Keystone logo
Bunker Hill Community College

Bunker Hill Community College

Bunker Hill Community College

مقدمه

Bunker Hill Community College ( BHCC ) ، واقع در بوستون ، ماساچوست ، بزرگترین کالج جامعه در ماساچوست است که سالانه بیش از 19000 دانشجو در آن ثبت نام می کنند. BHCC ، در سال 1973 تاسیس شد ، توسط انجمن مدارس و کالج های BHCC انگلستان (NEASC) کاملاً معتبر شناخته شده است.

با دو پردیس اصلی در چارلستاون و چلسی ، علاوه بر سه پردیس ماهواره ای و چندین مرکز آموزشی در سراسر منطقه بزرگ بوستون ، BHCC طیف گسترده ای از گزینه های یادگیری را متناسب با نیازهای متنوع دانشجویی ما ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند دوره های روز ، بعد از ظهر ، عصر ، اواخر عصر ، آخر هفته ، وب و آموزش از راه دور را متناسب با برنامه شلوغ خود انتخاب کنند.

BHCC افتخار دارد که ارزان ترین کالج جامعه در ماساچوست است. ما بیش از 100 برنامه دانشگاهی ، از جمله برنامه های کاردانی ، برنامه های گواهی و برنامه هایی را ارائه می دهیم که به دانشجویان اجازه می دهد دو سال اول دوره لیسانس خود را قبل از انتقال به دانشگاه چهار ساله به پایان برسانند. اساتید و مشاوران اختصاصی ، دلسوز ما در اینجا هستند تا به دانشجویان در رسیدن به اهداف شخصی ، تحصیلی و شغلی خود کمک کنند.

مکان ها

  • Boston

    Rutherford Avenue,250, 02129, Boston

    برنامه ها

    سوالات