Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Blake Austin College

Blake Austin College

Blake Austin College

مقدمه

آزادی ، توانمند سازی و موفقیت از اینجا شروع می شود

ماموریت Blake Austin College این است که به هر دانش آموز یک تجربه آموزشی با کیفیت در یک محیط امن و حمایتی ارائه دهد که موجب انضباط شخصی ، انگیزه و تعالی می شود. رویکرد عملی ما دانش آموز را از طریق آموزش از طریق فرایند استخدام پشتیبانی می کند. ما به ارائه برنامه های آموزشی مرتبط با تقاضای فعلی اشتغال اختصاص داده ایم. کارکنان برای اداره کردن به هر فردی به چالش کشیده می شوند و پذیرای نیازها ، توانایی و ظرفیت یادگیری آنها هستند. انجام آنچه درست است به یک دلیل درست ... کمک به هموطن با موفقیت ، اطمینان ، احترام و وقار.

صداقت * یک تیم متمرکز * کمک و رفاه برای رفاه انسان * توانمند سازی با مسئولیت پذیری * خطر پذیری

هنگامی که با نمایندگان پذیرش ما صحبت می کنید ، خواهید دید که Blake Austin College ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد که مدرسه ما را در بین موسسات آموزشی و شغلی منحصر به فرد می کند. Blake Austin College بهترین تلاش ما را به شما ارائه می دهد. به نمایندگی از کل کارکنان ، آرزوی ما برای شما آزادی ، توانمند سازی و موفقیت است.

در Blake Austin College ، برنامه های معتبر ملی ما نشان دهنده دنیای واقعی ، دانش واقعی ، مهارت های عملی و آماده سازی برای مجوز برای همه برنامه ها است. در Blake Austin College شما برای کار فارغ التحصیل می شوید ، آماده برای پیشرفت در کار خود هستید. با برنامه های گواهینامه ما ، شما یک آموزش با کیفیت دریافت می کنید ، بنابراین می توانید پس از فارغ التحصیلی و صدور مجوز ، کار خود را در زمینه شغل انتخابی خود شروع کنید.

مکان ها

 • Vacaville

  Orange Drive, 95687, Vacaville

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات