Keystone logo
Brickfields Asia College

Brickfields Asia College

Brickfields Asia College

مقدمه

از سال 1991، Brickfields Asia College (BAC) خود را به عنوان سریع ترین تاسیس کرده است

BAC در حال حاضر دارای مشارکت و همبستگی با بیش از 34 دانشگاه های خارجی (عمدتا در انگلستان) و سازمان های حرفه ای، ارائه به دانش آموزان خود دسترسی به بیش از 100 در سطح جهانی و قانون کسب و کار درجه و مدارک حرفه ای است که می تواند به صورت محلی و یا در خارج از کشور تکمیل - "یک واحه دانشگاه های بریتانیا در مرکز آسیا " - با مطالعه سطح" A "یا درجه انگلستان در مالزی، شما می توانید تا 70٪ از هزینه های پرداخت شده در انگلستان را ذخیره کنید، ارزش عالی برای پول شما، به ویژه هنگامی که واجد شرایط بودن شما نه توسط BAC بلکه توسط یکی از موسسات شریک UK ما.

BAC طی بیش از دو سال گذشته بیش از 200 دانشجوی برتر جهان و ملی، برندگان جایزه کتاب، کلاس اول و دومین بالایی را تولید کرده است. موفقیت دانشجویان وی تعهد BAC به ارائه یک تجربه آموزشی قابل توجه را نشان می دهد. به رسمیت شناختن این، BAC برنده جایزه برند برتر در آموزش حقوقی 2012 و جوایز تشخیص SME 2013 برای Excellence خدمات داده است.

استاد برجسته BAC از دانشگاهیان با تجربه و متخصصان با تجربه، ستون فقرات را برای موفقیت BAC در ارائه بهترین ها برای دانش آموزان خود فراهم می کند. همراه با مواد آموزشی متشکل از روش تحقیق و آماده سازی، پورتال یادگیری الکترونیکی به پشتیبانی 24 ساعته کمک می کند تا هر دانش آموز را قادر سازد که پتانسیل واقعی خود را درک کند.

BAC متعهد است تا هرگونه تجربه تحصیلی دانشجویان در کالج را به عنوان یک لذت بخش، متقاعد کننده و موفق، و در عین حال ارتقاء مهارت های خود برای اطمینان از موفقیت های آینده خود متعهد باشد. BAC منتظر استقبال از دانشجویان است تا تجربه تحصیلی خود را در کالج لذت بخش، پاداش و موفق داشته باشند.

مکان ها

  • Shah Alam

    Jalan Utara, Section 14, , 46200, Shah Alam

  • Kuala Lumpur

    Jalan Tun Sambanthan 68-2 , 50470 , Kuala Lumpur

    سوالات