Keystone logo
Canadian Career College

Canadian Career College

Canadian Career College

مقدمه

Canadian Career College CTS کانادا: تفاوت را بیاموزید

Canadian Career College CTS کانادا یک کالج خصوصی شغلی محلی است که مقر اصلی آن در North Bay ، انتاریو است و دارای چهار پردیس در North Bay ، Barrie ، Sudbury و Sault Ste است. ماری این دانشگاه تحت قانون کالج های شغلی خصوصی ، 2005 به عنوان یک کالج شغلی خصوصی ثبت شده است و دارای 30 سال سابقه تدریس در دانشکده های بهداشت ، حقوق و دادگستری ، تجارت و فناوری اطلاعات است.

برنامه های Canadian Career College CTS کانادا - که همه آنها به عنوان برنامه های حرفه ای تحت قانون کالج های شغلی خصوصی ، 2005 تأیید شده اند - در حال حاضر بوده و مهمتر از همه ، در مناطق جغرافیایی کالج مورد تقاضا است. مدت زمان تمام برنامه ها کمتر از یک سال است ، بیشتر آنها یا جایگزینی اجباری یا اختیاری را ارائه می دهند که به دانشجویان امکان می دهد م theoryلفه های تئوری برنامه ها را عملی کنند. به عنوان یک مدرسه نسبتاً کوچک ، Canadian Career College CTS کانادا قادر است تعداد زیادی از وقت خود را با مربیان و کارمندان اداری خود ارائه دهد. معاون آکادمیک دانشگاه دکتر آماندا هریس اظهار داشت ، "ما افتخار می کنیم که اندازه کوچک دانشکده خود را حفظ کرده ایم زیرا به ما کمک می کند تا جو را به صورت جمعی و حمایت کنیم. دانشجویان از نزدیک با اعضای هیئت علمی ، کارمندان اداری و با یکدیگر کار می کنند. علاوه بر این ، اندازه کوچک ما این امکان را برای ما فراهم کرده است که نرخ بالای اشتغال دانشجویی خود را حفظ کنیم ، همچنین به ما امکان می دهد خدمات ارزشمندی مانند کمک های مالی در محل ، کمک به پذیرش در محل ، تدریس خصوصی دانشجویی بالغ و تست ، کمک به مسکن مناسب و مقرون به صرفه پیدا کنید و کمک کاریابی کنید - فقط به چند مورد اشاره کنید. "

این تعهد به استخدام تنها مربیان با کیفیت که دارای تجربه نیروی کار مرتبط در زمینه هایی هستند که تدریس می کنند و همچنین اطمینان از باقی ماندن برنامه های درسی برنامه در بین بهترین برنامه ها در کشور ، با اختصاص زمان و منابع خود را برای صدور گواهینامه و اعتبارسنجی برنامه های خود با چندین نهاد معتبر بسیار رقابتی و دقیق. این کالج به عنوان یکی از گروه های منتخب کالج ها در انتاریو و در واقع کانادا باقی مانده است که برای برنامه تکنسین داروخانه (توسط شورای اعتباربخشی برنامه های داروسازی توسط کانادا) و برنامه Paralegal (توسط جامعه حقوقی کانادای فوقانی) اعتبار مجاز شده است. ) علاوه بر این ، برنامه مشاوره مداخلات اعتیاد توسط هیئت صدور گواهینامه مشاور اعتیاد کانادا شناخته شده است.

مکان ها

  • North Bay

    Seymour Street,1495, P1A 0C5, North Bay

    برنامه ها

    سوالات