Keystone logo
College For Creative Studies

College For Creative Studies

College For Creative Studies

مقدمه

College For Creative Studies (CCS) یک کالج غیرانتفاعی و خصوصی است که از طرف وزارت آموزش و پرورش میشیگان مجاز به دریافت مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد است. CCS ، واقع در مرکز شهر دیترویت ، تلاش می کند تا ابزار لازم برای مشاغل موفق را در صنایع خلاق پویا و در حال رشد به دانشجویان ارائه دهد. CCS عزم دانشجویان را برای پیگیری تعالی ، رفتار اخلاقی ، مسئولیتهای خود به عنوان شهروند و یادگیری در طول زندگی خود تقویت می کند. با دانشکده کلاس جهانی و امکانات بی نظیر ، دانشجویان یاد می گیرند که یک ارتباط بصری باشند که به طور فعالانه از هنر و طراحی برای بهبود جامعه استفاده می کنند. این کالج عمده تأمین کننده استعداد در صنایع مختلف مانند حمل و نقل ، فیلم و انیمیشن ، تبلیغات و ارتباطات ، لوازم الکترونیکی مصرفی ، پوشاک ورزشی و بسیاری دیگر است. فارغ التحصیلان این دانشگاه در حال نمایش هنرمندان و معلمان ، حل کنندگان مسئله و مبتکران و همچنین رهبران خلاق در تجارت هستند.

CCS در سال 1906 به عنوان انجمن هنرها و صنایع دستی دیترویت تاسیس شد و نقشی اساسی در جوامع فرهنگی و آموزشی دیترویت ایفا می کند. یک کالج کاملاً معتبر خصوصی ، CCS بیش از 1،400 دانشجو را ثبت نام می کند ، که مدرک کارشناسی ارشد هنرهای زیبا را در زمینه طراحی رنگ و مواد ، طراحی تعامل ، طراحی تفکر و طراحی حمل و نقل و لیسانس هنرهای زیبا در طراحی تبلیغات ، آموزش هنر ، تمرین هنری ( هنرهای زیبا) ، طراحی ارتباطات ، صنایع دستی و مطالعات مواد ، هنرهای سرگرمی ، طراحی لوازم جانبی مد ، تصویرگری ، طراحی داخلی ، عکاسی ، طراحی محصولات و طراحی حمل و نقل. این کالج همچنین از طریق برنامه مشارکت های هنری هنری خود ، برای بیش از 4000 جوان دیترویت سالانه آموزش هنری رایگان ارائه می دهد. علاوه بر این ، آمادگی دانشگاه کالج: هنر و طراحی یک دبیرستان عمومی و متوسطه است که بیش از 800 دانشجو را در یک برنامه درسی آکادمیک با عملکرد بالا با تمرکز ویژه بر هنر و طراحی ثبت نام می کند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • Detroit

  East Kirby Street,201, 48202, Detroit

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات