Keystone logo
Central Methodist University

Central Methodist University

Central Methodist University

مقدمه

دانشگاه 1854 Central Methodist University چهار ساله، خصوصی و دانشگاه آزاد است. محوطه اصلی CMU، خانه کالج هنر و علوم لیبرال (CLAS)، در فیت واقع در میسوری واقع شده است و 1100 دانش آموز را ثبت کرده است. بیش از 4،000 دانش آموز در کالج مطالعات تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی (CGES) CMU حضور دارند که کلاس های آنلاین و سایت های میسوری و منطقه را ارائه می دهد. CMU با کلیسای متحد متدیست وابسته است و از دانشجویان مذاهب مختلف استقبال می کند.

Central Methodist University به خاطر برنامه های تحصیلات عالی کارشناسی و فارغ التحصیلی با کیفیت بالا، تجارب یادگیری محور ارزشمند و روابط کلیسای قدیم، سنت های هنری لیبرال قوی، تاکید بر شخصیت و توسعه رهبری و موفقیت فارغ التحصیلان خود از طریق پیشرفت بیشتر آنها شناخته شده است. تعلیمات آموزشی و حرفه ای. برنامه های آموزشی در فایت و در سراسر کشور با استفاده از مهارت های تحصیلی و خدمات دانشجویی فعال و شخصی، با استفاده از فناوری های یادگیری راه دور و همچنین مشارکت با مدارس، کلیساها، بیمارستان ها و سایر موسسات آموزش عالی ارائه می شود.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Fayette

    411 Central Methodist Square, 65248, Fayette

سوالات