Keystone logo
Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University

مقدمه

با یک سابقه غنی 125 ساله ، Buckinghamshire New University برنامه های مدرک با کیفیت بالا ، متمرکز بر اشتغال را در طیف گسترده ای از زمینه های موضوعی ارائه می دهد ، از جمله:

 • هنر ، طراحی و عملکرد
 • تجارت ، قانون و محاسبات
 • مراقبت های بهداشتی و مددکاری اجتماعی
 • رسانه ها و صنایع خلاق
 • پرستاری و بهداشت متحدین
 • آموزش خلبانی ، مدیریت گردشگری و مدیریت فرودگاه
 • انعطاف پذیری امنیتی و پلیس
 • ورزش ، علوم اجتماعی و روانشناسی.

ما توسط راهنمای دانشگاه خوب 2021 رتبه 25 دانشگاه برتر برای کیفیت را کسب کرده ایم و همراه با 98٪ نرخ اشتغال فارغ التحصیلان (HESA 2020) ، امکانات پیشرفته و 3 اتحادیه برتر دانشجویان (NSS) 2020) ، ما همه چیزهایی را که شما برای موفقیت در مسیر موفقیت خود لازم دارید ، داریم.

* با این برنامه سال اول شتاب سریع به درجه خود برسید. می توانید از ژانویه شروع کنید و در ژوئیه به پایان برسانید - آماده پیشرفت در سال دوم خود در ماه سپتامبر. شما:

 • در پردیس High Wycombe مستقر شوید
 • از برنامه کامل بهره مند شوید
 • سفر خود را به سمت آموزش عالی تسریع کنید
 • از تمام امکانات عالی ارائه شده لذت ببرید

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

20 دانشگاه برتر انگلستان برای اشتغال به تحصیلات تکمیلی (HESA 2020)

از روز اول ، ما شما را تشویق می کنیم که در آینده شغلی خود تمرکز کنید و از فرصت های زیادی که در هنگام تحصیل استفاده می کنید استفاده کنید.

ارتباطات صنعت ، اعتبارسنجی ، جایگذاری ، ارتقا of کارآفرینی و بازدید از سخنرانان مهمان به شما کمک می کند تا در بازار کار برجسته شوید. تمرکز قوی ما بر اشتغال در تمام دوره های ما جریان دارد و فارغ التحصیلان ما داستان های عالی برای گفتن دارند.

ما افتخار می کنیم که 10 دانشگاه برتر انگلستان برای اشتغال به کار فارغ التحصیلان هستیم (HESA 2020) ، 98٪ از فارغ التحصیلان ما را در مدت 15 ماه پس از فارغ التحصیلی در استخدام یا ادامه تحصیل می بینیم.

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158484_2.jpg

3 اتحادیه برتر دانشجویان (NSS 2020)

ما می فهمیم که تحصیل در Buckinghamshire New University فقط کسب مدرک نیست. این در مورد غواصی در تجربه های جدید ، پیدا کردن و کشف احساسات جدید ، پیدا کردن دوستان جدید و شکوفایی از راه های شگفت انگیز است.

اتحادیه دانشجویان ما اخیراً در انگلستان به شماره سه (NSS 2020) رأی داده شده است و در هر مکانی که باشید ، یک باشگاه ، جامعه یا تیم برای عضویت پیدا خواهید کرد. نیازی به ذکر فرصت های بیشمار دیگر نیست که می توانید در خارج از دوره خود شرکت کنید ، مانند داوطلبانه ، کارگاه های مهارت آموزی و یک تقویم برنامه ای مختلف و بسته بندی شده. بعلاوه ، با تشکر از طرح Big Deal ، تمام باشگاه ها ، انجمن ها و فعالیت های ما رایگان هستند!

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

امکانات پیشرفته کشور

ما در امکانات چشمگیر سرمایه گذاری کرده ایم ، بنابراین ، هنگامی که فارغ التحصیل می شوید ، دانش و تجربه شما به روز خواهد شد. از شبیه ساز پرواز گرفته تا کلینیک بیمارستان یا کلینیک ورزشی و سلامتی گرفته تا آزمایشگاه روانشناسی ، کارفرمایان آینده خواهند دید که شما از قبل راه خود را می دانید.

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158486_4.jpg

مکان ایده آل

شما در یکی از سه مکان اصلی تحصیل خواهید کرد ، یا در باکینگهام شایر زیبا ( High Wycombe یا Aylesbury ) یا در Middlesex پر جنب و جوش ( Uxbridge ). هر کجا که دوره شما را به زمین بیندازد ، جوامع پذیرایی ، ایمنی ، سرگرمی های فراوان برای مشغول نگه داشتن شما و کیلومترها حومه با شکوه برای گشت و گذار پیدا خواهید کرد. ارتباطات مکرر و سریع با لندن ، بدون هزینه های بالای زندگی ، امکان دسترسی آسان به هیجانات و هیجانات پایتخت را از همه دانشگاه ها فراهم می کند. همه مکان ها به ایستگاه های قطار یا قطار نزدیک هستند. فرودگاه های بزرگ لندن مانند فرودگاه هیترو نیز در این نزدیکی هستند.

خانه خارج از خانه

دور شدن ممکن است دلهره آور به نظر برسد اما ما طیف وسیعی از گزینه های اقامت را برای انتخاب ارائه می دهیم و سالن های اقامت ما فرصتی عالی را برای ملاقات با افراد جدید به شما می دهد.

ما همچنین در دانشگاه خدمات پشتیبانی زیادی داریم ، بنابراین بدون توجه به سوال یا مشکل شما ، می توانیم شما را به سمت شخصی که می تواند کمک کند راهنمایی کنیم.

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت ما مراجعه کنید. یا چرا در مورد دلایل مهم انتخاب Buckinghamshire New University و شرکت در یک روز آزاد مجازی یا گفتگو آنلاین با کارمندان و دانشجویان ما اطلاعات بیشتری کسب نکنید.

ویژگی های پردیس

امکانات روز دنیا

ما روی امکانات چشمگیر سرمایه گذاری کرده ایم، بنابراین، وقتی فارغ التحصیل شدید، دانش و تجربه شما به روز خواهد بود. از شبیه ساز پرواز تا کلینیک بیمارستان، یا کلینیک ورزش و سلامتی گرفته تا آزمایشگاه روانشناسی، کارفرمایان آینده خواهند دید که شما از قبل راه خود را می شناسید.

موقعیت مکانی ایده آل

شما در یکی از سه مکان اصلی، یا در باکینگهامشایر زیبا (های وایکام یا آیلسبری) یا در میدلسکس پر جنب و جوش (آکسبریج) درس خواهید خواند. هر کجا که مسیرتان به شما برسد، جوامعی امن، خوش‌آمد، سرگرمی‌های فراوان برای مشغول نگه‌داشتن شما، و کیلومترها حومه شهر باشکوه برای کاوش خواهید یافت. اتصالات مکرر و سریع به لندن به شما امکان دسترسی آسان به هیجان و شلوغی پایتخت را از تمام دانشگاه ها بدون هزینه های بالای زندگی می دهد. همه مکان ها نزدیک به ایستگاه های قطار یا مترو هستند. فرودگاه‌های اصلی لندن مانند فرودگاه هیترو نیز در نزدیکی این هتل قرار دارند.

خانه دور از خانه

دور شدن می‌تواند دلهره‌آور به نظر برسد، اما ما طیف وسیعی از گزینه‌های اقامتی را برای انتخاب ارائه می‌دهیم و تالارهای اقامتی ما فرصتی عالی برای ملاقات با افراد جدید به شما می‌دهد.

ما همچنین خدمات پشتیبانی زیادی در محوطه دانشگاه داریم، بنابراین بدون توجه به سؤال یا مشکل شما، می‌توانیم شما را به سمت کسی راهنمایی کنیم که می‌تواند کمک کند.

  مکان ها

  • High Wycombe

   Queen Alexandra Road, HP11 2JZ, High Wycombe

  • Uxbridge

   106 Oxford Road, UB8 1NA, Uxbridge

  • Aylesbury

   59 Walton Street, HP21 7QG, Aylesbury

  سوالات