Keystone logo
College of Coastal Georgia

College of Coastal Georgia

College of Coastal Georgia

مقدمه

واقع در ساحل اقیانوس اطلس در جنوب شرقی در نیوبرانزویک، نیمه راه بین ساوانا و جکسون ویل، فلوریدا، دانشکده ساحلی گرجستان کالج در مقطع کارشناسی در سیستم دانشگاه گرجستان است. کالج آموزش و پرورش مقرون به صرفه و تعاملی در زیبایی های طبیعی و آفتاب فراوان از جزایر طلایی گرجستان فراهم می کند، یک منطقه برای زمین های گلف در سطح جهانی و استراحتگاه و همچنین تنوع شگفت انگیز از زیستگاه های دریایی، حیات وحش و موجودات دریایی است.

دانش آموزان فرصت کشف در تمام سطوح: در نقشهای رهبری در تمام جنبه های زندگی دانشجویی؛ در تعامل جامعه از طریق خدمات آموزش، دست در استفاده از مواد کلاس درس، یک روحیه داوطلبی و تعهد به ایجاد تغییرات مثبت؛ در افتخارات برنامه، کارآموزی، کمک هزینه های تحصیلی، و کمک هزینه تحصیلی که پرورش حس کنجکاوی طبیعی؛ و در در دانشگاه فرصت های شغلی و کمک هزینه تحصیلی که نه تنها ترویج قیمت کالج، بلکه تشویق علمی، ورزشی، و مشارکت در برنامه فعالیت.

دفتر کالج از تعطیلات و سلامتی از فعالیت های دانش آموز که در نزدیکی کالج را به دو سواحل بزرگ با سواری سریع در طول جاده به هم سنت SIMONS ISLAND یا جزیره جکیل سرمایه گذاری. پاس به جزیره جکیل صادر به تمام وقت دانش آموزان، فراهم آوردن امکان دسترسی به تمام امکانات رفاهی از زمین بازی ساحلی این ایالت است. خارج از دانشگاه گشت و گذار ماجراجویی به سنت SIMONS ISLAND شامل ایستاده شبانه روزی دست و پا زدن و قایقرانی. دانش آموزان می توانند به آب و همچنین پیاده روی در سواحل و مسیرهای پیاده روی اکوسیستم منطقه ای ما برای یادگیری درست کارگردانی در یک محیط ساحلی است که یک آزمایشگاه زندگی می کنند و یکی از اولین تعیین شده، تالاب حفاظت شده در کشور است.

کالج ارائه می دهد دوره های لیسانس در مطالعات آمریکا، علوم زیستی، مدیریت کسب و کار، آموزش و پرورش، بهداشت انفورماتیک، ریاضیات، پرستاری (BSN)، روانشناسی، روابط عمومی و به تازگی اضافه شده در رشته مطالعات میان رشته ای. از طریق یک برنامه فعال کارآموزی و یادگیری خدمات، تیم دانش آموزان با شرکای اجتماعی مانند گرجستان از وزارت منابع طبیعی، سازمان جزیره جکیل و مرکز لاک پشت گرجستان دریا، سیستم بهداشت و درمان جنوب شرقی گرجستان، و مرکز آموزش اجرای قانون فدرال برای تجربه های هیجان انگیز در نرم افزار دنیای واقعی از ترم در جامعه است. دانشجویان در تمامی رشته های فرصت معنی دار به همکاری با اعضای هیئت علمی، همکاری برای نوشتن و پژوهش اساسی شرکت ارائه و گزارش.

دانشکده لذت بردن و به حمایت از تعامل دانش آموز، به عنوان مربیان، مشاوران، و حتی interveners از طرف دانش آموزان فراتر از ساعت آماده سازی کلاس درس و آموزش است. دانش آموزان با نام شناخته شده است، نه تنها توسط همکلاسی، اما توسط اعضای هیات علمی و کارکنان. چشم انداز از کالج است که به یک کالج انتخابی دانش آموزان در گرجستان و فراتر از آن، ارائه یک دسترسی به آموزش و مقرون به صرفه. حمایت تعالی در بورس و جامعه تعامل، کالج ترویج رهبری دانش آموز، پیشرفت تحصیلی و فارغ التحصیلی به موقع از طریق برنامه های دانش آموز محور که ارائه یک تجربه غنی و متنوع دانش آموز.

اشاره برای یک پردیس زیبا، همه به جز یک ساختمان از کالج تا هم ساخته شده است و یا به طور کامل در شش سال گذشته بازسازی و ساخت و ساز شده است در یک مبتنی بر مجموعه سالن محل اقامت دوم آغاز شده است. از زمان پیوستن به کنفرانس ورزشی ایالات جنوبی در سال 2011، مارینرز خود را بر صحنه های ورزشی ساخته شده اند، برنده مسابقات قهرمانی گلف ملی مردان NAIA را در سال 2014. برنامه دو و میدانی ساحلی گرجستان در حال حاضر پشتیبانی هشت تیم رقابتی ورزشی: تیم سه مردانه (بسکتبال، گلف و تنیس) و پنج تیم زنان (بسکتبال، گلف، تنیس، سافت بال، و والیبال). گلف، تنیس، و تیم های والیبال در سراسر کشور قرار گرفت.

این دانشگاه که می توان با دقت به عنوان یک جامعه مراقبت از درگیر، دانش آموزان تعاملی، استادان و کارکنان شرح داده شده است. دانش آموزان ممکن است به ساحلی گرجستان برای یک دلیل آیند، اما آنها برای بسیاری از باقی بماند.

بیانیه ماموریت

به عنوان یک کالج دولت از سیستم دانشگاه جورجیا، کالج ساحلی گرجستان خواهد بود یک کالج انتخابی ساکنان گرجستان و فراتر از آن با ارائه یک آموزش با کیفیت در دسترس و مقرون به صرفه. حمایت تعالی در بورس و جامعه تعامل، کالج ترویج پیشرفت دانش آموز و فارغ التحصیلی به موقع از طریق برنامه های دانش آموز محور که ارائه یک تجربه غنی و متنوع دانش آموز. دانش آموزان برای مشاغل معنی دار، مطالعات پیشرفته، یادگیری مادام العمر، و مشارکت در یک جامعه جهانی و تکنولوژیکی آماده شده است. نهاد خواهد کاردانی و کارشناسی درجه است که نیازهای فکری، اقتصادی و فرهنگی جامعه و منطقه ارائه می دهیم.

چشم انداز

کالج ساحلی گرجستان خواهد بود یک کالج انتخابی دانش آموزان در گرجستان و فراتر از آن، ارائه آموزش و پرورش برجسته برای رهبران آینده و شهروندان از طریق یادگیری خدمات، آگاهی جهانی و کارآفرینی مشغول اند.

ارزش

کالج از ارزش های اصلی ساحلی گرجستان قاب ماموریت و چشم انداز، و راهنمای موسسه از طریق تغییر بار و تعیین اولویت ها:

کیفیت آموزش و پرورش:

تعهد به ارائه با کیفیت بالا، نوآورانه، و فرصت های آموزشی انعطاف پذیر و خدمات در یک محیط دانش آموز محور در دسترس، ایجاد فضای کشف که ارزش و پذیرای هر دو پرس و جو و خلاقیت؛ انتظار دانش آموزان را به مسئولیت فعال برای آموزش و پرورش خود؛ پرورش اوراق قرضه دانش آموز به معلم نزدیک؛ ارائه ارزیابی مداوم از برنامه های آکادمیک؛ ادغام تمام برنامه هایی که ترویج دسترسی دانشجویان و موفقیت است.

یادگیری تجربی:

ادغام معنادار خدمات اجتماعی تجربی و جامع در دانشگاه و در جامعه گسترده تر با آموزش و انعکاس به غنی سازی تجربه یادگیری، پرورش نگرش سخاوت در خدمات، آموزش مسئولیت مدنی و تقویت جوامع است.

آگاهی جهانی:

تعهد به ارائه آموزش های ارزش افزوده از طریق ترویج درک متقابل فرهنگی، پرورش احترام و قدردانی میان و بین دانشجویان، استادان و کارکنان، و کشت روابط و همکاری با برنامه های بین المللی و جوامع جهانی است.

رهبری:

نقش رهبری مدافع که حمایت حرفه ای، مسئولیت و انگیزه از طریق مهارت های پیشرفته در سازمان دهی، برنامه ریزی، حل مسئله، و برقراری ارتباط به آماده سازی دانش آموزان برای پاسخگویی به نیروی کار فردا و در حال تحول نیازهای توسعه در منطقه است.

کارآفرینی:

دم اکتشاف و نوآوری در سراسر روند آموزشی در حالی که نگه دارنده این استراتژی کارآفرینی در اهداف اجتماعی و جامعه است.

مکان ها

  • Brunswick

    College of Coastal Georgia One College Drive, 31520, Brunswick

    سوالات