Keystone logo
Carl Benz School of Engineering

Carl Benz School of Engineering

Carl Benz School of Engineering

مقدمه

Carl Benz School of Engineering کالج مهندسی مکانیک مؤسسه فناوری کارلسروهه (KIT) معروف در سراسر جهان است و مدرک لیسانس مهندسی مکانیک را ارائه می دهد که به زبان انگلیسی تدریس می شود.

مدرسه کارل بنز یک موسسه مستقل در موسسه فناوری کارلسروهه (KIT) با ساختاری شبیه به کالج است. این فرصت را به دانشجویان از سراسر جهان ارائه می دهد تا مدرک لیسانس مهندسی مکانیک را به طور کامل به زبان انگلیسی مطالعه کنند یا فقط بینشی در مورد تحصیل مهندسی از طریق یکی از مدارس تابستانی کسب کنند. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه 3 ساله، به دانش آموزان مدرک لیسانس علوم (B.Sc.) توسط KIT اعطا می شود.

به عنوان بخشی از KIT، مدرسه کارل بنز دانش را برای جامعه و محیط زیست ایجاد کرده و به آن منتقل می کند. از تحقیقات بنیادی گرفته تا کاربردها، KIT در طیف وسیعی از رشته‌ها، مانند علوم طبیعی، علوم مهندسی، اقتصاد، و علوم انسانی و اجتماعی برتری دارد. این سازمان تلاش می کند تا سهم قابل توجهی در چالش های جهانی بشر در زمینه های انرژی ، تحرک و اطلاعات داشته باشد. به عنوان دانشگاه تحقیقاتی در انجمن هلمهولتز، KIT یک موسسه علمی و آموزشی منحصربه‌فرد است که در رقابت‌های بین‌المللی شرکت می‌کند و جایگاه پیشرو در دانشگاه‌های فناوری در سراسر جهان دارد (به رتبه‌بندی مراجعه کنید). تلاش های نوآورانه KIT پلی بین یافته های مهم علمی و کاربرد آنها به نفع جامعه، رونق اقتصادی و حفظ پایه طبیعی زندگی ما ایجاد می کند.

در طول مدت تحصیل، دانش آموزان مدرسه کارل بنز از امتیازات افزودنی های مختلف ساختار مانند کالج بین المللی برخوردار می شوند:

 • دانش آموزان به امکانات و خدمات در KIT دسترسی دارند.
 • دانش آموزان در کلاس های فشرده با ساختار نخبگانی که توسط اساتید دانشگاه KIT ارائه می شود، شرکت می کنند.
 • دانش آموزان از راهنمایی و حمایت شغلی مداوم برخوردار می شوند.
 • دانش‌آموزان به فعالیت‌های اجتماعی مختلف می‌پیوندند و تمرکز آن‌ها نه تنها بر تحصیل، بلکه بر ایجاد یک شبکه نزدیک از همسالان بین‌المللی، دوستی‌ها و ارتباطات مادام‌العمر و همچنین رشد فردی است.

چرا تحصیل در مدرسه کارل بنز؟

جهت گیری بین المللی

CBS متنوع، نگرش باز و بسیار بین المللی است. بیش از 90 درصد از دانشجویان بین المللی در محوطه دانشگاه وجود دارد و فارغ التحصیلان ما از بیش از 50 کشور در سراسر جهان آمده اند.

شبکه صنعتی قوی

بسیاری از فارغ التحصیلان مشتاق ورود به بازار کار آلمان هستند. برای تسهیل این امر، ما دانشجویان خود را به انجام دوره های کارآموزی تشویق می کنیم. به عنوان بخشی از تخصص، دانشجویان مدیریت تولید جهانی حتی در برنامه آموزشی صنعت شرکت می کنند.

آینده مهندسی را مطالعه کنید

لیسانس به مطالعات اصلی در زمینه عمومی مهندسی مکانیک، از جمله تخصص در مهندسی خودرو، مدیریت تولید جهانی و / یا مهندسی انرژی تقسیم می شود.

مطالعه و راهنمایی شغلی

CBS به دانش آموزان در مورد سؤالات روزمره با راهنمایی مطالعه فردی و همچنین با یک سرویس شغلی شخصی پشتیبانی می کند.

موقعیت مکانی عالی

کارلسروهه در قلب اروپا قرار دارد و دسترسی آسان به کوه‌ها، دریاچه‌ها، رودخانه‌ها، جنگل‌ها، قلعه‌ها، اسکی و سایر ورزش‌های فضای باز را فراهم می‌کند. بسیاری از نقاط اروپا مانند پاریس (2.5 ساعت)، آمستردام (5.5 ساعت)، لندن (6 ساعت) یا پراگ (7 ساعت)، راحت و سریع از طریق قطار قابل دسترسی هستند.

ویژگی های پردیس

مسکن امن در محوطه دانشگاه

CBS همه چیز را به صورت یکجا ارائه می دهد: اقامتگاه های پردیس و دانشگاهیان، و همچنین امکانات تفریحی (یعنی اتاق موسیقی)، همه را می توان زیر یک سقف یافت.

  مکان ها

  • Karlsruhe

   Schloßplatz,19, 76131, Karlsruhe

  • Suzhou

   Suzhou, چین

   سوالات