Keystone logo
Business and Language College Spain مدرک 4 ساله در مدیریت بازرگانی بین المللی و اسپانیایی
Business and Language College Spain

مدرک 4 ساله در مدیریت بازرگانی بین المللی و اسپانیایی

4 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Sep 2024

EUR ۵٬۲۰۰ / per semester

در محوطه دانشگاه

مقدمه

برنامه مدیریت بازرگانی بین المللی و اسپانیایی ما یک مدرک کارشناسی جامع 4 ساله است.

این مدرک چند رشته ای، دانش آموزان را برای موفقیت در عرصه تجارت جهانی آماده می کند، دانش نظری را با کاربردهای دنیای واقعی ترکیب می کند، و مهارت های اساسی در مدیریت، امور مالی، حقوق و فناوری های دیجیتال را تقویت می کند. ماژول های مدیریت بازرگانی بین المللی این برنامه 100% به زبان انگلیسی تدریس می شود.

شما در طول چهار سال خود، کلاس‌های همهجانبه اسپانیایی را به صورت روزانه برگزار خواهید کرد و دوره را با تسلط حرفه‌ای به زبان اسپانیایی به پایان می‌رسانید. انعطاف‌پذیری برنامه دانشگاهی ما را تجربه کنید: سال اول و چهارم خود را در مادرید پرجنب‌وجوش بگذرانید و بین مالاگا، بارسلونا یا والنسیا برای سال دوم و سوم خود انتخاب کنید.

چرا مدیریت بازرگانی بین المللی و مدرک اسپانیایی ما را مطالعه کنید

این برنامه مدرک معتبر چهار ساله بر مهارت‌های دنیای واقعی از طریق غوطه‌ور شدن در کسب‌وکار تأکید می‌کند و تضمین می‌کند که فارغ‌التحصیلان بلافاصله پس از فارغ‌التحصیلی برای دنیای پویای تجارت بین‌المللی مجهز هستند. علاوه بر این، تمرکز بر فناوری‌های دیجیتال، قانون، اخلاق و کارآفرینی، دانش‌آموزان را آماده می‌کند تا رهبران نوآور و تصمیم‌گیرندگان مؤثر در محیط‌های تجاری متنوع باشند و آماده باشند تا در بازارهای جهانی سرآمد باشند.

این دوره یک دوره با مکان انعطاف پذیر است، به این معنی که در حالی که شما باید سال اول خود را در مادرید بگذرانید، سه سال بعدی را می توانید در یکی از مکان های دیگر ما در سراسر اسپانیا گذرانده باشید. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد اسپانیا پیدا کنید، در حالی که در طول برنامه 4 ساله خود، در طیف وسیعی از مکان ها تماس های ارزشمندی برقرار خواهید کرد.

دانش آموزان ایده آل

پذیرش ها

شهریه برنامه

درباره مدرسه

سوالات