Keystone logo
Botho University

Botho University

Botho University

مقدمه

دانشگاه Botho در سال 1997 تاسیس شد و به سرعت در طول سال تکامل برای تبدیل شدن به یک با کیفیت بالا ارائه دهنده آموزش عالی چند رشته پیشرو. دانشگاه Botho یکی از اولین موسسات عالی محلی در بوتسوانا به توسط شورای توسعه منابع انسانی (HRDC) معتبر خواهد بود. همه برنامه ها توسط بوتسوانا مدارک سازمان (BQA) و شورای عالی آموزش و پرورش (CHE) در لسوتو تایید شده است. دانشگاه Botho در حال حاضر ارائه می دهد برنامه از طریق چهار دانشکده یعنی دانشکده کسب و کار و حسابداری، دانشکده علوم کامپیوتر، دانشکده مهندسی و علوم کاربردی و دانشکده آموزش و پرورش و آموزش از راه دور. تمام برنامه های ما با ورودی از صنعت توسعه یافته اند در نتیجه فارغ التحصیلان ما آماده ضربه زمین در حال اجرا می باشد. ما در حال حاضر مدارک از سطح گواهی به سطح کارشناسی ارشد با برنامه های در محل برای دوره دکترا به نورد از خیلی زود. با بیش از 6000 دانش آموزان و تقریبا 500 نفر از کارکنان و در حال رشد، دانشگاه Botho محل پویا و هیجان انگیز می شود.

دانشگاه Botho نیز ارائه می دهد طیف متنوعی از برنامه ها برای در سرویس حرفه ای و سازمان ها. تحت نظر دانشکده آموزش و پرورش و آموزش از راه دور، بیش از 200 برنامه های توسعه حرفه ای کوتاه مدت، که می تواند سفارشی برای دیدار با الزامات مشتری وجود دارد. دانشگاه Botho نیز به برنامه های آموزش از راه دور forayed، با دسته اول ما از دانش آموزان آموزش از راه دور شروع کلاس ها در فوریه 2015. گابورون، فرانسیستوون و Maun - - و لسوتو - ما در حال حاضر در چهار محیط های مختلف واقع در بوتسوانا واقع ماسرو.

تمرکز استراتژیک دانشگاه Botho است که به افزایش تنوع دانش آموز با جذب دانشجویان بین المللی. به غیر از بوتسوانا و لسوتو، ما در حال حاضر تعدادی از دانش آموزان از دیگر کشورهای منطقه مانند آفریقای جنوبی، نامیبیا، زیمبابوه، زامبیا، جمهوری دموکراتیک کنگو، اتیوپی و میان دیگران است. دانشگاه Botho همچنین دارای تعدادی از همکاری های بین المللی با نهادهای بین المللی شناخته شده مانند دانشگاه وندا در آفریقای جنوبی، دانشگاه Teesside در انگلستان، دانشگاه اوهایو، دانشگاه ایالتی تپه سیاه و دانشگاه ایالتی وین در ایالات متحده آمریکا، مدرسه هندی معادن و دانشگاه مانیپال در هند است. دانشجویان مشغول به تحصیل با دانشگاه Botho یک فرصت بسیار زیاد را به استفاده از این مشارکت بین المللی از طریق برنامه های تبادل دانشجو ما داشته باشد. دانش آموزان ما در زمین شکستن پروژه های کارآموزی در هند را آغاز کرده و سفر به ایالات متحده آمریکا و انگلستان به دست آوردن قرار گرفتن در معرض بین المللی، تمام بخشی از تمرکز بسیار زیاد ما در استخدام دانشآموختگان.

دانشگاه Botho بصورتی پایدار و محکم در ارائه دانش آموزان خود را با یک محیط یادگیری برتر معتقد است. ما به طور مداوم در زیرساخت های بسیار عالی و آخرین تکنولوژی محور منابع یادگیری سرمایه گذاری. دانشگاه ما در گابورون است که به خوبی برای از استانداردهای بین المللی و بسیاری از رویدادهای ملی و بین المللی در محل ما با توجه به کیفیت از امکانات از جمله معتبر بازی جوانان آفریقایی در سال 2015 برگزار شده است شناخته شده است. دانشگاه های آینده ما در فرانسیستوون است در حال حاضر ساخت عناوین به دلایل حق و برنامه های در مرحله پیشرفته برای ساخت یک دانشگاه در Maun نیز می باشد.

دقت علمی همراه با برتری در تمام فعالیت های فوق برنامه، تضمین می کند که فارغ التحصیلان دانشگاه Botho دارای یک ترکیب قوی از مهارت. ما در یکی از رتبه بالا نهادهای ورزشی در بوتسوانا که در کشور به دست آورد همه تمجید بالا و مسابقات قهرمانی. این تعجب آور نیست با توجه به این واقعیت است که ما باید امکانات ورزشی گسترده برای بسکتبال، نت بال، والیبال، فوتبال و شطرنج.

دانشگاه Botho توسط ارزش های اصلی تعالی، رهبری و نوآوری رانده می شود، و با هدف تبدیل شدن به یک قطب علمی در آموزش عالی و یک راننده برای تغییرات مثبت است. تمرکز ما بر روی کیفیت منجر به دانشگاه Botho تبدیل شدن به تنها دانشگاه در بوتسوانا با یک BOS ISO 9001: صدور گواهینامه 2008. با شهرت بی عیب و نقص برای کیفیت در بازار، فارغ التحصیلان دانشگاه Botho منجر می شوند راه در تبدیل اقتصاد است.

بیانیه چشم انداز

دانشگاه Botho مشتاق است تا یک مرکز تعالی، نوآوری و رهبری در آموزش عالی و یک راننده برای تغییر اجتماعی و اقتصادی مثبت است.

بیانیه ماموریت

عامل با یک مدل کسب و کار مالی و ماندگار قوی، BU یک تجربه آموزشی با کیفیت، به طور مستمر در استانداردهای دانشگاهی ملی و بین المللی محک به تولید خوب گرد، فارغ التحصیلان استخدام برای بازار جهانی فراهم می کند.

مکان ها

 • Gaborone

  Botho University Gaborone Campus Botho Education Park, Kgale,, , Gaborone

 • Gaborone

  Botho University Francistown Campus Plot 6434, Tati River Plots,, , Gaborone

  • Lesotho Online

   Botho University Lesotho Campus 4,Maseru Mall Thetsane Maseru, , Lesotho Online

   • Gaborone

    Botho University Maun Campus Opp. Maun Technical College, Boseja, , Gaborone

    سوالات