Keystone logo
CIS University Endicott International

CIS University Endicott International

CIS University Endicott International

مقدمه

دانشگاه CIS، یک دانشگاه آمریکایی در مادرید، در سال 1981 تاسیس شد. این دانشگاه در قلب مادرید در یکی از زیباترین نقاط شهر قرار دارد. ساختمان ما به راحتی در دسترس است و در یک منطقه بسیار امن است. ما افتخار می کنیم که به دانشجویان آموزش عالی آمریکایی ارائه می دهیم، به ویژه با رویکرد روش شناختی عملی مشخص می شود.

دانشگاه CIS یک جامعه یادگیری غیر معمول است که اغلب به عنوان "مانند یک خانواده بزرگ" توصیف می شود. مدیران و اساتید هر کاری که می توانند انجام می دهند تا اطمینان حاصل کنند که دانشجویان ما راحت هستند زیرا ما آنها را از طریق آنچه در نهایت یکی از بزرگترین رویدادهای زندگی آنها در یک محیط بسیار بین المللی خواهد بود - در بسیاری از موارد در یک کشور خارجی راهنمایی می کنیم. همه اعضای کارکنان و اعضای هیئت علمی ما در دانشگاه CIS در خارج از کشور زندگی کرده یا تحصیل کرده اند، بنابراین ما نیازهای دانشجویان غیر اسپانیایی خود را که مادرید را خانه موقت خود می کنند، و همچنین نیازهای دانشجویان اسپانیایی خود را که در نهایت لیسانس خود را به پایان خواهند رساند، درک می کنیم. مدرک در جای دیگر

مزایای سیستم آمریکا

سیستم آموزش عالی آمریکا در سرتاسر جهان با برخی از بهترین و موفق ترین مدل های روی کره زمین پیاده سازی شده است.

مزایای اصلی سیستم "آمریکایی" عبارتند از:

 • خطر کمتر افت تحصیلی از آنجایی که جوانان به ندرت با اطمینان 100٪ می دانند که ده سال بعد می خواهند چه کاری انجام دهند، دانش آموزان مجبور نیستند در یک منطقه تحصیلی حبس شوند، در برخی موارد، در اوایل سال دوم دبیرستان. دانشجویان حتی ملزم به انتخاب قطعی در شروع کالج نیستند. دانش‌آموزان تشویق می‌شوند تا تمرکز یا رشته را انتخاب کنند، اما مطمئناً اگر در دو سال اول تحصیل خود تغییر عقیده دهند، جریمه نمی‌شوند، که عمدتاً شامل الزامات آموزشی عمومی است که تقریباً برای همه برنامه‌های مدرک عمومی است. تا سال سوم، دانش آموزان ملزم به تصمیم گیری هستند، اما مجدداً، دانش آموزان سال سوم معمولاً در موقعیت بهتری برای اتخاذ چنین تصمیمی هستند.
 • تغییر برنامه های تحصیلی بسیار آسان است زیرا دوره های عمومی که در همه رشته های ارائه شده در دانشگاه CIS مورد نیاز است، چه دانشجو در حال تحصیل در رشته بازرگانی یا روزنامه نگاری باشد، ثابت می ماند. به همین ترتیب، اگر دانشجو از کسب و کار به روزنامه نگاری تبدیل شود، دروس بازرگانی، دروس انتخابی رایگان را که در دروس عمومی گنجانده شده است، برآورده می کند. این واقعاً انعطاف‌پذیرترین سیستم در جهان است، و ما معتقدیم که دانش‌آموزان جوان به زمان و آزادی نیاز دارند تا به جای اینکه از نظر تحصیلی در چیزی محبوس شوند که ممکن است روزی پشیمان شوند و از آنها رنجیده شوند.
 • سیستم اعتباری در میان کالج ها و دانشگاه های آمریکا در سراسر جهان هماهنگ است، بنابراین انتقال نیز نسبتا ساده است.
 • دانشجویان برنامه های درسی خود را با نظارت و راهنمایی روسای مجرب ما سازماندهی و طراحی می کنند.
 • بیشتر مبتنی بر کاربرد عملی مفاهیم است تا نظریه. ما عمیقاً بر این باوریم که دانش‌آموزان با انجام واقعی کاری که مطالعه می‌کنند بهتر از صرفاً تلاش برای به خاطر سپردن داده‌ها، یاد می‌گیرند. داده ها مهم هستند، اما باید روشی کمتر انتزاعی برای تفکر در مورد آن وجود داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات واقعاً آموخته شده است.
 • تکالیف هفتگی وجود دارد، بنابراین مطالعه به صورت روزانه انجام می شود به جای انباشته شدن در پایان ترم برای امتحانات. توسعه مهارت های مطالعه به این روش به یک دارایی مادام العمر تبدیل می شود.
 • ارزشیابی مستمر به ثبات کمک می کند و دانش آموزان را تشویق می کند تا بهترین عملکرد خود را انجام دهند حتی اگر در یک امتحان یا پروژه بدتر از حد انتظار عمل کنند زیرا فرصت های زیادی برای نشان دادن دانش و توانایی خود دارند.
 • دانش‌آموزان با بسیاری از اهداف کوتاه‌مدت و همچنین مسئول تا حد زیادی برنامه مطالعه و حجم کاری خود برانگیخته می‌شوند.

شریک دانشگاهی: کالج Endicott

از سال 1995، دانشگاه CIS از نزدیک با شریک دانشگاهی ما، کالج اندیکوت در بوستون (MA) کار کرده است. مشارکتی که به دانشجویان ثبت نام شده در دانشگاه CIS اجازه می دهد تا اعتبارات کالج Endicott را دریافت کنند.

پس از اتمام دو سال اول خود در دانشگاه CIS، دانشجویان این فرصت را دارند که دو سال آخر خود را با ما بگذرانند یا برای انتقال به کالج Endicott (پردیس خواهر ما) یا هر دانشگاه آمریکایی در جهان درخواست دهند.

اعتباربخشی

در سال 1995، دانشگاه سی آی اس و کالج اندیکات قراردادی را منعقد کردند که به موجب آن دانشجویان دانشگاه سی آی اس اعتبارات کالج اندیکات را دریافت می کنند که می تواند به هر کالج یا دانشگاه ایالات متحده منتقل شود.

کالج اندیکوت (ماساچوست، ایالات متحده آمریکا) توسط کمیسیون آموزش عالی نیوانگلند (NECHE) معتبر است.

دانشگاه CIS توسط جامعه مادرید به عنوان یک دانشگاه خارجی در اسپانیا مجاز است (شماره BOCM 81، 6 آوریل 1998، و BOCM شماره 134، 7 ژوئن 2019).

آمار

 • دانش آموزان در هر کلاس: 15،4
 • 15 نسبت دانش آموز به معلم
 • کارآموزی توسط 100٪ از دانشجویان ما انجام می شود
 • بیش از 600 ساعت کارآموزی اجباری
 • دانشجویان بین المللی از 35+ کشور
 • نرخ اشتغال 95 درصد
 • 60 درصد اعضای هیئت علمی بین المللی
 • 100٪ به زبان انگلیسی

  پذیرش ها

  شرایط پذیرش

  • فرم درخواست را به صورت آنلاین تکمیل کنید.
  • رونوشت تحصیلی: فایل حاوی نمرات چهار سال گذشته شما.
  • توصیه نامه از کالج/دبیرستان شما.
  • فتوکپی شناسنامه ملی (DNI) یا پاسپورت.
  • بیانیه شخصی انشا: نوشته ای به زبان انگلیسی از 500 تا 650 کلمه که توضیح می دهد چرا فکر می کنید کاندیدای خوبی هستید.
  • پرداخت آنلاین هزینه پذیرش.

  مصاحبه های شخصی و آزمون های پذیرش

  مصاحبه شما به شما این امکان را می دهد که با یکی از اعضای کمیته پذیرش و رئیس دانشجو ملاقات کنید تا بتوانیم در مورد علایق، انگیزه ها و مهارت های فوق برنامه شما اطلاعات بیشتری کسب کنیم. هدف ما در مصاحبه ها انجام ارزیابی های انعکاسی است که برای هر دانش آموز محترم باشد.

  آزمون پذیرش دانشگاه CIS از دو بخش تشکیل شده است:

  بخش اول: امتحان زبان انگلیسی امتحان زبان انگلیسی شامل یک آزمون شفاهی با یک معلم از دانشگاه و یک آزمون کتبی (گرامر، واژگان و توسعه) است. این یک آزمایش حذفی است.

  بخش دوم: آزمون ریاضی. شما شامل 21 تمرین از نوع تست هستید. آزمون ریاضی حذفی نیست. این به ما کمک می کند تا سطح شما را ارزیابی کنیم و اگر تحصیلات خود را در دانشگاه CIS شروع کنید، شما را در موضوع مناسب قرار دهیم.

  دانش‌آموزانی که در مادرید زندگی نمی‌کنند و نمی‌توانند شخصاً در این آزمون شرکت کنند، مجاز خواهند بود از راه دور در آنها شرکت کنند.

  پذیرش و برنامه ریزی دوره

  هنگامی که کمیته پذیرش درخواست شما را ارزیابی کرد، در صورت موفقیت، نامه پذیرش دریافت خواهید کرد.

  پس از ثبت نام، می توانید با رئیس دانشجو ملاقات کنید تا دوره های خود را انتخاب کرده و اولین سال تحصیلی خود را برنامه ریزی کنید.

  بورسیه و بودجه

  در دانشگاه CIS، ما به شدت روی آینده شرط بندی می کنیم. ما می دانیم که داستان هر دانش آموز متفاوت است، دقیقا به همین دلیل است که ما همیشه تلاش کرده ایم تا از طریق بورسیه هایی که برای کمک به خانواده ها و ارائه فرصت ها به دانش آموزان بیشتر طراحی شده است، مدرسه خود را تا حد امکان در دسترس قرار دهیم.

  این فرآیند درخواست بسیار رقابتی است زیرا ما درخواست های زیادی را از دانش آموزان واجد شرایط دریافت می کنیم. بنابراین ضروری است که درخواست ها در اسرع وقت ارسال شوند.

  دانشجویانی که مدرک دانشگاهی خود را در دانشگاه CIS (دانشجویان جدید) شروع می کنند، می توانند پس از دریافت نامه پذیرش از بخش پذیرش، برای بورسیه تحصیلی اقدام کنند. در صورت پذیرش درخواست بورسیه، دانشجویان بالقوه حداکثر 10 روز فرصت دارند تا ثبت نام رسمی در دانشگاه CIS را تکمیل کنند.

  فقط درخواست های تکمیل شده توسط کمیته بورسیه بررسی و بررسی می شود. درخواست ها در طول سال به صورت دوره ای بررسی و به ترتیب پذیرش بررسی می شوند.

  نیازهای عمومی

  • متقاضیان باید به عنوان دانشجو پذیرفته شوند.
  • مدارک درخواستی را ارسال کنید:
   • فرم درخواست بورسیه به طور کامل تکمیل شده است.
   • مقاله توضیح دلایل درخواست بورسیه.
   • دانشجوی تمام وقت (پاییز و بهار) باشید.
   • شرایط بورسیه درخواستی را برآورده کنید.
   • از هیچ نوع کمک دیگری که برای همین هدف تعیین شده است، بهره مند نشوند.

  انواع بورس های تحصیلی

  بورسیه کار

  این بورسیه برای دانشجویان مقطع کارشناسی که مایل به همکاری با بخش های مختلف دانشگاه هستند در نظر گرفته شده است. این یک فرصت عالی است تا تحصیلات دانشگاهی خود را با اولین قدم های خود در دنیای کار ترکیب کنید.

  برای واجد شرایط بودن برای این بورسیه، باید دانشجوی دانشگاه CIS باشید یا مراحل پذیرش را تکمیل کرده باشید و پذیرفته شده باشید.

  تعداد بورسیه های کاری محدود به تعداد موقعیت هایی است که باید در دانشگاه پر شوند.

  پس از اعطای بورسیه، دانشجو در مورد کارهایی که باید انجام شود و همچنین تعداد ساعات کاری مورد نیاز مطلع می شود.

  • حداکثر بورس تحصیلی: 2400 یورو در هر سال تحصیلی
   • مبلغ کل بورسیه به نسبت هر ترم تحصیلی تخفیف می یابد.
   • حداقل معدل (GPA) 2.4 (یا معادل آن).

  بورس تحصیلی

  در دانشگاه CIS، ما به تلاش و فداکاری دانشجویانمان پاداش می دهیم. بورسیه تحصیلی برای دانشجویان مقطع کارشناسی با سابقه تحصیلی خوب در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، دانشجویانی که این بورسیه تحصیلی را دریافت می کنند، این فرصت را خواهند داشت که بخشی از پروژه های اجتماعی ما باشند. ما از شما درخواست می کنیم که کار داوطلبانه انجام دهید و در صورت لزوم در اقدامات و رویدادهایی که توسط بنیاد مطالعات بین المللی، NGO Cruzada por los Niños، و بنیاد رابرت اف کندی (مسئولیت اجتماعی شرکتی دانشگاه CIS) سازماندهی شده است، همکاری کنید.

  برای واجد شرایط بودن برای این بورسیه، باید دانشجوی دانشگاه CIS باشید یا مراحل پذیرش را تکمیل کرده باشید و پذیرفته شده باشید.

  • حداکثر بورسیه تحصیلی: 6000 یورو در هر سال تحصیلی
   • مبلغ کل بورسیه به نسبت هر ترم تحصیلی تخفیف می یابد.
   • حداقل معدل (GPA) 2.8 (یا معادل آن).

  بورسیه ریاست جمهوری

  در دانشگاه CIS ما به برتری و فداکاری پاداش می دهیم. بورسیه ریاست جمهوری برای دانشجویان مقطع کارشناسی با سوابق تحصیلی فوق العاده و با نگرانی های فراتر از دانشگاهیان در زمینه های اجتماعی، کارآفرینی و نوآوری در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، دانشجویانی که این بورسیه تحصیلی را دریافت می کنند، این فرصت را خواهند داشت که بخشی از پروژه های اجتماعی ما باشند. ما از شما درخواست می کنیم که کار داوطلبانه انجام دهید و در صورت لزوم در اقدامات و رویدادهایی که توسط بنیاد مطالعات بین المللی، NGO Cruzada por los Niños، و بنیاد رابرت اف کندی (مسئولیت اجتماعی شرکتی دانشگاه CIS) سازماندهی شده است، همکاری کنید.

  برای واجد شرایط بودن برای این بورسیه، باید دانشجوی دانشگاه CIS باشید یا مراحل پذیرش را تکمیل کرده باشید و پذیرفته شده باشید.

  • حداکثر بورس تحصیلی: 9100 یورو در هر سال تحصیلی
   • مبلغ کل بورسیه به نسبت هر ترم تحصیلی تخفیف می یابد.
   • حداقل معدل (GPA) 3.8 (یا معادل آن).

  بورسیه استعدادهای درخشان

  در دانشگاه CIS، ما از استعداد و فداکاری جوانانی که یک ورزش را در سطح رقابتی بالا انجام می دهند، حمایت می کنیم. بورسیه استعدادهای درخشان برای ورزشکارانی با عملکرد بالا و معتبر با سابقه تحصیلی خوب در نظر گرفته شده است.

  برای واجد شرایط بودن برای این بورسیه، باید دانشجوی دانشگاه CIS باشید یا مراحل پذیرش را تکمیل کرده باشید و پذیرفته شده باشید.

  • حداکثر بورس تحصیلی: 9100 یورو در هر سال تحصیلی
   • مبلغ کل بورسیه به نسبت هر ترم تحصیلی تخفیف می یابد.
   • حداقل معدل (GPA) 3.5 (یا معادل آن).
   • یک گواهی برنامه ورزشی با عملکرد بالا (به استثنای دانشجویان برنامه دانشگاه فوتبال نخبگان) ارائه دهید.

  مکان ها

  • Community of Madrid

   Calle de Velázquez,140, 28006, Community of Madrid

  • Beverly

   Hale Street 376, 01915, Beverly

  سوالات