Keystone logo
Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

مقدمه

سلسو لیسبون در شهرستان ریو دو ژانیرو در اوایل قرن 20 متولد شد. پسر از معلمان، او زندگی خود را شروع اختصاص خود را به سیاست به عنوان مشاور و قانون گذار ایالتی در 1950s. در آن زمان، او از پروژه های مربوط اقتصادی و اجتماعی توسعه یافته و، در ابتکار عمل خود، تاسیس و مرکز بازیابی بلا ویستا و رفاه اجتماعی کار برای افراد زیر سن قانونی داشت. کاهش نابرابری اجتماعی از طریق آموزش با کیفیت یک رویا، رویای خود را بود.

در سال 1964، او را رها فعالیت های سیاسی به پیدا کالج Atheneu برزیل، با هدف در مدرسه متوسط ​​و بالا. ادامه رویای آن، در سال 1971 ایجاد شده، جامعه دانشگاه سلسو لیسبون. تحکیم داستان موفقیت آن در سال 1998، موسسه تسخیر موقعیت مرکز دانشگاه، ارائه، علاوه بر دوره های مدیریت، فارغ التحصیلی بر سلامت و محیط زیست است.

سلسو لیسبون بهترین مرکز دانشگاه برای سلامتی و تندرستی در Rio de Janeiro است. 45 سال از وجود، موسسه بیش از 20،000 دانشجو در دوره های لیسانس خود را آموزش داده است. 14 هزار متر مربع زیربنایی وجود دارد در محوطه دانشگاه واحد در قلب منطقه شمالی، در مقابل ایستگاه سامپایو بزرگراه:

80 کلاس های درس به 5 بلوک تقسیم 18 آزمایشگاه برای کلاس های عملی 4 آزمایشگاه های کامپیوتر 3 سالن سالن ورزش چند ورزش دانشگاه کتابخانه

مکان ها

  • Rio de Janeiro

    Rua 24 de Maio, 797 Engenho Novo – Rio de Janeiro CEP: 20950-092, , Rio de Janeiro

    برنامه ها

    سوالات