Keystone logo
Carleton University Undergraduate

Carleton University Undergraduate

Carleton University Undergraduate

مقدمه

به دانشگاه کارلتون، دانشگاه پایتخت کانادا خوش آمدید!

دانشگاه کارلتون، دانشگاه پایتخت کانادا، دانشگاهی پویا و نوآور با تعهد قوی به آموزش، تحقیق و یادگیری است. برنامه های دانشگاهی ما، جامعه پردیس، مکان پایتخت و امکانات جهانی فرصت های بی شماری را برای یادگیری در داخل و خارج از کلاس فراهم می کند.

دانشگاه کارلتون در اتاوا، پایتخت G7 واقع شده است که فرصت هایی را ارائه می دهد که در هیچ جای دیگری نخواهید یافت. اتاوا که در درجه اول به عنوان مقر دولت فدرال کانادا شناخته می شود، همین است و خیلی چیزهای دیگر. بیش از 130 سفارت و کمیسیون عالی از سراسر جهان و همچنین سازمان ها و موزه های ملی متعددی در آن قرار دارند. درصد زیادی از مراکز عمده پزشکی، بالینی و تحقیقات علوم زیستی کانادا در منطقه اتاوا و همچنین صنعت فناوری متشکل از بیش از 1900 شرکت واقع شده است.

اتاوا همچنین یکی از زیباترین پایتخت های جهان است، با تعداد زیادی پارک محله و فضاهای سبز آرام، آبراه هایی که در شهر می پیچند، و بناهای تاریخی و معماری. پارک باشکوه Gatineau که دارای 165 کیلومتر مسیر پیاده روی است، در منطقه پایتخت ملی واقع شده است.

کارلتون که در یک پردیس زیبا تنها چند دقیقه از مرکز شهر فاصله دارد، به عنوان یکی از برجسته ترین دانشگاه ها در زمینه های امور بین الملل، تجارت، روزنامه نگاری و فناوری بالا شهرت پیدا کرده است. طیف گسترده ای از برنامه های مشهور ملی و بین المللی انعطاف پذیری را برای انتخاب رشته ای که متناسب با علایق شما است را ارائه می دهد.

بهترین محیط های یادگیری تئوری و عمل را متحد می کند. تحقیقات نشان می‌دهد که یادگیری تجربی به مشارکت دانش‌آموز، یادگیری عمیق‌تر، بهبود نتایج تحصیلی و افزایش مهارت‌های کار و زندگی کمک می‌کند. در کارلتون، ما تلاش می کنیم تا تجربیاتی از زندگی واقعی را برای دانش آموزان فراهم کنیم که کلاس درس را به جهان و جهان را به کلاس درس می آورد. ما بر تحقیقات عملی، مشارکت جامعه، تجربه کاری و یادگیری همه جانبه تاکید می کنیم.

بسیاری از برنامه های ما دارای گزینه های همکاری یا تمرین هستند که به دانش آموزان اجازه می دهد مهارت های خود را در محیط کار توسعه دهند. ما همچنین تحقیقات کارشناسی، ابتکارات کارآفرینی و یادگیری خدمات اجتماعی را تشویق می کنیم. داشتن تجربه پولی «دنیای واقعی» تکمیل کننده همه چیزهایی است که در کلاس درس تدریس می شود و درهای فرصت را پس از اتمام دوره کارشناسی باز می کند.

کارلتون سابقه ای طولانی در جذب دانشجویان بین المللی به پردیس استقبال کننده و فراگیر ما دارد. امروزه این دانشگاه تقریباً 4500 دانشجوی بین‌المللی از 150 کشور جهان دارد که یک جامعه علمی متنوع و حامی ایجاد می‌کند. ما متعهد هستیم که از طریق آموزش و پرورش کمک کنیم و در عین حال به نفع عمومی کمک کنیم. این ارزش‌های بنیادی در مرکز تمرکز دانشگاه بر تحقیق، مشارکت اجتماعی و تعالی تدریس قرار دارند.

آمار

کارلتون با بیش از 100 رشته و تخصص برای انتخاب، 22 برنامه مقطع کارشناسی را در دانشکده های هنر و علوم اجتماعی، تجارت، مهندسی و طراحی، علوم و امور عمومی ارائه می دهد. بیش از 30000 دانش آموز از کلاس های کوچک و تعاملی، تحقیقات پیشرفته، آزمایشگاه و امکانات ورزشی ما لذت می برند.

  ویژگی های پردیس

  بیانیه COVID:

  *لطفاً از وب سایت آنها بازدید کنید تا از آخرین اطلاعات بهداشتی و ایمنی مربوط به زندگی در محل سکونت در طول بحران جهانی فعلی مطلع شوید.

  دوست شوید و از راحتی زندگی در محوطه دانشگاه لذت ببرید

  اگر می خواهید زندگی دانشگاهی را به عنوان عضوی از یک جامعه پر جنب و جوش و نزدیک تجربه کنید، اقامت ایده آل است. کارلتون خانه هشت تالار اقامتی است و شما دوست خواهید داشت چند دقیقه دور از کلاس‌هایتان، کتابخانه، ورزش‌های دو و میدانی و یک سالن غذاخوری بزرگ زندگی کنید. اقامت ارائه می دهد دوستی، پشتیبانی، راحتی، و جامعه!

  برنامه رزیدنس لایف برنده جوایز کارلتون برای کمک به شما در رسیدن به اهداف تحصیلی و شخصی طراحی شده است و شامل مشاوران محل سکونت، کارکنان محل اقامت ساکن و تمرکز بر یادگیری خارج از کلاس است.

  تضمین اقامت سال اول

  در Carleton، یک اتاق دو نفره سنتی برای همه دانش‌آموزان سال اولی که مستقیماً از دبیرستان وارد می‌شوند تضمین می‌شود. لطفا برای جزئیات بیشتر به وب سایت آنها مراجعه کنید.

   بورسیه و بودجه

   بورسیه های ورودی مقطع کارشناسی

   وقتی برای کارلتون درخواست می دهید، به طور خودکار برای بورسیه های ورودی در نظر گرفته می شوید (بله—دانشجویان بین المللی نیز)! این جوایز از 1000 تا 4000 دلار کانادا در سال بر اساس میانگین پذیرش شما متغیر است و هر ساله بر اساس عملکرد تحصیلی قابل تمدید هستند. بدون برنامه مورد نیاز است. (لطفا از وب سایت آنها بازدید کنید یا برای جزئیات درخواست اطلاعات ارسال کنید.)

   تعداد بورسیه ها ارزش پذیرش متوسط

   • نامحدود @ 16,000 $ 4,000 $ در چهار سال قابل تمدید * 95-100٪
   • نامحدود @ 12,000 $ 3,000 x چهار سال قابل تمدید * 90-94.9٪
   • نامحدود @ 8000 دلار 2000 دلار در چهار سال قابل تمدید * 85-89.9٪
   • نامحدود @ 4000 دلار 1000 دلار در چهار سال قابل تمدید * 80- 84.9٪

   * بورسیه ها با A-standing (معدل سالانه 10.0) قابل تمدید هستند. قابل تمدید به این معنی است که اگر در یک سال از بین بروند، می توان آنها را در سال های آینده بازپس گرفت.

   زندگی و امکانات پردیس

   مراقبت در جامعه کارلتون ساخته شده است، با پشتیبانی که همه زمینه ها را پوشش می دهد - دانشگاهی، بودجه، اهداف شغلی، سلامت و تندرستی - با بسیاری از فعالیت های اجتماعی و سرگرم کننده نیز! کارلتون از نظر رضایت کلی در بین دانشجویان رتبه سوم را کسب کرد (Maclean's, 2021)، تا حد زیادی به دلیل خدماتی که برای دانشجویان در دسترس است - که همه برای یک تجربه دانشگاهی موفق طراحی شده اند.

   پشتیبانی آکادمیک به ویژه قوی است، با جلسات مطالعه همتا، کارگاه های آموزشی در مورد آمادگی امتحان، نوشتن آکادمیک، و موارد دیگر. دفاتر شغلی و تعاونی به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا مکان‌های تعاونی پیدا کنند، رویدادهای شبکه‌ای و نمایشگاه‌های شغلی را سازماندهی کنند، و با رزومه، نامه‌های پوششی و مهارت‌های مصاحبه برای کار آماده شوند.

   دانش آموزان همچنین فرصت های زیادی برای داوطلب شدن و درگیر شدن با جامعه گسترده تر دارند.

   دانشجویان بین المللی از دفتر خدمات دانشجویی بین المللی Carleton پشتیبانی اختصاصی دریافت می کنند. این دفتر جهت گیری و ورود دانشجویان بین المللی را در شروع تحصیل و همچنین فعالیت های فرهنگی و اجتماعی مفرح در طول سال سازماندهی می کند. دانشجویان بین المللی می توانند به مشاوران همتایان اختصاصی و همچنین مشاوره و کارگاه های آموزشی در مورد طیف وسیعی از مسائل از جمله:

   • بودجه بندی
   • بیمه سلامت
   • مهاجرت
   • مجوز تحصیل و کار

   امکانات

   اگر به دنبال یک مکان خوب برای مطالعه هستید، کارلتون در محوطه ای زیبا به مساحت 62 هکتار واقع شده است که در کنار رودخانه ریدو و کانال تاریخی ریدو قرار دارد. شما می توانید زمانی را در طبیعت درست در قلب پایتخت کشورشان بگذرانید!

   کارلتون دارای آزمایشگاه‌ها و امکاناتی است که از صنعت پشتیبانی می‌شود (با حمایت مالی Alcatel، Texas Instruments، Huawei و TELUS)، ساختمان‌های جدید سازگار با محیط زیست که برای همکاری و پایداری طراحی شده‌اند، و یک کتابخانه برنده جایزه با مرکز کشف خود (آزمایشگاه بازی، 3-) چاپگرهای D و میزهای تمرینی).

   آنها همچنین دارای امکانات ورزشی گسترده هستند:

   • استخر 50 متری با برج غواصی
   • دادگاه های بین المللی اسکواش
   • مرکز تناسب اندام با گزینه های متعدد تمرینات قلبی و وزنه
   • سونا و سالن های بدنسازی
   • زمین ورزشی سرپوشیده با پیست دویدن
   • منطقه یخی دوقلو
   • پنج زمین تنیس
   • استادیوم 3000 نفری فوتبال/فوتبال
   • بیش از 120 کلاس هیجان انگیز ارائه شده است

   خودتان ببینید: یک تور مجازی از کارلتون در وب سایت آنها داشته باشید!

   شرکت در کلاس ها تنها بخشی از تجربه دانشگاه شماست. زندگی پردیس نیز در مورد پیوستن به باشگاه ها و جوامع، استفاده از رویدادها و سخنرانی های ویژه، ارتباط با دوستان و شرکت در یکی از برنامه های اطلاع رسانی جامعه است.

   بیش از 300 باشگاه و انجمن

   شبکه گسترده آنها از باشگاه ها و جوامع راه عالی دیگری برای ملاقات با افراد جدید و پیگیری علایق خود در خارج از کلاس است.

   جامعه ای متنوع و حامی

   جامعه پردیس آنها تاکید زیادی بر ایجاد محیطی محترمانه و حمایتی دارد که در آن دانش آموزان بتوانند از نظر علمی و اجتماعی پیشرفت کنند.

   کارلتون سابقه ای طولانی در استقبال از دانشجویان از سراسر جهان دارد - 14 درصد از 31000 دانش آموز ما دانشجویان بین المللی از بیش از 140 کشور هستند.

   با هم قوی تر

   شما به سرعت خواهید دید که بخشی از فرهنگ کارلتون مشارکت های معناداری دارد. دانشجویان، اساتید و کارکنان - از طریق تحقیق و همکاری، و همچنین داوطلبانه و ایجاد جامعه - در سطح محلی و بین المللی درگیر هستند. فرصت‌های زیادی در کارلتون برای یادگیری و رشد از دیدگاه‌های مختلف و تبدیل شدن به شهروندان جهانی درگیر وجود دارد.

   ورزشکاری

   علاقه ورزشی یا سطح تناسب اندام شما هر چه باشد، مطمئناً چیزی را پیدا خواهید کرد که مناسب شما باشد. شما می توانید برای یک تیم امتحان کنید، در یکی از کلاس های تناسب اندام ما ثبت نام کنید یا از امکانات گسترده ما استفاده کنید.

   مکان ها

   • Ottawa

    315 Robertson Hall 1125 Colonel By Drive, K1S 5B6, Ottawa

    سوالات