با الهام از بنیاد کلیسای دانشگاه انگلستان است:

  • اکسل در تدریس ، یادگیری و تحقیق
  • به دانش آموزان این امکان را بدهید که در زمینه تحصیلی انتخابی خود به بالاترین حد ممکن برسند
  • فرصت های غنی سازی زندگی را برای دانش آموزان ما فراهم کنید
  • آرزوها و دستاوردها را بشناسید و فرصتهایی را برای پیشرفت خود ایجاد کنید
  • اخلاقی را تقویت کنید که در آن افراد ارزشمند باشند و از تنوع تجلیل شود
  • توسعه مشارکتهای تولیدی برای گسترش و تعمیق سهم خارجی ما در منطقه ، ملی و بین المللی

مکان ها

  • Lincoln

    Longdales Road Lincoln Lincolnshire LN1 3DY, , Lincoln

سوالات