Keystone logo
College of Central Florida کارشناسی (BAS) در آموزش و پرورش دوران اولیه کودکی
College of Central Florida

کارشناسی (BAS) در آموزش و پرورش دوران اولیه کودکی

Request duration

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

به دنبال ایجاد اختلاف در جهان فردا ما آموزش آن به کودکان امروز؟ در نظر گرفتن خود را درجه لیسانس خود را در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش.

فارغ التحصیلان ما برگزاری یک لیسانس علوم در آموزش خردسالان با فلوریدا Prekindergarten / اولیه (PreK-3) صدور گواهینامه معلم، حمایت خواندن (K-12)، و حمایت از کار افتادگی پیش K. به زبان انگلیسی برای متکلمان زبان های دیگر (ESOL) تایید (K-12) را می توان با در نظر گرفتن یک کلاس اضافی ارائه شود.

لیسانس علوم در آموزش خردسالان برنامه ارائه شده از طریق وزارت آموزش و پرورش معلم بر رشد کودکان از سن 3 سالگی تا کلاس سوم، با تاکید بر مولفه اجتماعی، عاطفی، شناختی و زبانی از رشد کودک است. این است که برای فارغ التحصیلان مقطع کاردانی برای ساخت در مهارت برای موقعیت های آموزش و پرورش در دوران کودکی نیاز به مدرک کارشناسی طراحی شده است. فارغ التحصیلان CF BS واجد شرایط برای صدور گواهینامه معلم در آموزش و پرورش و تایید prek اولیه اعمال می شود در خواندن (K-12) خواهد بود، زبان انگلیسی برای متکلمان زبان های دیگر (ESOL، K-12) * و Prekindergarten معلولیت.

دانشجویان پذیرفته شده برای این برنامه باید به صورت یک اجتماع و در هنر، دانشیار در علم و دانشیار در رشته علوم کاربردی در یک زمینه مناسب، معدل 2.5 و یا بالاتر، نمره عبور در آزمون دانش عمومی را تکمیل کرده اند، و نشان می دهد از اتمام موفقیت آمیز دوره های زیر: EDF 2005 مقدمه ای بر تدریس حرفه ای، EDF 2085 مقدمه ای بر تنوع برای مربیان و EME 2040 مقدمه ای بر فناوری برای مربیان. حداقل 60 واحد از مقطع کاردانی دانش آموز به سمت اتمام برنامه به حساب. اضافی آموزش و پرورش عمومی و / یا دوره های تخصصی فنی ممکن است لازم باشد.

منره C و یا بهتر در تمام دوره های تخصصی فنی، هسته برنامه و برنامه مورد نیاز است، و تمام دوره های مورد استفاده برای برآوردن نیاز گوردون قانون.

دانش آموزان انتقال به برنامه های کارشناسی در رشته AA یا بالاتر لازم نیست به نیازهای آموزش و پرورش به طور کلی ما به غیر از سطح کالج زبان انگلیسی و گوردون حکومت ریاضی. این دانش آموزان باید با موفقیت انجام شد، با درجه C و یا بهتر، حداقل یک سطح کالج زبان انگلیسی و یک دوره حکومت ریاضی گوردون. دوره های آموزش عمومی باید 36 اعتبارات در کل. AA یا بالاتر درجه باید از یک موسسه معتبر باشد اما میتواند عمومی، خصوصی و / یا خارج از دولت است.

اتمام موفقیت آمیز دوره های با اجزای مشاهده یا درست قرار دادن اختصاص داده شامل، اما لزوما به، تکمیل تمام کارهای اداری، ملاقات جدول زمانی، و مسئولیت های حرفه ای مرتبط با درست / تجارب بالینی محدود نمی شود. دانش آموزان ممکن است لازم باشد برای به دست آوردن و با تصویب سطح II غربالگری پس زمینه FDLE، و هر گونه الزامات مبتنی بر سایت های دیگر، قبل از شروع تجربه این زمینه است. هر دانشجو که نمایش فیلم پس زمینه مورد نیاز عبور نمی کند ممکن است انتخاب کنید برای خروج از این دوره و جریمه تمام هزینه.

  • حمایت ESOL تا حدی تزریق است و نیاز به دو مستقل دوره: LIN 2740 و EDF 2085؛ که برنامه های مورد نیاز می باشد. خواندن و معلول prekindergarten تایید را به 36 اعتبار تزریق شده است.

شرایط فارغ التحصیلی برای این برنامه هستند معدل 2.5، عبور از تمام دوره های حرفه ای با درجه C و یا بهتر و نمرات عبور در تخصص صدور گواهینامه فلوریدا معلم (دانش عمومی، آموزش حرفه ای، و آموزش و پرورش Prek-اولیه). سوالات باید به مشاور برای آموزش و پرورش معلم و یا رئیس آموزش و پرورش معلم است.

آموزش و پرورش عمومی / دوره های آموزشی تخصصی فنی

دوره های آموزشی در این بخش خواهد شد از آن آموزش و پرورش عمومی تشکیل و یا مربوط به منطقه دوره های تخصصی فنی مورد نیاز برای تحقق الزامات این برنامه است. این دوره متفاوت در دوره های در سطح دیپلم دانش آموز است. دانش آموزان با مشاور خود کار به انتخاب دوره لازم برای برنامه های خود را.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه