Keystone logo
Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

Centro Universitário Moacyr Sreder Bastos (UNIMSB)

مقدمه

تاریخچه کالج

این همه بیش از هفت دهه در محله Campo Grande در با پروژه آموزشی کالج آفونسو سلسو متعهد به آرمان ها، نیازها و فرهنگ منطقه غرب ریو آغاز شده است. اولین واحد تدریس در دانشگاه، تاسیس در سال 1969، دانشکده اقتصاد، حسابداری و اداری Sreder Moacyr باستوس بود.

در آن سال ها، ما یاد بگیرند که تصویری از یک دانشگاه تصویر از هر یک از دانش آموزان خود است - آموزش آنها، دانش خود را، جهان بینی خود، ظرفیت خود را به صورت موانع. و بالاتر از همه، آگاهی شهروندی خود را از. دانش آموز بزرگترین سرمایه ما، آینه ما است. بنابراین ما هرگز اجازه یک چشم انداز بازار صرفا از آموزش و پرورش همپوشانی با ارزش های اخلاقی.

سنت و مدرنیته، با کیفیت برتری آکادمیک و روح پیشگام، شایستگی و اعتبار، پیشرفت های تکنولوژیکی و بهترین زیرساخت در غرب منطقه ریو دو ژانیرو / RJ. همه این ویژگی ها در دانشگاه مرکز Sreder Moacyr باستوس، که به شکل نه تنها حرفه ای خوب آماده به چهره بازار کار، اما بالاتر از همه شهروندان خوب تعریف کنیم.

ماموریت ما این است که همواره برای کمک به ساخت و ساز و انتشار دانش، قادر می سازد شهروند به تحول رسانه های اجتماعی و حرفه ای است. و میل به رسیدن به این هدف، از لحظه ای که ما شروع به ادغام گروه آموزشی UNIESP حتی قوی تر در هر یک از ما شد.

ماموریت

ماموریت ما این است که همواره برای کمک به ساخت و ساز و انتشار دانش، قادر می سازد شهروند به تحول رسانه های اجتماعی و حرفه ای است. و میل به رسیدن به این هدف، از لحظه ای که ما شروع به یکپارچه سازی آموزشی گروه UNIESP حتی قوی تر در هر یک از ما شد.

زیرساخت

پردیس ستاد مرکز دانشگاه Sreder Moacyr باستوس در مرکز محله Campo Grande در، غرب از شهرداری ریو دو ژانیرو واقع شده است. داشتن دو ورودی، در پردیس آسان برای قرار است و اجازه می دهد تا دسترسی مردم از نقاط مختلف شهرستان و همچنین از دیگر شهرداری.

ورودی اصلی به این پردیس در مهندس روآ ترینیتی، # 229 و دسترسی بهتر به بلوک های A، B، C و D از مجتمع آموزشی است. ورودی دوم، واقع در Rua کوستا آمارال، شماره 360، بهترین امکان دسترسی به آن در نظر گرفته شده برای جلوگیری از E (ساختمان Evandro LINS E سیلوا) است.

پردیس ستاد شامل، علاوه بر کلاس های درس، زمینه های زیر:. تئاتر Sreder Moacyr باستوس. . اتاق سینما پروفسور. استر Figueiredo در FERRAZ. . سالن ورزش چند ورزش؛ . آزمایشگاه آناتومی و شیمیایی و علوم زیستی؛ . فرانسیسکو Dornelles مرکز رسانه ای وزیر، متشکل از سالن های چند رسانه ای، آزمایشگاه روزنامه نگاری رادیو، روزنامه آزمایشگاه نوشتن، آژانس تبلیغاتی آزمایشگاهی و تبلیغات و روزنامه نگاری آزمایشگاه. . عمل حقوقی هسته ای، تشکیل شده توسط دو آزمایشگاه، دفتر خلبان، دادگاه، اتاق قاضی، و به ویژه برای فضای قضایی محفوظ می باشد، . گالری هنر UniMSB.

. CIEE قرار Sreder Moacyr باستوس. . خدمات بانکی تور سانتاندر. . کتابخانه؛ . پارکینگ برای دانش آموزان با نیازهای ویژه، معلمان و کارکنان، با ورود به خیابان المناعی، # 116.

پردیس ستاد دانشگاه مرکز Srede Moacyr باستوس، بیشتر شامل بخش های اداری، هماهنگ کارشناسی، کارشناسی ارشد و گسترش و خانه کشیش بخش.

مکان ها

  • Rio de Janeiro

    Rio de Janeiro, برزیل

سوالات