Keystone logo
Coastal Carolina University

Coastal Carolina University

Coastal Carolina University

مقدمه

Coastal Carolina University یک موسسه هنرهای لیبرال جامع عمومی است که به دنبال توسعه دانشجویانی است که هم در زمینه های انتخابی خود آگاهی دارند و هم آماده اند تا شهروندانی مولد ، مسئول و سالم با دیدگاه جهانی باشند. برای انجام این تعهد ، کارولینای ساحلی دانشجویان ، اعضای هیئت علمی و کارکنان بسیار واجد شرایط و با انگیزه از منطقه ، ایالت ، کشور و جهان را برای ایجاد یک فضای یادگیری دانشجویی متنوع و پویا جذب می کند.

از آنجا که کارولینای ساحلی از مدل معلم-دانش آموز استقبال می کند ، تأکید اصلی بر آموزش با کیفیت بالا و یادگیری درگیر است ، و از تحقیقات دانشکده ، فعالیت های خلاقانه و همکاری متخصص در جامعه ، ایالت ، کشور و جهان پشتیبانی می کند. این تمرکز اعضای هیئت علمی و کارمندان را قادر می سازد تا در تحقیقات مشترک ، فرصت های خلاقانه و کارآموزی ، دانشجویان را راهنمایی کنند. برای پرورش این جامعه یادگیری فعال ، کارولینای ساحلی طیف گسترده ای از فن آوری های معاصر ، برنامه نویسی ، خدمات پشتیبانی و دوره های ابتکاری و روش های ارائه را حفظ می کند. نتیجه فارغ التحصیلانی است که برای مشاغل حرفه ای یا برنامه های تحصیلات تکمیلی در زمینه های انتخابی خود آماده هستند و همچنان به کارولینای ساحلی متصل هستند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Conway

    Chanticleer Drive East,100, 29528, Conway

    سوالات