Keystone logo
Cardiff University روانشناسی کارشناسی
Cardiff University

روانشناسی کارشناسی

Cardiff, بریتانیا

3 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Sep 2024

GBP ۲۸٬۲۰۰ / per year *

در محوطه دانشگاه

* برای خارج از کشور | برای سال دوم و سوم خانگی: 9250 پوند / سال اول: 9000 پوند

مقدمه

روانشناسی مطالعه منظم و علمی ذهن و رفتار است. روانشناسان نحوه تفکر، احساس و عمل ما را چه به صورت فردی و چه به عنوان بخشی از یک گروه اجتماعی مطالعه می کنند. روانشناسی کاربردهای گسترده ای در خدمات بهداشتی و اجتماعی، صنعت و تجارت و آموزش دارد.

در این برنامه سه ساله، شما روانشناسی را از دیدگاه علمی با تاکید بر جنبه های اجتماعی، شناختی و بیولوژیکی آن مطالعه خواهید کرد. این دوره که در یک محیط تحقیقاتی فعال تعبیه شده است، مهارت های کمی و کیفی حیاتی را توسعه می دهد که به شما امکان می دهد رفتار انسان را پیش بینی و توضیح دهید.

این دوره توسط انجمن روانشناسی بریتانیا معتبر است و توسط اساتید مشتاق و فعال در زمینه تحقیق ما از یکی از دپارتمان های تحقیقاتی روانشناسی پیشرو در بریتانیا ارائه می شود.

چرا این درس را مطالعه کنی

در این برنامه سه ساله، شما روانشناسی را از دیدگاه علمی با تاکید بر جنبه های اجتماعی، شناختی و بیولوژیکی آن مطالعه خواهید کرد. شما توسط محققان مجرب - در بسیاری از موارد کارشناسان برجسته در زمینه های خود - آموزش خواهید دید.

تایید شده توسط انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS)

این برنامه با استانداردهای با کیفیت بالا در آموزش و پرورش تعیین شده توسط BPS مطابقت دارد.

10 مورد برتر

ما در 10 نفر برتر روانشناسی در انگلستان قرار داریم (راهنمای دانشگاه کامل، 2024).

فرصتی برای کسب تجربه حرفه ای به عنوان بخشی از مدرک شما

ما یکی از معدود دانشکده های روانشناسی هستیم که فرصتی برای کسب تجربه حرفه ای در دوره روانشناسی با جایگاه حرفه ای (BSc) ارائه می دهیم.

96 درصد اشتغال

96٪ از فارغ التحصیلان ما در ادامه تحصیل یا هر دو 15 ماه پس از اتمام دوره خود شاغل هستند (Graduate Outcomes Survey، 2021/22).

محققین تحسین شده بین المللی که در طراحی و ارائه دوره شرکت دارند

95٪ از تحقیقات ما در سطح جهان پیشرو یا در سطح بین المللی عالی است (Research Excellence Framework، 2021). توسط محققانی که در سراسر طیف روانشناسی برای مقابله با چالش های عمده پیش روی جامعه و محیط کار می کنند، به شما آموزش داده می شود.

پذیرش ها

بورسیه و بودجه

شهریه برنامه

درباره مدرسه

Chat with students

سوالات