Keystone logo
Chadron State College School of Liberal Arts

Chadron State College School of Liberal Arts

Chadron State College School of Liberal Arts

مقدمه

کالج ایالتی چادرون که در سال 1911 تاسیس شد ، تنها کالج چهار ساله معتبر منطقه ای در نیمه غربی نبراسکا است. Chadron State به عنوان یک م institutionسسه عمومی با ریشه در آموزش معلم ، به یک کالج جامع با طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد تبدیل شده است. دانشکده به دلیل دسترسی و مقرون به صرفه بودن خود افتخار می کرد و تنوع و گنجاندن افراد و افکار را ارزشمند می دانست. CSC همچنین به دنبال استفاده از تجارب و نتایج تأثیرگذار برای دانشجویان و کارمندان خود است و تشخیص می دهد که تعامل و یادگیری دانش آموزان یکی از م componentلفه های اصلی ماموریت آن است:

"کالج ایالتی چادرون تجاربی را ارائه می دهد که رهبران و شهروندان آگاه و درگیر را برای غنی سازی منطقه دشت های بلند و فراتر از آن پرورش می دهد."

دانشکده جشن همکاری را انتخاب می کند و با پشتکار برای ایجاد همسویی بین هر بخش در دانشگاه تلاش می کند. در واقع ، ترازبندی یکی از عناصر مهم Chadron State 2030 ، مجموعه برنامه های استراتژیک کالج است. Chadron State 2030 طرح جامع آکادمیک ، طرح جامع پردیس و کمپین جامع بنیاد Chadron State را گرد هم آورده است. هر سه با هم کار می کنند تا یک فضای یادگیری با کیفیت بالا برای دانش آموزان و یک مکان جذاب و پاداش برای زندگی و کار ایجاد کنند.

مکان ها

  • Chadron

    Main Street,1000, 69337, Chadron

    سوالات