Keystone logo
Capital University

Capital University

Capital University

مقدمه

Capital University یک م institutionسسه چهار ساله کارشناسی و تحصیلات تکمیلی خصوصی است که در پایتخت کلمبوس ، اوهایو واقع شده است. در پایتخت ، ما زندگی را از طریق آموزش عالی دگرگون می کنیم و هدف ما هدف است. از طریق یک رویکرد همهجانبه ، تأثیرگذار و همگرا در یادگیری و یادگیری ، نقشی را که هر یک از ما برای آن متولد شده ایم پیدا می کنیم ، تغذیه می کنیم - و مهم نیست که چه کسی هستیم.

پایتخت با ریشه هایی که ما را در تاریخچه تعالی آکادمیک ، تحقیق رایگان و توسعه فردی هر دانش آموز جای می دهد ، توجه شخصی را با تعادل متعادل هنرهای لیبرال و آموزش مطالعات حرفه ای ترکیب می کند. پایتخت از زمان تاسیس توسط کلیسای لوتران در سال 1830 و منشور آن به عنوان دانشگاه در سال 1850 ، عامل شکل دادن به شهروندان درگیر و رهبران هدفمندی است که صنایع ، جوامع و جامعه خود را بهبود می بخشند.

وقتی به سمت نوآوری ، راه های جدید شناخت و راه های بهتر مشارکت در پیش می رویم ، ریشه های ما ما را مطمئن می کند. ارزش های ما باعث ایجاد ما می شود ، زیرا موانع موجود در این زمینه را حذف می کنیم تا به هر دانشجو ، استاد ، کارمندان ، اعضای جامعه و همسایگان فرصت دهیم کارهای بیشتری انجام دهند ، نه کمتر.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Hamilton Garden

    Hamilton Garden, آمریکا

    سوالات