Keystone logo
© Eva Dang
College Of Agriculture, Food & Rural Enterprise

College Of Agriculture, Food & Rural Enterprise

College Of Agriculture, Food & Rural Enterprise

مقدمه

شما برای یافتن امکانات بهتر که در آن می توانید برای دوره های کشاورزی ، غذا ، باغبانی یا اسب استفاده کنید ، بسیار دور خواهید شد. با سرمایه گذاری مداوم ، ما امکانات خود را به روز نگه می داریم تا نه تنها دانشجویان ، بلکه افرادی که از طریق دوره های کوتاه مدت پیشرفت حرفه ای خود را ادامه می دهند ، به نفع آنها باشد.

تمرین کامل می شود

اگر شما فردی عملی هستید که نمی خواهد تمام روز پشت میز بنشیند ، دوره های ما و مشاغلی که در آن انجام می شود برای شما مناسب است. تجربه عملی مرتبط ، در امکانات تخصصی مدرن ، بخشی از تمام دوره های ما است.

لینک های صنعت

CAFRE پیوندهای بسیار خوبی با مشاغل و سازمانها دارد که در بسیاری از آنها فارغ التحصیلان ما استخدام می شوند. آنها با ارائه مکان های کاری ، مدرسین مهمان و پروژه های دوره های واقعی پشتیبانی خود را نشان می دهند. شرکت ها همچنین کمک هزینه تحصیلی سخاوتمندانه ای برای کمک به دانشجویان تحصیلات عالی ما در تأمین هزینه های دریافت مدرک تحصیلی ارائه می دهند.

چشم انداز شغلی عالی

دانشجویان در CAFRE تحصیل می کنند زیرا علاقه زیادی به دنبال کار در منطقه مورد مطالعه خود دارند. نتایج ما خود گویاست - بیش از 92٪ از فارغ التحصیلان ما ظرف شش ماه پس از گذراندن دوره خود ، استخدام می شوند و یا در تحصیلات بعدی پیشرفت می کنند.

پردیس های متمرکز

در حالی که کارکنان با 1700 دانشجو در سه دانشگاه ما آشنا می شوند ، در CAFRE به عنوان یک فرد با شما رفتار می شود. پرسنل دوستانه و نزدیک هستند و اطمینان حاصل می کنند که برای دستیابی به توانایی های بالقوه خود هم از نظر شخصی و هم دانشگاهی پشتیبانی می شوید.

پشتیبانی مالی

با پرداخت هزینه های تحصیلات عالی و هزینه های اقامت ، متوجه خواهید شد که تحصیل در CAFRE آنقدرها که فکر می کنید گران نیست. دوره های تحصیلات تکمیلی تمام وقت ما توسط وزارت کشاورزی ، محیط زیست و امور روستایی تأمین می شود و اکثر دانشجویان واجد شرایط آن بودجه هستند. شرکت ها و سازمان ها در سراسر ایرلند از طریق کمک هزینه های تحصیلی از دانشجویان پشتیبانی می کنند.

زندگی دانشگاه

اگر در حال تحصیل در بنیاد یا درجه ممتازین معتبر توسط دانشگاه اولستر هستید ، می توانید "دانشجوی کاردانی" شوید. کارت دانشجویی ، دسترسی به کتابخانه های دانشگاه اولستر و عضویت در مرکز ورزشی برای نام بردن از امتیازات دریافت خواهید کرد. دانشجویانی که در مقطع ممتاز فناوری کشاورزی تحصیل می کنند دانشجویان دانشگاه کوئین هستند و می توانند به منابع دانشگاه دسترسی پیدا کنند.

کارکنان با تجربه

CAFRE یک "شریک دسترسی" از سازمان آموزش عالی است که به دانشکده اجازه می دهد تا با فراهم آوردن فرصت های اضافی برای توسعه کارکنان ، از منابع خود برای افزایش ، اطلاع رسانی و بهبود آموزش استفاده کند.

هنوز تمام نشده؟

پس از اتمام یک مدرک می توانید برای دوره کارشناسی ارشد در تجارت برای شرکت های کشاورزی و کشاورزی و کشاورزی درخواست دهید. این مدرک تحصیلات تکمیلی دانشگاه Queen's Belfast است که در پردیس Loughry ، Cookstown تحویل داده شده است.

مکان ها

  • Antrim

    Tirgracy Road,45, BT41 4PS, Antrim

    سوالات