Keystone logo
Clarkson University Graduate School

Clarkson University Graduate School

Clarkson University Graduate School

مقدمه

برنامه های فارغ التحصیل Clarkson به زندگی در حال حاضر شلوغ شما تبدیل می شود.

دریافتیم که دانش آموزان ما زندگی بسیار جذاب را پشت سر می گذارند. آنها درجه های اخیر کالج هستند که به دنبال آن رقابت هستند. آنها والدین هستند. آنها پزشکان و معلمان آینده هستند. آنها کارآفرین ، مبتکر و مخترع هستند. آنها کارمندان تمام وقت در شرکت های Fortune 500 هستند. آنها در جوامع خود داوطلب هستند.

به همین دلیل ما گزینه های انعطاف پذیر ایجاد کرده ایم که متناسب با سبک زندگی شما باشد. به صورت آنلاین ، از طریق یکی از چهار مکان ما در ایالت نیویورک یا ترکیبی (ترکیبی از گزینه های آنلاین و داخلی) به شما امکان می دهد دوره هایی را در فضایی که برای شما کار می کند بگذرانید. فرصتهای پاره وقت و تمام وقت به شما امکان می دهد برنامه خود را در وقت خود تکمیل کنید.

و بهترین قسمت؟ شما در حال دریافت یک آموزش معتبر و با کیفیت بالا هستید که منجر به موفقیت در آینده در زمینه شما خواهد شد ، که توسط کارشناسان دانشکده در یک کلاس کوچک آموزش داده می شوند.

درباره دانشکده تحصیلات تکمیلی

در کلارکسون ، نوآوری تأثیر دارد. دانشجویانی که کلارکسون را برای برنامه های تحصیلات تکمیلی و حرفه ای انتخاب می کنند ، با یک هدف به اینجا می آیند: پیشرفت دانش ، کاوش ایده هایی که جامعه را به حرکت در می آورند ، و ایجاد مشاغل معنادار. از طریق برنامه درسی مرتبط با جهان و تعامل با رهبران صنعت ، تجارت و آموزش ، شما را برای ایجاد سیستم های پیچیده ، ایجاد ارتباط بین مردم و زمینه ها آماده کرده و راه حل های خلاقانه ای را برای برخی از چالش برانگیز ترین مشکلات امروز پیدا خواهید کرد. شما می توانید پایه دانش خود را برای تسریع در ایده های خود در محصولات عالی و سازمان هایی که تأثیرگذار هستند هدایت کنید.

اتصالات تفاوت ایجاد می کند. شبکه فارغ التحصیلان کلارکسون بیش از 40000 نفر از افراد قدرتمند و پر از رهبرانی دارد که از سازمان های تأثیرگذار الهام می گیرند ، ایده هایی را ایجاد می کنند که شیوه زندگی و تعامل مردم با کالج دانشجویی فعلی را به شیوه های معنی دار تغییر می دهد. معاونان و دانشکده های ما بطور مرتب با شوراهای مشاوره خود متشکل از رهبران صنعت ، کارفرمایان فارغ التحصیل ، شرکای تحقیقاتی ، اعضای کنسرسیوم اتاق فکر و همسالان در دانشگاه ها مشورت می کنند. به عنوان یک دانشجوی فارغ التحصیل فارغ التحصیل ، می توانید به برنامه های انجمن فارغ التحصیلان کلارکسون ضربه بزنید و به خدمات مرکز کاریابی ما دسترسی پیدا کنید تا پیشرفت حرفه ای خود را پیش ببرید.

سختگیر و شخصی. از دانشمندان فولبرایت و بنیاد ملی علوم تا متخصصان و محققان بسیار معتبر و مؤثر که با رهبران فکری در این صنعت همکاری می کنند ، دانشکده کلارکسون تجربیات و شبکه های خاص خود را در زمینه تدریس و مشاوره خود قرار می دهد. آنها می توانند به خواسته های زندگی در خارج از کلاس ارتباط داشته باشند ، خواه شما والدین شاغل باشید ، یک مدیر شغلی یا داوطلب خدمات اجتماعی باشید. شما با این دانشکده شخصاً آشنا خواهید شد زیرا اندازه کلاس در تمام حالتهای یادگیری عمداً ناچیز است: در محل ، آنلاین ، تمام وقت و پاره وقت.

ارزشش را دارد رویکرد آموزشی کلارکسون نتایج را ارائه می دهد. طبق اعلام موسسه بروکینگز ، مدرک کلارکسون درآمدهای متوسط تحصیلات فارغ التحصیلان را بیش از 40 درصد افزایش می دهد. شرکت PayScale با توجه به پتانسیل حقوق و دستمزد ، کلارکسون را در رتبه 12 بهترین برنامه های اعطای مدرک کارشناسی ارشد قرار می دهد. و یکی از پنج فارغ التحصیل Clarkson در حال حاضر مدیرعامل ، صاحب یک شرکت یا در یک مقام ارشد اجرایی است.

133608_54e5d044495baa14f6da8c7dda2f30771139d9e34e507441702c7ad69744c7_1280.jpg

تقدیرها

 • 95٪ فارغ التحصیلان برنامه آموزش و پرورش در 3 ماه پس از فارغ التحصیلی قرار می گیرند
 • بیش از 90٪ فارغ التحصیلان برنامه MBA در 3 ماه پس از فارغ التحصیلی قرار می گیرند
 • برنامه مدیریت زنجیره تأمین برتر -20 ، اخبار آمریکایی و گزارش جهانی ، بهترین کالج های آمریکا 2016
 • بهترین کالج های جانبازان ، اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی ، بهترین کالج های آمریکا 2016 .
 • برنامه آنلاین MBA به عنوان یکی از 40 کشور برتر ، اخبار و گزارش جهانی 2015 ایالات متحده قرار گرفت .
 • 50 دانشگاه برتر کارآفرینی آمریکا ، Forbes
 • بهترین برنامه های شغلی فارغ التحصیلان آنلاین ، گزارش های جهانی و اخبار ایالات متحده ، بهترین برنامه های آنلاین

ماموریت مدرسه فارغ التحصیلان

مطابق با مأموریت دانشگاه کلارکسون ، دانشکده تحصیلات تکمیلی کاملاً به موفقیت جامعه فارغ التحصیلان محقق و محقق ما اختصاص دارد. ما در ابعاد اصلی تجربه فارغ التحصیلان متعهد به تعالی هستیم:

 • جذب ، استخدام و حفظ دانش آموزان با استعداد ، متنوع و با انگیزه
 • ارائه خدمات هماهنگ و باکیفیت به دانشجویان و اساتید
 • ترویج مشارکتهای صنعتی و دانشگاهی برای حمایت از رشد طرحهای پژوهشی و فرصتهای شغلی
 • منبع اصلی برای همه فارغ التحصیلان

ویژن مدرسه

برای اینکه یک مرکز جهانی جذب و تحصیلات تکمیلی ، تحصیلات ، تحقیق و خدمات باشد.

ماموریت ، چشم انداز و ارزش های کلارکسون

برنامه های دانشگاهی دانشگاه کلارکسون و تجربه های آموزشی محدوده های مختلفی دارند و از نظر محتوایی بسیار متفاوت هستند. در قلب فرایندهای آموزشی و عملیاتی موسسه اهداف و ارزشهای اساسی قرار دارد که یک تجربه مشترک را تعریف می کند که رشد هر دانش آموز کلارکسون را شکل می دهد. دانشگاه رسالت ، چشم انداز و ارزش های خود را بیان کرده و از طریق فرایند برنامه ریزی استراتژیک خود از این عبارات هدف و هویت برای ارزیابی و تأیید جهت و تحول کلارکسون در جهت تعالی استفاده می کند.

پردیس های ما

کلارکسون از سه مکان دانشگاه فیزیکی در ایالت نیویورک تشکیل شده است.

پوتسدام - پردیس اصلی ما از 640 هکتار چوبی و ساحلی ، کلیه برنامه های کارشناسی ارشد ، بسیاری از کارشناسی ارشد و دکتری است. برنامه ها و همچنین مراکز تحقیقاتی ، امکانات ورزشی و اقامتگاه تقریباً 4000 دانش آموز.

Schenectady - در قلب Schenectady ، پردیس منطقه ای پایتخت ما (CRC) محل زندگی چندین برنامه تحصیلات تکمیلی و حرفه ای ، برنامه های تبلیغاتی K-12 و امکانات چند منظوره است.

Beacon - در سواحل رودخانه هادسون موسسه بیلون کلارکسون برای رودخانه ها و مزارها قرار دارد و به عنوان برنامه تحصیلات تکمیلی ، تحقیق در مورد آب های زیر زمینی و برنامه های ارتباطی K-12 به عنوان خانه کار می کند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Potsdam

  8 Clarkson Ave., 13699, Potsdam

 • Schenectady

  80 Nott Terrace, 12308, Schenectady

  • Beacon

   199 Main St., 12508, Beacon

   سوالات