Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Blue Ridge Community College

Blue Ridge Community College

Blue Ridge Community College

مقدمه

Blue Ridge Community College یک سرمایه گذاری هوشمندانه در آینده شماست. ما برای آماده سازی دانشجویان برای موفقیت قرن بیست و یکم در محل کار یا کالج ها و دانشگاه های چهار ساله ، آموزش های واقعی ، آینده نگرانه و در دسترس را ارائه می دهیم. محوطه های دانشگاهی واقع در هندرسون و ترانسیلوانیا ، دوره های آنلاین و گزینه های ثبت نام در دبیرستان ، Pathways برای ادامه تحصیل ، شروع کار جدید یا غنی سازی مهارت های شما فراهم می کند.

Blue Ridge Community College یک موسسه دو ساله و جامع پس از متوسطه است که در کوههای کارولینای شمالی واقع شده است. این خدمات به شهرستانهای هندرسون و ترانسیلوانیا خدمت می کند.

بیش از 100 درجه ، دیپلم و گواهی در 30 حوزه تحصیلی ارائه می دهد. طیف گسترده ای از دوره های انتقال دانشگاه را ارائه می دهد. دارای برنامه های فن بیان با کالج ها و دانشگاه های چهار ساله است. یکی از بزرگترین برنامه های آموزش مداوم در ایالت را ارائه می دهد.

BRCC مجموعه گسترده ای از برنامه های فنی طراحی شده برای آماده سازی دانشجویان برای مشاغل موفق در پرستاری ، فناوری خودرو ، اجرای قانون ، واکنش اضطراری ، فن آوری مهندسی ، فناوری ماشینکاری و بسیاری دیگر.

این کالج که در سال 1969 به ثبت رسیده است ، یکی از 58 موسسه عمومی در سیستم کالج جامعه کارولینای شمالی است. تحت رهبری یک رئیس جمهور و یک هیئت امنای 15 نفره فعالیت می کند. ماموریت دانشکده توانمند سازی افراد با دانش و مهارت برای غنی سازی جوامع ما و ایجاد نیروی کار رقابتی است.

مکان ها

  • Flat Rock

    West Campus Drive,180, 28731, Flat Rock

    سوالات