Keystone logo
Ontario International College

Ontario International College

Ontario International College

مقدمه

Ontario International College (OIC) یک مدرسه خصوصی بازرسی شده است که با شماره BSID: 666777 در وزارت آموزش و پرورش انتاریو ثبت شده است. OIC در تورنتو ، بزرگترین شهر کانادا و مرکز استان انتاریو واقع شده است ، متعهد به ارائه ESL با کیفیت (انگلیسی به عنوان دوره های زبان دوم) ، UP (آمادگی دانشگاه) و GP (آمادگی تحصیلات تکمیلی) برای دانشجویان از سراسر جهان.

Pathway دستیابی به مدرک دانشگاهی در کانادا را برای شما فراهم می کند که درهای بسیاری از فرصت های جدید را باز می کند و شما را برای چالش های آینده آماده می کند. OIC با ارائه دوره های UP معتبر دولت و آموزش دقیق ESL ضمن حفظ استانداردهای علمی بالا و توجه دقیق به نیازهای فردی هر دانش آموز ، پایه محکمی برای تحصیلات پیشرفته شما فراهم می کند.

رویکرد انعطاف پذیر OIC به شرایط ورود ، آن را به یک م institutionسسه آزاد و قابل دسترسی تبدیل می کند ، که به نیازهای آموزشی طیف متنوعی از دانشجویان داخلی و بین المللی پاسخ می دهد. OIC امکانات بسیار خوبی به شما ارائه می دهد. مربیان و پرسنل دوستانه ، باتجربه ، فداکار در OIC در خدمت رسانی به نیازهای شما و کمک به شما برای دستیابی به اهداف آموزشی خود هستند. آنها به همه دانشجویان ما سطح بالایی از پشتیبانی شخصی و علمی را ارائه می دهند تا اطمینان حاصل کنند که آنها نه تنها موفقیت تحصیلی بلکه یک تجربه به یاد ماندنی و لذت بخش در تورنتو دارند.

مکان ها

 • Toronto

  501 Consumers Road, North York, , Toronto

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات